Реакція на відкрите послання до псевдопапи Франциска

Дата публікації:   2016-07-08
Автор:   ВВП

 

Реакція на відкрите послання до псевдопапи Франциска

 

Екс-патріарху Варфоломію
Стамбул

 

Шановний екс-патріарху Варфоломію!

29.06.2016 р. Ви надіслали відкрите послання псевдопапі Франциску, тому відкрито реагуємо на Ваше лицемірне «послання».

Наш Візантійський Вселенський Патріархат (ВВП) юридично не підпорядкований ні псевдопапі Франциску, ні Вам чи апостату Кирилу. На вас трьох лежить кількакратне прокляття (Гал 1,8-9) за єресі проти віри і за ліквідацію Божих законів. BВП є голосом волаючого в пустелі. Він стоїть на апостольській і пророцькій основі (пор. Еф. 2,20). ВВП юрисдикційно нікого собі не підпорядковує, але захищає найосновніші правди віри, без яких жоден католик чи православний не буде спасенний. ВВП наголошує на особистій єдності християнської душі з Ісусом Христом через правдиве покаяння. Якщо є єдність між душею і Христом, то є єдність і між окремими членами Тіла Христового. Ви, три архиєретики, які незаконно займаєте церковні посади, маєте фальшиву єдність в єресях і у відступництві від Христа. Ваша єдність звершується в досягненні мети, якою є відділення душ від Христа та їх вічне засудження. Ви апостоли не Христа, але антихриста!

 

Всеправославний Собор є єретичним, а тому недійсним. Крім того, він недійсний і тому, що вже в минулому ви маєте на сумлінні кількакратні злочини, пов’язані з його підготовкою. Проти запланованого Собору сміливо виступив Олександрійський Патріарх Петро і невдовзі після цього загинув – гелікоптер, в якому летів він зі своїми єпископами, впав у море. Ви також маєте на сумлінні ліквідацію канонічного Патріарха Єрусалиму Іринея, який вже 10 років утримується під домашнім арештом, і йому навіть не дозволяють постачати їжу та ліки. Без нього цей Собор також є недійсним. Кілька днів тому було зроблено спробу замаху на сирійського митрополита. Однак ЗМІ подали інформацію, що насправді мав бути проведений замах на патріарха Іоанна. Він безкомпромісно виступав проти вовчого Собору на Криті.

 

Цитата з послання до Франциска: «Наші Церкви прислухаються до вигуку жертв насильства і фанатизму, дискримінації та переслідувань, соціальної несправедливості, бідності і голоду».

Відповідь: Церковним обманщикам притаманно використовувати сильні слова, а при тому робити якраз протилежне, або під цими високими поняттями просовувати збочення, єресі та злочини.

 

Цитата: «Міграційна криза показала європейським народам необхідність вирішувати проблеми на основі християнських принципів братерства і соціальної справедливості».

Відповідь: Міграційна криза є штучною. Це фактично цілеспрямована ісламізація Європи, керована Америкою. Стверджувати, що європейські народи повинні вирішувати цю кризу на основі християнських принципів – це груба психологічна маніпуляція. Йдеться про зловживання менталітетом християн з метою їх власного самогубства.

 

Цитата: Шлях до єдності між католиками і православними, діалог істини і любові повинні привести «до богословського пізнання, екуменічного досвіду і взаємного збагачення».

Відповідь: II Ватиканський Собор прийняв т.зв. міжрелігійний діалог. Вступити у єдність з відступницьким Ватиканом означає прийняти єресі та синкретизм з поганством! Тоді т.зв. богословське пізнання фактично є запереченням Божества Христа, натхнення Святого Письма, виключності відкупительної смерті Христа на хресті і Його реального та історичного Воскресіння. Ці основні правди ватиканські єретики називають міфами і фундаменталізмом.

 

Цитата: «Моральні і духовні причини екологічної кризи… Щоб її подолати, потрібно радикально змінити спосіб життя».

Відповідь: Запитуємо Вас: як радикально змінити спосіб життя? Стати єретиками і прийняти духа світу з гомосексуалізмом, як Ви це просуваєте у своєму єретичному документі з Криту? Це дорога в пекло. На противагу цьому, Євангеліє закликає кожну людину до покаяння. Сьогодні це означає, насамперед, відвернутися від сучасних єресей, прийняти Божі закони і вчити людей їх зберігати, а не обходити.

 

Цитата: «… молитися про плідні результати Всеправославного Собору, першого після більш ніж тисячі років».

Відповідь: Ви звернулися до псевдопапи з проханням про молитву за плідні результати Всеправославного Собору. Плід молитви Франциска – це прийняття на Соборі єретичного документа, який насправді просовує гомосексуалізм в Церкву, але називає все піднесено: «усунення дискримінації». Ця маніпуляція є злочином проти Бога і насмішкою над Євангелієм та всією християнською Традицією! В єретичному документі було проштовхнуто і «усунення фанатизму»: це означає, що хто не прийме сучасних єресей і синкретизму, які проповідує Католицька Церква, той буде затаврований як релігійний фанатик і покараний. Також документ офіційно запроваджує т.зв. «міжрелігійний діалог», який означає підпорядкування християнства поганським культам, і, таким чином, його фактичну ліквідацію. Далі стверджує єресь, що одна релігія (християнство) не має права домінувати над іншими (поганськими культами). Це гріхи проти Святого Духа, за які падає Божа анатема на Вас і на екс-патріарха Кирила, бо ви обоє відповідаєте за цей єретичний документ і його пропаганду!

 

Мета Вашого відкритого листа до Франциска від 29.06.2016 р. – щоб вовчий Собор на Криті був підвищений до рівня соборного авторитету. Це великий обман і злочин.

 

+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

03.07.2016

Копії:

- Православним єпископам

- Католицьким єпископствам

- Урядам Росії та Греції

- ЗМІ

 

Завантажити: Реакція на відкрите послання до псевдопапи Франциска (03.07.2016)