Привітання прочан ходи до Києва

Дата публікації:   2016-07-26
Автор:   ВВП

 

Привітання прочан ходи до Києва

 

У ці дні Бог зробив велике чудо! Воно унаочнене в книзі Єзекиїла 37. Сухі кістки ожили і з них постало Боже військо, дуже велике! За це чудо ми щодня молимося вже  протягом декількох років. Без молитви і покаяння духовне воскресіння неможливе. Бог вислухав ваші молитви і молитви багатьох невідомих чоловіків і жінок, батьків, матерів та малих дітей.

 

У ювілейний рік Хрещення Київської Русі, на свято Собору Пресвятої Богородиці, 8.01.2013 р. Україна, Росія та Білорусія були посвячені Пресвятій Богородиці на території Києво-Печерської Лаври. У Фатімі під час появи Пресвята Богородиця показала малим дітям не тільки пекло, але й загрозу всесвітньої катастрофи. Вона обіцяла дітям: «Якщо Росія покається, не дійде до всесвітньої катастрофи». Тоді частиною Росії були України і Білорусія. У ці дні Україна почала каятися, а цим буде врятована Росія та інші народи.

 

У ювілейний рік Хрещення, перед святом святого Володимира, з мосту в Дніпро був символічно кинутий трьохметровий Перун. Біля пам’ятника святого Володимира прочани відреклися злого духа і визнали віру в Триєдиного Бога. В Дніпрі представники України, Росії і Білорусі, тримаючи в руках прапори цих трьох країн, обновили своє Хрещення, а разом з ними і 200 чоловіків. Під час співу переможної пісні вони обходили Софіївську та Михайлівську площі, а також молилися в Києво-Печерській Лаврі за воскресіння України.

 

Дорогі прочани хресної ходи до Києва, наша духовна боротьба не є проти тіла і крові, але, як каже Святе Письмо, проти демонічних сил, які виконують свою владу у піднебесних просторах (Еф. 6,12). Ці духовні сили зла неможливо перемогти ні танками, ні ракетами, але вони переможені духовною зброєю, якою ви озброїлися – це покаяння, прощення, молитва і змагання за справжній мир з Богом і між собою. Бог в цей час шукає героїв, які не бояться залякувань. Цими героями стали ви! З вірою ви вийшли хресною ходою до серця України, де святий Володимир охрестив Київську Русь і де до сьогодні в Києво-Печерській Лаврі знаходяться нетлінні мощі багатьох святих. Деякі з вас подорожували більше, ніж три тижні, незважаючи на спеку і спрагу, жертвуючи втому і зусилля за духовне воскресіння України та справжній мир, який приходить тільки через щире прощення. Ви несли ікони Пресвятої Богородиці і святих, які духовно супроводжували вас на цій дорозі. Бог зглянеться на жест прощення і ваші молитви, які  завершаться якраз напередодні свята св. Володимира, 27 липня, і на його свято 28 липня в Києві.

 

Витривайте в дусі покаяння та в ревній молитві і після закінчення хресної ходи. Моліться щодня за Україну, особливо під час Святої години від 20:00 до 21:00. О 21:00 багато священиків дають духовне благословення всім, які молилися. Бог, який розпочав своє діло, через вашу витривалу молитву його закінчить! Бог воскресить Україну!

Всіх вас благословляють і моляться за вас і весь український народ

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

26.07.2016

 

Копії листа:

- Президенту України

- Уряду і Верховній Раді України

- Українським єпископам і монастирям

- ЗМІ

 

Завантажити:  Привітання прочан ходи до Києва (26.07.2016)