Папа Франциск: Заклик до покаяння і мій приклад

Дата публікації:   2016-07-15
Автор:   ВВП

 

Папа Франциск: Заклик до покаяння і мій приклад

 

Сьогодні, 7.07.2016 р., Східна Церква святкує свято Різдва Івана Хрестителя. Він сказав церковним проводирям: «Гадюче поріддя! Хто вас навчив тікати від наступаючого гніву? …Сокира вже при корінні дерев» (Мт. 3,7-10). Перший заклик Ісуса звучав: «Покайтеся і віруйте в Євангеліє» (Мр. 1,15), а на іншому місці Ісус говорить: «Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3). Покаяння мусить чинити кожен християнин без винятку – і не тільки раз в житті, але все життя. Щоразу, коли людина зійде з правильної дороги, якою є Христос, і вчинить особистий гріх, одразу ж кроком покаяння повинна повернутися до світла Христової науки і відділитися від гріха.

 

З Божого допусту сталося, що я, Хорхе Бергольо, був поставлений на найвищий уряд в Церкві. Сьогодні перед Богом і перед усією Церквою каюся. Насамперед визнаю, що моє обрання папою було і є недійсним згідно Божих і церковних норм. Послання до Галатів каже: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, хай буде проклятий» (Гал. 1,8-9). Догматична булла Cum Ex Apostolatus Officio стверджує, що якщо би хтось проповідував єресі і прийняв уряд єпископа або навіть папи, то його обрання є недійсним, і до того ж є недійсним все, що він чинив в цьому авторитеті. Це повністю стосується мене. Крім того, кардинали, які обрали мене у 2013 році, також були під анатемою (https://youtu.be/tNyQWW-gY0c). Тому вони не могли обрати законного папу!

 

У 2009 році, коли я був кардиналом в Буенос-Айресі, я отримав заклик від Синоду єпископів Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ). Цей актуальний заклик отримав не лише я – його отримали також всі кардинали, а в 2010 році навіть майже всі єпископи Католицької Церкви. Заклик був конкретним і публічним. Йшлося про ясне визнання віри і відречення від єресей. Заклик був пов’язаний з умовою, що якщо опитуваний мовчатиме, то це означає, що він залишається в єдності з єресями і відмовляється каятися. Я був свідомий цього, але мовчав. Перед Богом і перед Церквою вже тоді (15.09.2009 р.) на мене була оприлюднена Божа анатема (https://youtu.be/i55vNU4qCgY). Зневажати цих правовірних і відважних єпископів, яких Бог використав як пророчий голос, не дозволив собі жоден з опитуваних ієрархів. Ці єпископи повідомили Бенедикту XVI про надзвичайні обставини своїх єпископських свячень в Україні і про заснування паралельної обновної гілки в Католицькій Церкві. Папа акцептував це повідомлення. Він навіть нічого не заперечував, отримавши повідомлення, що Синод правовірних єпископів в Україні заснував Візантійський Католицький Патріархат. А цим фактично схвалив це пророче служіння в Церкві. Однак видав екскомуніку на китайських єпископів, які були висвячені без його відома і призначені державою.

 

Згодом стимулом для Бенедикта XVI стала пропозиція Візантійського Католицького Патріархату, коли той закликав його піти у відставку. Причина полягала в тому, що він допустився зради Церкви, беатифікувавши Івана Павла ІІ, який, окрім іншого, має на сумлінні і апостатичний жест в Асижі (1986).

 

Як перший крок до покаяння повідомляю, що в найближчому часі і я покину папський уряд, щоб подібно як Бенедикт XVI, могти на самоті усвідомити свої недоліки, помилки та гріхи і підготуватися до моменту, коли стану перед Божим судом. Тому перед Богом і Церквою каюсь і визнаю ці свої провини та гріхи:

1) Гріхи, які я вчинив, будучи провінціалом чину Єзуїтів, а потім єпископом та кардиналом: я часто зловживав своїм урядом, радикально не виступив за обнову Церкви, але робив протилежне.

 

2) Публічні гріхи і згіршення, які я дав, уже будучи папою, стосувалися окрім іншого і потрійного зловживання і паплюження обряду обмивання ніг. Я цілував ноги транссексуалісту, жінці-мусульманці, яка перебувала в тюрмі за скоєний злочин, а потім і жінкам, які були включені в процес ісламізації християнських народів. Цим жестом я фактично схвалив не тільки гомосексуалізм, але і транссексуалізм, та виступив проти Євангелія та Священної Традиції. Я свідомо став інструментом сильних цього світу, які цій моїй зраді зробили надзвичайну всесвітню рекламу, приносячи шкоду Церкві і згіршення для найменших.

