Плани США і Ватикану з Україною

Дата публікації:   2016-07-08
Автор:   ВВП

 

Плани США і Ватикану з Україною

 

Цитата: «Посол США Джеффрі Пайєтт заявив, що за три роки роботи в Києві його найбільше вразив Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук)», – повідомило агентство РІСУ.

Відповідь: Посол США зобов’язаний дотримуватися програми закордонної політики Америки, яка в якості пріоритету поставила просування гомосексуалізму в кожній державі. І ця людина сказала про С. Шевчука, що за три роки саме він справив на нього найбільше враження. Що це означає? Це означає, що він має того ж духа і єдність інтересів. Шевчук буде слухняним інструментом Америки в реалізації американських технологій, які просувають гомосексуалізм. Що стосується кард. Гузара і Гудзяка, громадян США, вони вже в цій лінії провели «революцію гідності» (просунення гомосексуалізму). Вони виконали своє завдання. Також псевдопапа Франциск, який цілує ноги мусульманам і транссексуалістам, перебуває в ідеологічній єдності з цими трьома церковними ієрархами, а тим більше є їхнім найвищим главою.

 

Цитата посла США: «(Шевчук) мудра людина і один з тих, хто здатний сформулювати бачення майбутнього України, напрям реформ і того, як необхідно міняти систему держави».

Відповідь: Необхідно відрізняти мудрість від хитрості. Мудрість пов’язана з респектуванням совісті; людина рахується зі смертю і Божим судом. Хитрість йде за своєю метою з допомогою маніпуляції та підступів, без совісті і без Бога. Якщо Шевчук такий «мудрий», як «мудрий» посол США Пайєтт, то і реформи, які планують, і всі зміни в системі держави поведуть не до Бога, не до правдивого покаяння чи моральної, духовної та економічної обнови українського народу, але до гомодиктатури і автогеноциду.

 

Питання: Що потрібно для того, щоб С. Шевчук міг проводити реформи, заплановані США і Ватиканом?

Відповідь: Йому потрібно надати надзвичайні повноваження. Заголовок статті на ЗІКу вже виявляє, що псевдопапа Франциск, ймовірно, найближчим часом проголосить Шевчука патріархом.

 

Питання: Він буде патріархом лише для УГКЦ, чи й для православних?

Відповідь: Ймовірно, вже буде йтися про давно запланований варіант створення т.зв. однієї помісної Української Церкви. Фактично, згодом відбудеться підпорядкування цілої Православної Церкви в Україні апостатичому Ватикану.

 

Питання: Чи є й інші варіанти стосовно Православних Церков і УГКЦ?

Відповідь: Можливо існує більше варіантів, але говорилося про два, проте в них не рахується з уніатами УГКЦ.

 

Питання: Який перший варіант?

Відповідь: Парламент України звернувся з проханням до Константинопольського патріарха Варфоломія, щоб об’єднав і став на чолі Православної Церкви в Україні.

 

Питання: Який другий варіант?

Відповідь: Московський патріарх Кирило в даний час є під анатемою за єресі. Це означає, що уряд він займає вже неправосильно і неканонічно. Відкривається можливість, щоб українські єпископи на чолі з патріархом Філаретом і митрополитом Онуфрієм обрали спільного православного патріарха для всього Московського Патріархату, який буде мати осідок у Києві. На кандидата вже був запропонований конкретний православний єпископ Московського Патріархату, який мужньо виступив проти єресей патріарха Кирила і відповідно до канонічних норм вийшов з-під його підпорядкування і перестав згадувати його в Літургії.

 

Висновок: Який був заголовок статті на ЗІКу і що він провіщає?

Відповідь: «Посол США: Патріарх УГКЦ здатний сформулювати бачення майбутнього України». Згідно інтересів США цим патріархом майбутньої помісної Церкви в Україні є Глава УГКЦ С. Шевчук.

Господи, помилуй!!!

 

+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

30.06.2016

 

Завантажити: Плани США і Ватикану з Україною (30.06.2016)