Заклик британському народу після референдуму

Дата публікації:   2016-07-14
Автор:   ВВП

 

Заклик британському народу після референдуму


Дорогі громадяни Великобританії!

23.06.2016 р. відбувся референдум, в якому Великобританія вирішила вийти з Європейського Союзу. Слід віддати честь особливо старшому поколінню, яке у вирішальний момент віддало свій голос за визволення з тюрми народів. Лісабонська угода цинічно легалізувала всі моральні збочення, включаючи гомосексуалізм, транссексуалізм, зоофілію та інші. Таким чином програма Євросоюзу стала запланованим самогубством європейського континенту. Цей потопаючий корабель відкинув моральні принципи і відсік здорові корені християнства та Божого Декалогу, на яких була побудована європейська культура. Програма самознищення цілого світу спланована наддержавними структурами світових банкірів, що знаходяться під впливом масонських лож, які у своєму 33-му ступені посвячуються сатані. Ідеологія гомосексуалізму, пов'язана з викраданням дітей, їх моральним та психічним нищенням і тиранією, відноситься до найважчих злочинів людства. Ця ідеологія, що систематично розвиває егоїзм, матеріалізм і гедонізм, веде до деградації людини, сім’ї і цілих народів. Британський народ мав здорові фундаменти християнства і моральних цінностей. Типове англійське джентльменство проявлялось практичною любов’ю до ближнього та захистом беззахисних і слабких. Однак сьогодні, через вплив мас-медіа, які знаходяться в руках наддержавних структур Нового Світового Порядку (НСП), молоде покоління систематично деморалізується і фактично приречене на поступове стікання кров’ю. Через відпад від правдивого християнства виник духовний вакуум, який відкриває двері для ісламізації Великобританії. Не допоможе тільки вийти з ЄС, потрібно зробити наступний крок – правдиве покаяння, повернення до своїх здорових християнських коренів.

 

Розумна людина задає собі основні питання: Який сенс мого життя? Що буде після смерті?

Справжня мудрість – це рахуватися зі смертю, з Божим судом, де все буде відкрито, і з вічністю. Людське життя – це тільки проба. Тут, на землі, нема постійного житла. Святий Августин виразив це словами: «Ти створив нас для Себе, о Боже, і неспокійне серце людське, поки не спочине в Тобі». Тобто прагнення людського серця до вічного щастя і любові може бути задовільнене тільки в Бозі. Для молодої людини найбільшим даром є здорове, правдиве християнське виховання. Людина, яка не має такого виховання, є духовним бомжем, навіть якщо б була членом сім'ї Рокфеллерів чи Ротшильдів.

 

Молоде покоління мусить формуватися і виховуватися на моральних цінностях. Найбільшою цінністю є життя, але життя вічне: «Яка користь людині, як світ цілий здобуде, а власну душу занапастить?»(Мт.16,26). На кінець смерть безкомпромісно все забере. Щоб людина врятувала свою душу від вічної загибелі, мусить прийняти єдину дорогу, а нею є правдиве покаяння. Це означає признати перед Богом свої гріхи і повірити в Божу любов. Божий Син заплатив за мої гріхи Своєю смертю на хресті і відкриває мені дорогу до вічного щастя. Людина частково може його закуштувати і тут, в цьому житті. Тому ми повинні відвернутися від брехні до правди, від фальшивих доріг зла на правильну дорогу, якою є Христос. Покаяння кожен повинен почати сам від себе. Але покаяння на прощення гріхів має проповідуватись так, як Ісус це наказав апостолам в день Свого Воскресіння (Лк. 24). Людина і суспільство потребують прийняти Духа Правди, Святого Духа, якого прийняли апостоли в день П'ятидесятниці (Ді. 2,1 і наст.). Тоді треба наслідувати Христа, а це пов'язано зі зреченням самого себе (свого его) і з щоденним несенням свого хреста (див. Мт. 16,24).

 

Християнин повинен прийняти здорове вчення віри і відділитися від єресей, які проповідує сучасне відпале християнство разом з апостатичним Ватиканом. Теперішній папа цілує ноги транссексуалам і заперечує всі основні правди Христового Євангелія та християнської Традиції і схвалює найбільші єресі, включаючи синкретизм з поганством та ісламом.

 

Візантійський Католицький Патріархат вже декілька років закликає християнські народи до покаяння (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27327http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27323,http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27317, http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27144).

