Скарга на «Барневарн»

Дата публікації:   2016-07-30
Автор:   ВВП

 
Міжнародному кримінальному суду в Гаазі


Скарга на «Барневарн»

 

Візантійський Вселенський Патріархат звертається до Міжнародного кримінального суду з метою притягнення до кримінальної відповідальності у Міжнародному кримінальному суді посадових осіб «Барневарн» чи інших осіб, яких визначить прокурор Міжнародного кримінального суду, за передбачені статтями 5, 6, 7 Римського статуту Міжнародного кримінального суду злочини проти людяності та геноцид, вчинений на території Норвегії, починаючи з 1990 року і по теперішній час.

 

«Барневарн» фактично є самостійною фашистською державою в Норвегії, яка ловить дітей. Вона має свої власні закони, не є підзвітною норвезькій владі, норвезькому королю, норвезьким судам і навіть ООН. «Барневарн» (управління соціально-правового захисту дітей і молоді) є абсолютно неоскаржуваним. Викрадання дітей т.зв. соціальними службами стали фундаментом для грандіозного бізнесу. У 2015 році на «Барневарн» працювало 4 300 працівників. Щороку вони переслідують в середньому 53 000 дітей. Деяких з них вже вкрали, а деяким піратське викрадення загрожує. При цьому в Норвегії щороку народжується лише 60 000 дітей. Загальна кількість населення становить 5 млн. Витрати на «Барневарн» у 2015 році становили 11,8 млрд. норвезьких крон, що складає 34 млрд. гривень, тобто близько 1,4 млрд. доларів!

 

За що «Барневарн» викрадає дітей у батьків:

- Мати не робить омлет згідно уявлень психолога «Барневарн» і ріже дитині хліб на занадто грубі скибки.

- Мати під час миття дитини використала багато мила.

- Батько має поранену ногу і не може вилізти на драбину, тому не може витерти пилюку на верхній частині віконної рами.

- Мама низького росту – коли дочка в підлітковому віці буде вища, мама не зможе до неї досягнути.

- Батьки люблять свою дитину і тому не хочуть, щоб її у них відібрали. Це, мовляв, доказ того, що батьки не можуть співпрацювати з соцслужбою.

Хоча Європейський суд з прав людини виявив порушення «Барневарном» прав людини, нічого не змінилося! Норвегію до того ж критикував і Верховний комісар ООН за систематичне недотримання прав людини і основних свобод, а також за порушення міжнародних договорів. Однак знову нічого не змінилося, але навпаки – злочинність ще більше прогресує!

 

Факти про злочини:

 

1) За статистикою, «Барневарн» має на сумлінні 702 смертельні випадки дітей, відданих у т.зв. прийомні сім’ї в період між 1990 і 2001 роками. Євродепутат Т. Здеховський підкреслює, що на даний час смертність дітей стрімко росте, а це спонукає ще раз переглянути дії «Барневарн» (Джерело: http://www.hlavnespravy.sk/smrt-odobrateho-norskeho-dietata-nabada-k-opatrnosti-pri-zavadzani-juvenilnej-justicie-na-slovensku/501535).

 

2) «Барневарн» на основі вигаданих звинувачень на адресу батьків зловживає своїми повноваженнями і скоює важкі злочини. Внаслідок цього в середньому 59 із загальної кількості відібраних дітей щороку здійснюють самогубство! Це система геноциду, яка скоює злочини проти людяності, засуджує батьків на неправомірні покарання без будь-яких доказів і провин. (Джерело: http://www.norge.ru/bergseth_barnevaern/)

 

3) «Курс на чисту націю для Скандинавії може бути небезпечним», – з таким заголовком 23 травня 2014р. вийшла стаття в газеті «Афтенпостен». Журналісти повідомляють, що 9 з 10 дітей-інвалідів в Норвегії вбивають як «бракованих» дітей (Джерело: http://inform-relig.ru/news/detail.php?ID=7905&sphrase_id=9337218).

 

4) «Якби одяг міг говорити» – це пересувна виставка, що розповідає про дітей, віком від народження до 6 років, які стали жертвами насильства та жорстокості. Це також плоди «Барневарн». До експозиції увійшов не тільки одяг, але навіть іграшки 40 дітей-жертв (Джерело: http://ivolin.ru/v-norvegii-prohodit-vy-stavka-od).