 

3) Я повинен чесно визнати, що з самого початку своєї єпископської, кардинальської і папської кар’єри я усвідомлював, хто просуває мене і хто зловживає моїми рисами характеру. Ідеологи Нового Світового Порядку (НСП) знали, що я здатний проламати бар’єри, які досі ще залишилися в Церкві і принаймні до певної міри захищали християнське вчення і християнську практику. Те, що я, наприклад, підкидав вервицю, вішав її собі на вухо або записував CD з рок-музикою, мало поступово збивати католиків з пантелику, щоб згодом могли легше прийняти суттєві зміни. Невдовзі після мого обрання я схвалив гомосексуалізм тим, що з папської позиції сказав на адресу гомосексуалістів: «Хто я такий, щоб їх судити?». Цього року я навмисне до цього додав: «Католицька Церква повинна вибачитися перед гомосексуалістами». Цим я вже діаметрально змінив ставлення до гріха гомосексуалізму та знову явно виступив проти Євангелія і всієї християнської традиції. Цим поставив католиків до ситуації, що вони повинні прямо обожнювати збочення і не можуть дозволити собі захищати Божі закони. Я міняв католицьку віру в основах і навчав антипокаяння. Якщо б з цією єретичною програмою я виступив ще перед Собором, то був би публічно позбавлений всіх урядів і виключений з Церкви. Нове вчення, яке я проповідував, в корені руйнує Христове Євангеліє, апостольську Традицію і всю Церкву! Я добре знаю менталітет католиків, які на кожне правдиве звинувачення проти мене мантрують фразу: «Не ображайте нам Святішого Отця», а тому я спокійно дозволив собі написати адгортацію Amoris Laetitia. Вона повністю заперечує об’єктивну реальність гріха і об’єктивні моральні цінності та запроваджує новий, суб’єктивний підхід як норму всього. Власне цим я зруйнував основи, і ніхто вже не може об’єктивно розрізняти добро і зло, правду і брехню. Цим я також створив умови, щоб сучасна автогеноцидна гендерна ідеологія, яка базується на ігноруванні реальності, повністю розбуялася. Тим самим вина за запрограмоване самознищення планети лягає і на мене, і на моїх попередників, які на цю декадентську, єретичну і самогубну течію мовчали або навіть тихо підтримували її. Підґрунтя їй створили єресі проти основних правд віри і синкретизм з поганством, які прогресували вже від II Ватиканського Собору.

 

Я знаю метод просування всіх збочень і аморальностей, адже католицький світ і де-факто колишні християнські народи повинні сприймати мене серйозно; вони охоче приймають позитивні терміни і фрази. Достатньо було оспівувати любов і милосердя, співчуття до гомосексуалістів і т.зв. біженців, і цим я паралізував весь опір здорово мислячих людей проти декадентських течій! Нещодавно в Римі відбулася 2-мільйона маніфестація проти усиновлення дітей гомосексуалістами. Я був зобов’язаний стати на захист невинних дітей, але своєю позицією я підтримав гомосексуалізм і тиранію дітей. Я добре знав про злочини ювенальної юстиції, і для чого служить вся ця система. Я не заступився ні за одну жертву з цих беззахисних дітей. З іншого боку, я індивідуально приділяв час гомосексуалістам і спілкувався з ними по телефону, щоб дати прецедент, як в цій області необхідний особистий контакт. Я знаю, що це переважно закінчується поширенням цієї аморальної інфекції і духовним рабством, а саме тому я це робив. Католицькі сім’ї я висміював і фактично закликав їх до бездітності, коли стверджував, що вони не можуть народжувати дітей, як кролики.

 

Пропагувати ісламізацію Європи – це зрада. Проте я видав проголошення, щоб на кожну парафію, в кожен монастир і на кожне прочанське місце була прийнята група мусульман. Так я фактично подав план широкомасштабної ісламізації Європи. Я дуже добре знав про опозицію переважної більшості населення Європи, але при кожній нагоді знову і знову завзято просовував це духовне і фізичне самогубство Європи і християнства, навіть коли продовжувалися теракти. В минулому папи робили якраз протилежне – закликали до боротьби за порятунок Європи від ісламу.

 

В одному інтерв’ю я проговорився, що у Ватикані існує гомосексуальне лобі. По секрету можу вам сказати, що і мені вони допомогли зробити кар’єру. Тому я був їм вдячний і підтримував їхню діяльність.

