Архимандрит Методій з Афону під анатемою

Дата публікації:   2016-07-21
Автор:   ВВП

 

Архимандрит Методій з Афону під анатемою

 

Архимандритам і монахам
Святої гори Афон


A) Після закінчення Критського лжесобору 5 монахів сербського монастиря Хіландар на Афоні виступили з оправданим протестом.

Цитата монахів: «На Критському лжесоборі екуменізм був “прийнятий” як вчення Православної Церкви…».

Відповідь: Екуменізм відкидає ортодоксію і правдиве покаяння, без яких немає єдності у Христі (див. Ів. 17,20-21), він є зрадою Христа – духовним самогубством. Сьогодні екуменізм просовує т.зв. міжрелігійний діалог на основі пошани до поганських богів – демонів (див. II Ватиканський Собор). Це непошана і зрада Пресвятого Триєдиного Бога! Творити екуменізм з Ватиканом в теперішній час означає прийняти всі його єресі. Вони заперечують Христову відкупительну смерть на хресті як єдину дорогу до спасіння, реальне та історичне воскресіння Христа, і навіть Божественне натхнення Святого Письма.

 

Цитата монахів: «…у зв’язку з цим ми не можемо приходити на Богослужіння і причащатися там, де згадується єресіарх Варфоломій, який запровадив цю всеєресь».

Відповідь: Таку позицію правовірності мав би мати кожен православний монах, священик, єпископ та вірний. Якщо її не має, то це може бути через незнання. Але якщо вже свідомо створив єдність з єрессю, то цим стягнув на себе Божу анатему. Якщо не чинитиме покаяння і помре, буде навіки засуджений, бо сам себе виключив з Церкви Христової.

 

Цитата з преси: 5 липня 2016 р. архимандрит Методій наклав на монахів несправедливі покарання. До неділі 10 липня вони були змушенні покинути монастир Хіландар. Вони позбавлені грецького громадянства і їхні імена викреслені з монахологія.

Відповідь: Єретичний архимандрит Методій, який вигнав монахів і викреслив їхні імена з монахологія, цим жестом сам викреслив своє ім’я з Книги Життя. Якщо не покається, «його чекає друга смерть – вогненне озеро» (див. Од. 20,15).

 

Б) Два основні питання:

1) Чи Критський Собор є дійсним, чи недійсним?

Відповідь: Недійсним через єресь т.зв. екуменізму.

Також недійсний і тому, що проголосив єресь: «одна релігія не має права домінувати над іншою». Цим поставив наше спасіння, яке здобув нам на хресті Божий Син, на один рівень з поганськими  культами, які вшановують демонів. Це єресь максима.

 

Далі лжесобор просовує т.зв. усунення дискримінації, що сьогодні означає схвалення аморального гомосексуалізму і всіх сексуальних збочень.

Під терміном усунення фанатизму лжесобор узаконює карання і виключання правовірних монахів, священиків і віруючих. Прецедент вже створив єретик архимандрит Методій.

 

2) Чи патріарх Варфоломій стягнув на себе анатему через ініціювання та схвалення лжесобору?

Стягнув! (див. 15 правило Двократного Собору в Константинополі). Ще раніше на нього також за єресі була оприлюднена анатема згідно Гал. 1,8-9. Уряд він займає незаконно і хто згадує його в Літургії, творить єдність з його апостазією і на такого падає Боже прокляття.

В) Оприлюднення анатеми: За жест зради віри і єдності з єресями оцим оприлюднюємо анатему згідно Гал. 1,8-9 на архимандрита монастиря Хіландар Методія. Якщо він не буде каятися і помре в нерозкаяності, то буде навіки засуджений.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр