«Милосердя» папи несе відповідальність за найжорстокішу тиранію людства

Дата публікації:   2016-06-30
Автор:   ВВП

 

«Милосердя» папи несе відповідальність за найжорстокішу тиранію людства

 

Псевдопапа Франциск з нагоди візиту до Вірменії в неділю 26.06.2016 року сказав: «Римо-Католицька Церква повинна вибачитися перед гомосексуалістами за те, як до них відносилась».

 

Відповідь: Римо-Католицька Церква передусім мала б перепросити Бога і каятися за те, що не називала гріх гріхом, що проповідує єресі, які заперечують суть Церкви, і синкретизм, який замість пошани до правдивого Бога проповідує пошану до поганських релігій та їх демонів (Nostra Aetate, 1965). Цією зрадою віри стягнула на християнські народи прокляття, наслідком якого є інвазія гомосексуалізму (див. Рим. 1,18 і наст.). Сьогодні архітектори Нового Світового Порядку використовують його як засіб автогеноциду окремих народів. Католицька Церква не повинна показово вибачатися, але має ефективно чинити покаяння за те, що тим, яких має на сумлінні (гомосексуалістам), не дає ефективного засобу для їх визволення через проповідування Євангелія в силі, ані не закликає їх до спасительного покаяння з цього гріха. На противагу цьому, папа абсурдно вимагає, щоб християни вибачилися за те, що згідно Божого Закону називають гомосексуалізм гріхом і гидотою (Рим. 1,26; Юд. 7).

 

До того ж велика частина гомосексуалістів є і педофілами. Церква вибачалась перед жертвами педофілії, а в США навіть платила мільйони доларів за суди. А тепер раптом Франциск вибачається перед гомосексуалістами – фактично і педофілами. Що сприймати серйозно? За що буде вибачатися завтра?

 

Далі папа маніпуляційно каже: «…Церква повинна вибачитися і перед бідними… дітьми, яких експлуатували».

Відповідь: Папа не мав би театрально вибачатися, але в даний час мав би виступити проти методів ювенальної юстиції, яка зі штучних причин краде дітей у люблячих батьків. Він мав би закликати ООН скасувати злочинну Конвенцію про т.зв. права дитини, яка є основою для всіх ювенальних законів і має на сумлінні мільйони дитячих трагедій. Тільки в Норвегії щороку 59 дітей, викрадених системою ювенальної юстиції, здійснюють самогубство, а які жахливі травми переживають наступні сотні тисяч вкрадених дітей! Чому папа мовчить на ці злочини, коли він такий милосердний до гомосексуалістів і транссексуалів? Чому мовчить на те, що в Італії торгують дітьми для отримання органів? Чому радикально не виступить проти цього до неба волаючого злочину? Де поділося його милосердя? Чому папа ефективно не протестує і не закличе міжнародні організації, передусім ООН, скасувати програми сексуального антивиховання дітей вже з 4-х років? Згідно цих програм, дітей морально і психічно нищать і демонізують. Такі злочини важчі, ніж убивство цих дітей. Ці злочини сьогодні лягають на сумління цього т.зв. милосердного папи, який своїм цинічним мовчанням насправді несе відповідальність за найжорстокішу тиранію людства.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

28.06.2016

 

Завантажити: «Милосердя» папи несе відповідальність за найжорстокішу тиранію людства (28.06.2016)