Моїм антимісійним гаслом було: «Прозелітизм – помпезне безглуздя, він не має жодного сенсу». «Вірю в Бога, однак не в католицького Бога. Немає католицького Бога». Так виглядала моя єретична демагогія.

Я заперечив догми про безсмертя душі і пекло: «Всі інші будуть брати участь в блаженстві життя в присутності Отця. Душі, які будуть знищені, не братимуть участь у гостині; зі смертю тіла їх подорож закінчиться. Не існує жодної кари, але  тільки знищення такої душі». Тепер визнаю, що це єресь.

 

Ісус сказав: «І підуть на вічну муку, а праведники – в життя вічне» (Мт. 25,46), а я в папській адгортації  Amoris Laetitia суверенно заперечив це фразою: «Ніхто не може бути засуджений назавжди, бо це не логіка Євангелія!». Я говорив брехню, розраховуючи на те, що католики мене, як Святішого Отця, сприйматимуть серйозніше, ніж Ісуса Христа, Святе Письмо і Традицію. Чи знаєте, чому я заперечував пекло? Щоб ніхто його не боявся, щоб поширилась аморальність і щоб люди вже не дбали про своє спасіння, і таким чином щоб якнайбільше їх попало в пекло.

У лютому 2016 року я похвалив провідну пропагаторку абортів в Італії, яка боролася за легалізацію абортів, евтаназії, гомосексуальних «шлюбів» і наркотиків. Цим я публічно висміяв Божі закони і скомпрометував Церкву.

 

На противагу цьому, я сказав, що не буду висловлюватися щодо прийняття італійського закону про реєстроване партнерство, «бо папа тут є для всіх і не може втручатися до конкретної внутрішньої політики якоїсь країни». Але це було лицемірство і зрада. Тут я був зобов’язаний захищати Божі закони.

Що стосується канонізації Івана Павла II, а також його беатифікації Бенедиктом XVI, то обидві є недійсними! Іван Павло II мовчав на єресі, які масово поширились в Церкві за його понтифікату. Відповідальність лягає на нього. Своїм жестом в Асижі (1986) він просунув до Церкви практикування синкретизму з поганством, а цим підтримав просування антихристівської релігії Нью Ейдж. За це на ньому лежить Божа анатема. Посмертно вона була оприлюднена Візантійським Католицьким Патріархатом в день його псевдобеатифікації 1.05.2011р.

 

Візантійський Католицький Патріархат проголосив посмертну анатему і на Івана XXIII за єресь т.зв. аджорнаменто, яка відкрила двері до Церкви духу світу і багатьом іншим єресям. Беатифікація і канонізація Івана XXIII є недійсними. На Івану XXIII лежить Божа анатема згідно Гал. 1,8-9 – виключення з Церкви.

Мушу визнати, що і нещодавнє проголошення недійсності II Ватиканського Собору Візантійським Католицьким Патріархатом є легальним, а водночас є винагородженням за все зло і хаос, які Собор вніс у Церкву, але передусім за єресі, що містяться в декларації Nostra Aetate. Признаю, що II Ватиканський Собор є недійсним! Без цього проголошення в Церкві було б вже неможливо чинити правдиве покаяння!

 

Папа Павло VI підтвердив єретичний документ Nostra Aetate. За це на нього впала Божа анатема. Її на нього також оприлюднив Візантійський Католицький Патріархат.

Проголосивши беатифікацію Івана Павла II 1.05.2011 р., Бенедикт XVI фактично канонізував єресі, які Іван Павло II толерував чи просовував. На нього також впала Божа анатема. Він ще живе, тому повинен чинити публічне покаяння, так як і я.

 

Оцим закликаю всіх католицьких єпископів і кардиналів до покаяння! А саме: необхідно публічно відректися сучасних єресей і визнати ортодоксію – правовірну віру:

1) Чи відрікаєшся історично-критичного неомодернізму і духа атеїзму, який є за ним?

Відповідь: (Відрікаюся)

2) Чи відрікаєшся духа Nostra Aetate і т.зв. духа Асижу – духа антихриста?

Відповідь: (Відрікаюся)

3) Чи відрікаєшся духа гендер-ідеології, яка просовує всі форми сексуальних збочень ЛГБТК?

Відповідь: (Відрікаюся)

4) Чи відрікаєшся духа сатанізму, який є за психічною, сексуальною і фізичною тиранією дітей механізмами ювенальної юстиції?

Відповідь: (Відрікаюся)

5) Чи відрікаєшся сатани і демонів, передусім тих, які в даний час діють через різні приховані форми магії, віщування і спіритизму (гомеопатія, акупунктура, гіпноз, ворожіння маятником…) і духа Нью Ейдж?

