Чи патріарх Кирило є духовним шизофреніком, чи свідомо обманює громадськість?

Дата публікації:   2016-07-08
Автор:   ВВП

 

Чи патріарх Кирило є духовним шизофреніком, чи свідомо обманює громадськість?

 

26.06.2016 р. папа Франциск заявив, що Церква повинна вибачитися перед ЛГБТ за те, як до них відносилась. На заяву папи Франциска відреагувала Російська Православна Церква.

Цитата прес-служби патріарха Кирила: «На наш погляд, це досить дивний заклик… Від нас нічого подібного не почуєте… Гріх називаємо гріхом, а грішників закликаємо до покаяння. І для Православної Церкви інших підходів бути не може. Людина повинна усвідомлювати свій гріх, а не прикриватися якимись загальнолюдськими цінностями».


 

Відповідь: Ця заява прес-служби Патріархату є повністю православною і католицькою. Так повинен відповісти кожен християнин, якщо прийняв Ісуса Христа і дотримується Божих Заповідей. Але проблема полягає в тому, що в понеділок, 20.06.2016 р., на Соборі на Криті був прийнятий документ, яким Православна Церква під приводом усунення дискримінації фактично схвалила гомосексуалізм. Цей документ «Святого і Великого Собору Православної Церкви» буде сприйматися більш серйозно, ніж Святе Письмо та Свята Традиція і, звичайно ж, більш серйозно, ніж заява прес-служби Патріархату.

 

Як патріарх Кирило прокоментував Собор на Криті? Він сам дипломатично на Крит не їхав, але був безпосереднім ініціатором цього єретичного документа, який схвалив в Шамбезі ще в січні 2016 року. Отож його відсутність на Криті є тільки дипломатичним кроком, подібно, як і заява прес-служби Патріархату.

 

Крім того, єретичний документ Собору схвалив і т.зв. міжрелігійний діалог, який насправді не є діалогом, але підпорядкуванням християнства поганським культам і поступовим переходом на одну релігію Нью Ейдж. Документ також містить єретичну позицію, яка відкидає т.зв. фанатизм, при чому поняттям фанатизм насправді заклеймована православна віра і правдиве християнське життя, що базується на Божих законах! Документ також зобов’язує ставити християнство і поганство на один рівень, мовляв, одна релігія (християнство) не має права домінувати над іншими (поганськими). Це єресь і зрада нашого Господа Ісуса Христа та Святої Традиції.

 

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

30.06.2016р.
 

Завантажити: Чи патріарх Кирило є духовним шизофреніком, чи свідомо обманює громадськість? (30.06.2016)