Боротьба за Росію

Дата публікації:   2016-07-30
Автор:   ВВП

 
Президенту РФ
Путіну В.В.

Боротьба за Росію

 

Шановний пане Президенте!

З нагоди свята святого Володимира дозвольте побажати Вам міцного здоров’я, сили, Божого світла, а також Божої сили до порятунку російського народу від сатанізації і геноциду, який йому готують світові еліти – архітектори Нового Світового Порядку (НСП). Але головне, бажаємо Вам, щоб Ви самі віддали своє життя Ісусу Христу, а після смерті досягли вічного життя.

 

Ворогами Росії є не тільки США і НАТО, які оточили РФ своїми військовими базами. Ворогами Росії і всього людства сьогодні є світові масони.

Ці «правителі» світу, які посвятилися сатані і виконують його волю, прагнуть не тільки фізичної ліквідації людства (редукції людства до т.зв. золотого мільярда) і повного контролю над кожною людиною (чіпування), але вони в першу чергу прикладають зусилля для сатанізації людських душ і вічного засудження кожної людини.

 

Архітектори НСП знають, що кожна людина, яка не прийняла Ісуса Христа і не бореться зі злом в своєму серці, має єдність з гріхом, який потім просуває.

 

Шановний пане Президенте, якщо Ви на перше місце у приватному та суспільному житті не поставите Ісуса Христа, як святий Володимир, то не врятуєте російський народ. Шокує, що Ви в ці дні робите якраз протилежне. Ви підписали т.зв. антитерористичні закони. Ними Ви не караєте терористів, але тероризуєте християн! У документах вовчого Собору на Криті аналогічні ліквідаційні закони просунув крипто-ідеолог НСП і єретик Кирило Гундяєв. Його мета – ліквідація християнства в Росії і глобалізація в антихристівську релігію Нью Ейдж!

 

Також шокує, що Ви підписали закон про покарання батьків за виховання дітей. Пане президенте, Ви вважаєте, що батьки, дідусі та бабусі будуть голосувати за Вас за те, що Ви відправляєте їх до в’язниці за виховання дітей? Яке майбутнє Ви готуєте російському народу? З невихованої дитини виросте безвідповідальний егоїст і потенційний злочинець! Цей самогубний закон нищить людей більш ефективно, ніж військова інвазія противника. Кому, власне, Ви служите? Хіба не усвідомлюєте, яким способом архітектори НСП ведуть приховану війну?

- Мас-медіа та інтернет пропагують аморальність, магію і окультизм.

- Під позитивними поняттями «демократія» і «права людини» просувається деструктивна гендер-ідеологія (гомосексуалізм та інші збочення).

- Масово легалізовується ювенальна юстиція, яка згідно геноцидних програм НСП краде дітей, руйнує їх психіку і деморалізує їх.

- Майже у всіх університетах пропагуються програми Сороса, які руйнують систему освіти. Вже багато професорів (ректорів) стали членами масонських лож або, принаймні, прийняли їх мислення і втілюють ідеологію, яка заперечує об’єктивне існування моральних цінностей. Молодь вже живе згідно цих самогубних принципів!

- Багато з Ваших колег, російських олігархів і політиків, є членами масонських лож, і свідомо чи несвідомо просувають самознищення народу.

 

Який вихід?

 

Шановний пане Президенте, ми розуміємо ваше безсилля, Ви перейняли Росію в майже окупованому стані – як ідеологічно, так і економічно. На багатьох ключових посадах є «ведмеді», які таємно борються проти Вас і проти власного народу. Необхідно усунути їх, і на ключові посади в уряді, освіті, культурі і Церкві поставити таких людей, які будуть радикально втілювати програму оновлення моральних і християнських цінностей.

 

Сучасна демократія служить ворогові для будівництва структури НСП. Існує тільки одне рішення: повернення російського народу до Христа і Його законів. Без навернення і покаяння російський народ не зможе вистояти в цій боротьбі за свою територію і вічне спасіння. Якщо Ви не скасуєте ці два, а також й інші злочинні закони, які просунули лобістські кола НСП, то все втратите!

 

Моляться за Вас

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

 

25.07.2016р.

 

Завантажити: Боротьба за Росію (25.07.2016)