Відповідь: (Відрікаюся)

6) Чи відрікаєшся духа масонства та НСП, який програмує моральний, духовний і фізичний автогеноцид людства?

Відповідь: (Відрікаюся)

7) Чи віриш, що за тебе і за твої гріхи Господь Ісус Христос помер на хресті і на третій день воскрес із мертвих, а це реально та історично?

Відповідь: (Так, вірю)

8) Чи приймаєш Господа Ісуса за свого Спасителя і віддаєш Йому своє життя?

Відповідь: (Так)

9) Ви приймаєш заповіт з хреста, виражений словами Ісуса до учня: «Ось Мати твоя!»?

Відповідь: (Так)

10) Чи приймаєш в повноті Святого Духа, щоб бути мартирем Христа, як апостоли?

Відповідь: (Так)

Підпис _________________________ Дата ____________2016 р. Б.

 

Хто відкине це конкретне покаяння, мусить залишити церковну посаду, яку займає вже незаконно. Єпископи хай закличуть до покаяння також всіх священиків і викладачів теологічних факультетів. Ті священики і професори, які відкинуть це, і надалі – незважаючи на публічний заклик – будуть просовувати єресі, затверділо залишаючись в нерозкаяності і нищачи молоде покоління священиків, нехай будуть позбавлені уряду і виключені з Церкви.

 

Водночас закликаю православного патріарха Варфоломія, який звернувся до мене з проханням про молитву за VІІІ Всеправославний Собор, щоб він також чинив публічне покаяння. Хай публічно засудить єресі, які містить документ, ухвалений в перший день цього Собору на Криті. Водночас закликаю і Московського патріарха Кирила зробити те саме і зупинити спробу самогубства Православної Церкви. Він сам добре знає, як і я, що заплановані богословські діалоги з католицькими єретичними теологами просовують єресі і внутрішньо нищать Православну Церкву.

Оцим звертаюся до настоятелів всіх чинів Католицької Церкви, щоб стали зразком ревності у правдивому покаянні, яке єдине може привести до духовного відродження. Поки що більшість настоятелів просовують гомосексуалізм і єресі, а це веде до самогубства Церкви. Ті настоятелі, які не будуть каятися, є виключені з Церкви, а на їхнє місце нехай оберуть правовірних і моральних монахів.

 

Звертаюся до всіх католицьких священиків, які до сьогоднішнього дня згадують мене в Святій Літургії і творять зі мною єдність, щоб тепер творили зі мною єдність в покаянні. Одночасно закликаю їх, щоб перестали згадувати мене в Літургії, бо моє обрання папою було недійсним! Закликаю їх чинити покаяння передусім таким чином, що відречуться сучасних єресей, синкретизму з поганством і фальшивої симпатії до гомосексуалізму.

Також закликаю священиків, щоб виділили 1,5 дні на тиждень для малої священичої спільноти, де вони будуть присвячуватися молитві, Божому слову і братній спільноті (Ді. 2,42). Цим створять умови для прийняття Божого Духа, щоб Він закоренився у їхніх серцях. Так в сучасному секуляризованому суспільстві, в якому вони повинні бути сіллю і світлом світу, вони стануть справжніми свідками Христа.

 

Я закликаю всіх католиків, які мої антихристиянські оманливі погляди прийняли за свої, щоб разом зі мною чинили покаяння, відділилися від них і намагалися щиро наслідувати Христа. Передусім, прошу їх, щоб почали святкувати неділю не тільки в храмі, але і вдома на молитвах, а також щоб цього дня брали участь в братній спільноті з іншими ревними християнами. А також нехай хоча б один рік моляться, по можливості щодня, Святу годину з 20:00 до 21:00 за духовне пробудження у своїй сім’ї і в своїй парафії.

На закінчення ще раз з покаянням признаю, що я вчинив найбільший злочин – зловживання найвищим церковним авторитетом. Тепер оцим листом чиню публічне покаяння і всі ці мої гріхи та духовні злочини, тут названі і неназвані, повністю засуджую.

 

Прошу вас, моліться щодня «Отче наш» і «Богородице Діво» в цьому моєму намірі: щоби я витривав в дусі покаяння і після свого відходу, та щоб в Католицькій Церкві настало пробудження – духовне воскресіння!

У Христі

Франциск (Хорхе Бергольо)

 

(Примітка: Концепцію допоміг опрацювати Візантійський Католицький Патріархат)

 

Завантажити: Папа Франциск: Заклик до покаяння і мій приклад