Проголошення анатеми на «патріарха» Варфоломія

Дата публікації:   2016-07-21
Автор:   ВВП

 

Проголошення анатеми на «патріарха» Варфоломія

 

Візантійський Вселенський Патріархат в апостольському і пророчому авторитеті, в ім’я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, на основі Гал. 1,8-9 проголошує Божу анатему на патріарха Варфоломія.

 

Причина:

Він ініціював і схвалив лжесобор на Криті. На лжесоборі схвалив єретичний документ «Місія Православної Церкви в сучасному світі»:

а) Просовує єресь екуменізму, що відкидає ортодоксію і покаяння, без яких немає єдності в Христі (див. Ів. 17,21). Сьогодні екуменізм просовує міжрелігійний діалог на основі пошани до поганських богів – демонів (див. Nostra Aetate, 1965). Це богохульство і гріх проти Святого Духа.

б) Під фразою «одна релігія не має права домінувати над іншими» ставить наше спасіння, яке здобув нам на хресті Божий Син, на один рівень з поганськими  культами, які вшановують демонів. Це єресь максима.

в) Під терміном «усунення дискримінації» схвалює аморальний гомосексуалізм і всі гендер-сексуальні збочення. Цим заперечує Десять Божих Заповідей.

г) Під терміном «усунення фанатизму» ініціює та узаконює карання і відлучання монахів, священиків і вірних за вірність та захист ортодоксії.

 

Перебуваючи під анатемою, він займає уряд вже незаконно, і все, що він робить, є недійсним! Вірні вже не сміють його слухати, інакше також стягують на себе прокляття! Якщо б він не покаявся і помер в затверділості, буде навіки засуджений. Анатему (прокляття) ніхто не може з нього зняти, тільки він сам – лише щирим і публічним покаянням.

 

Анатема проголошена 12.07.2016р.

На єретичного патріарха Варфоломія анатема була проголошена також і 25.12.2015 р. (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=25952).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

12.07.2016р.

 

Завантажити:  Проголошення анатеми на «патріарха» Варфоломія (12.07.2016)