 

У чому повинна каятися Великобританія? Згідно Першої Божої Заповіді треба відректися будь-якої форми поганства і пов'язаної з ним пошани до демонів – отож і окультизму, яким є різні форми магії, віщування і спіритизму, які часто пов'язані з духовним псевдоцілительством. Конкретно у випадку Великобританії йдеться і про скасування реєстрації чаклунок і чаклунів та інших подібних окультних угруповань. Рекламована гомеопатія теж є обманом в медицині, а крім того вона пов'язана з віщуванням і магією. Великобританія також повинна каятися за поширення сатанинського свята хеллоуін, яке пропагує магію.

 

Що стосується рок-музики, вона має своє коріння в сатанинському вуду, і сьогодні ми вже бачимо її плоди: цинізм, насильство, наркоманія, сексуальні збочення, сатанізм. Різні музичні групи оспівують сатану і посвячуються йому. Рок-зірки, які живуть аморальним життям і приймають наркотики, стають псевдоідеалом для англійської молоді. Це насмішка над англійським джентльменством і англійським чуттям до моральних цінностей!

 

Великобританія повинна каятися за організований злочин викрадання дітей у люблячих батьків соціальними службами в системі ювенальної юстиції (щороку 600 сімей втікають з Великобританії від ювенальної юстиції, а кожні 20 хвилин викрадають 1 дитину).

 

Далі Великобританія повинна каятися за пропаганду гомосексуалізму та інших сексуальних збочень, які ліквідують всі моральні цінності і сім'ю. «Люди-собаки», які сьогодні з'явилися в Британії, є плодом т.зв. прав ЛГБТ. Їх вже є 10 000. Це вершина одержимості і порушення психіки.

 

Це трагедія, що багато християнських конфесій у Великобританії сьогодні вже схвалюють і пропагують гомосексуалізм. На деяких з них Візантійський Патріархат оприлюднив анатему – прокляття згідно Гал.1,8-9. Оскільки християни покинули живе особисте відношення до Христа,християнство стало духовним трупом, який не може бути зразком, але є відлякуюючим прикладом. Тому у Великобританії в першу чергу повинен каятися кожен представник Церкви, не лише єпископ, але й священик чи пастор, а потім і кожен християнин.

 

З причини морального розкладу декілька років тому деякі з англіканських громад разом зі священиками перейшли до Католицької Церкви. Але це не рішення. Чому? Бо сьогодні Католицька Церква разом з Ватиканом перебуває в апостазії. Вона відпала від правовірного християнства і Божих законів, з’єдналася з глобалізаційною програмою НСП, толерує сексуальні збочення, синкретизм з поганством і окультизмом. Тому закликаємо католиків, передусім священиків і монахів, щоб зробили революційний крок: відділилися від відступницького Ватикану і повернулися до здорових католицьких коренів.

 

Сьогодні на суті християнства наголошує Візантійський Католицький Патріархат. Він визнає авторитет св. Петра в області віри і моралі, але не визнає сучасного апостатичного Ватикану з його єретичним папою. За словами папи Павла IV, священик чи єпископ, який проповідує єресі, є виключений з Церкви, і все, що він робить, є недійсним. Ніхто його не має слухати і йому підчинятися (див. булла Cum Ex Apostolatus Officio, 1559). Хай католики чинять правдиве покаяння тим, що відділяться від апостатичного Ватикану, який сьогодні має духа антихриста. Хай вони стануть закваскою справжнього духовного пробудження у Великобританії. Поки що вони є частиною духовного цвинтаря (див. Єз. 37), яким є відпале західне християнство.

 

Хай в кожній християнській конфесії знайдеться «група віднови», яка прийме здорові принципи християнства і хай в своїй конфесії пробудить духа покаяння. Хай всі представники Церков на перше місце поставлять правдиву молитву і почнуть:

а) святкувати неділю (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?category_name=svjatkyvannja-nedili)

б) молитися Святу годину 20:00-21:00 (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=25200)

в) робити протягом дня короткі молитовні зупинки (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=12342)

г) молитися т.зв. молитовні сторожі – тобто безперервна молитва (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=25204)

 

Дякувати Богу, Великобританія відділилась від автогеноцидної системи Європейського Союзу.Але на цьому новому шляху, на який стала Великобританія, її чекає другий вирішальний крок – духовна революція: внутрішнє навернення до Бога кожної людини, сім’ї і народу. В іншому випадку зовнішня реформа не принесе британському народу жодної користі.

 

На цей крок внутрішньої обнови всіх щирих британців благословляють


+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату


+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


25.06.2016


Копії:

- Королеві та уряду Великобританії

- Політичним партіям Великобританії

- Представникам християнських Церков Великобританії

- ЗМІ


Завантажити: Заклик британському народу після референдуму (25.06.2016)