Папа Франциск: «Я назавжди прощаюся зі світовою елітою!»

Дата публікації:   2016-07-15
Автор:   ВВП

 

Папа Франциск: «Я назавжди прощаюся зі світовою елітою!»

 

Я, Франциск I, глава Католицької Церкви, цим листом звертаюся до вас, представники ООН, ЄС, США, світові банкіри і масони, бо за свого життя з вами всіма мав єдність в дусі антихриста і служив вашим сатанинським ідеям.

Усвідомлюю, що з огляду на мій похилий вік я скоро помру, і так як і кожна інша людина стану перед живим Богом і буду суджений страшним Божим судом. Тому всім вам сьогодні повідомляю: я був поганим пастирем Христового стада – а властиво ніколи ним не був законно. Я зрадив свого Господа і Спасителя і дозволив себе обманути, а також свідомо і добровільно служив антихристу. Я повірив брехні, як і ви, і разом з вами нищив віру Божих дітей, нищив Церкву Христову і будував царство антихриста.

 

Я, розкаяний Франциск, щиро закликаю вас: ЗУПИНІТЬ ЦЕ самознищення людства, що закінчується у вічній погибелі, яке ми разом з вами розпочали:

1) Ми змусили християн і весь світ прийняти брехню, що всі релігії рівні і ведуть до спасіння. Однак Ісус Христос є єдина Дорога, Правда і Життя! Ні в кому іншому немає прощення гріхів і спасіння.

 

2) Також брехнею є твердження, що гомосексуалізм і гендерна ідеологія – це добро і право людини. Насправді, в Божих очах це гидота, гріх і демонічна одержимість. Ми знали це, і саме тому нав’язали його всім народам, щоб знищити християнство, деморалізувати людство і привести його до самознищення. Це був диявольський план сатанізації світу і зниження чисельності людей до т.зв. золотого мільярда.

 

3) Я та мої попередники своїм мовчанням, і ви – активним зусиллям – разом просунули ювенальну юстицію майже у всіх країнах. Ця найгидкіша річ, гірша ніж фашизм – викрадати невинних дітей у люблячих батьків – це до неба волаючий злочин, і не знаю, чи взагалі можливо, щоб ми ще отримали ласку покаяння і нам було прощено. Однак люди і так мають право справедливо покарати нас найважчою карою – карою смерті.

Свідомо і цілеспрямовано ми ввели ювенальну юстицію, щоб викрадати невинних дітей і віддавати гомосексуалістам для розбещення, щоб в т.зв. прийомних сім’ях їх тиранізували і змалечку виховували з них чудовиськ, які матимуть лише одне бажання – помститися суспільству за злочини і терпіння, які ми їм спричинили. Цей найгидкіший сатанинський план деморалізації та демонізації дітей і чинення з них зомбі, які руйнуватимуть планету, ми також вигадали для того, щоб помститися Христу і привести якнайбільше людей до вічної погибелі.

Щороку тільки в Норвегії 59 з відібраних ювенальною юстицією дітей чинять самогубство. Боже, прости нам!

 

4) Ми просунули Лісабонську угоду, щоб позбавити окремі держави незалежності і могти втілювати у них всі злочинні закони через диктат. Тому закликаю вас скасувати Лісабонську угоду.

 

5) Насильна і запланована ісламізація була нами свідомо організована і підготовлена. Метою масової міграції є знищення християнства на європейській території, громадянські війни, а на кінець і світова війна.

Повідомляю вам, що Аллах не є правдивим Богом і християни не мають спільного Бога з мусульманами. Визнаю, що я свідомо брехав усім людям, коли стверджував протилежне.

 

6) Закликаю США і НАТО, щоб перестали просувати гомосексуалізм і робити революції та «Майдани» в окремих країнах, щоб захопити території і відібрати їхнє багатство. Потім ви сатанізуєте окуповані народи аморальністю, яку брехливо називаєте правами людини і демократією. Мільйони людей загинули через ваші революції в Африці, Югославії, Лівії, на Середньому Сході, а тепер і в Україні. Ви навіть прагнете розв’язати всесвітній воєнний конфлікт з Росією. В Ім’я Ісуса Христа закликаю вас каятися і зупинити це безумство.

 

7) Вас, світові масони і банкіри, закликаю, щоб ви, як і я, усвідомили, що нас буде судити живий і справедливий Бог, від Якого неможливо сховатися. На 33-му ступені всі масони цілковито віддаються сатані, а водночас приносять йому ритуальні і людські жертви!

 

Закликаю вас, відречіться своєї масонської посвяти, відречіться диявола і віддайте своє життя Ісусу Христу, Який і за вас помирав на хресті Голготи! Кайтеся і зупиніть ваші плани сатанізації і геноциду людства до т.зв. золотого мільярда. Невже думаєте, що це все не обернеться проти вас і не знищить також вас? Невже не розумієте, що неможливо втекти від смерті, від живого Бога і Його суду? Ісус Христос переміг диявола Своєю смертю і воскресінням!

 

Зупиніть заплановане чіпування і цілковитий контроль над людством!

Зупиніть нищення людства через запроваджену вами вакцинацію шкідливими вакцинами, які спричиняють безпліддя і порушення імунної системи!

Зупиніть отруєння продуктів харчування і повітря токсичними речовинами!

Зупиніть пропаганду гомосексуалізму та інших збочень т.зв. гендерної ідеології!

Все це вийшло з ваших рук, а я вам в цьому допомагав. Я, Франциск, прошу Бога і цілий світ про прощення. Відрікаюся свого уряду, який я займаю незаконно як фальшивий апостол.

 

Франциск (Хорхе Бергольо)

(Примітка: Концепцію допоміг опрацювати Візантійський Вселенський Патріархат)

 

Завантажити: Папа Франциск: «Я назавжди прощаюся зі світовою елітою!»