 

5) Євродепутат Томаш Здеховський, який активно працює в справі повернення двох чеських дітей, викрадених норвезькою «Барневарн», повідомив про скандальний випадок смерті. 3-річий хлопець помер від численних ножових поранень і ударів по голові, які завдав йому 13-річний хлопець, що «виховувався» з ним у т.зв. «прийомній сім’ї» (Джерело: http://www.hlavnespravy.sk/smrt-odobrateho-norskeho-dietata-nabada-k-opatrnosti-pri-zavadzani-juvenilnej-justicie-na-slovensku/501535).

 

6) Як повідомив 6 березня 2014 р. норвезький телеканал NRK, десятки держав зажадали від Норвегії припинити втручання в справи сімей мігрантів і туристів з їхніх країн. Дипломати вимагають повернути сім’ям всіх дітей, конфіскованих на території Норвегії держслужбою «Барневарн»: «Тут йдеться про злочин викрадання дітей в масовому масштабі» (Джерело: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1489-zemlja-brejvika-norvegija-voruet-detej-u-priezzhih).

Повернення викрадених чеських дітей повторно вимагав і президент Чехії М. Земан. Безрезультатно! Також були проігноровані петиції чеських громадян і півтисячна маніфестація перед посольством Норвегії.

 

7) Книгу «Зрада норвезької мами» написала 26-літня жінка, яка, будучи дівчинкою, з 4 до 12 років піддавалася сексуальному насильству в прийомних сім’ях. Основними дійовими особами цієї книги стали також співробітники норвезької соціальної системи «Барневарн», які не тільки сприяли сексуальним знущанням над дітьми з прийомних сімей але й безпосередньо брали участь в оргіях (Джерело: http://file-rf.ru/news/10546).

 

8) «Барневарн» діє за таким принципом, що спочатку дитину у батьків викраде і щойно тоді шукає аргументацію свого злочину. Для «Барневарн» достатньо анонімного дзвінка і абсурдного звинувачення: занадто багато або занадто мало іграшок, сумний погляд дитини… Йдеться про масові судові злочини. Подібну практику мали фашисти в юридичній документації своїх злочинів. (Джерело: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1139-barnevarn-i-zaschita-detej-v-norvegii).

 

9) «Барневарн» відібрав у матері трьох дітей за те, що вона спекла занадто простий святковий торт на день народження своєї дитини. Про це написала центральна норвезька газета «VG». 2 травня 2014 р. була опублікована стаття, в якій стверджується, що «Барневарн» (дитяча поліція Норвегії) «врятувала» дітей від цієї недбайливої матері в екстреному порядку і без попередження. (Джерело: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1507-v-norvegii-detej-teper-otbirajut-za-nepravilnye-domashnie-torty).

 

10) 14 січня 2013 року норвезький адвокат повідомив росіянку Ірину Бергсет, що вона зобов’язана виплатити данину норвезькому педофілу у розмірі 1 мільйон рублів за його знущання над її сином Михайлом Бергсетом. «Барневарн» вирішив віддати сина росіянки педофілу. Російську матір і брата позбавив усіх видів спілкування з дитиною, включаючи скайп і телефон. Саме такою є система відбирання дітей, переданих у прийомні сім’ї. Власна матір мусить ще й фінансувати тиранію своїх викрадених дітей! (Джерело: http://norge.ru/news/2013/01/26/20987.html).

 

11) Маніфестації-протести проти ювенальних карателів з норвезької «Барневарн» минулими роками пройшли біля посольств Норвегії в Росії, Шрі-Ланці, Індії, Сомалі та в самій Норвегії. Протести перед норвезькими посольствами проходять і цього 2016 року в багатьох містах: Варшава, Вільнюс, Стокгольм, Таллінн, Братислава, Лондон, Единбург, Дублін, Москва, Рига, Ставангер, Відень, Прага, Брно і т.д. – однак безрезультатно. (Джерело: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1717-pokrokovy-nacismus-v-norsku-matka-nesmi-projevit-lasku-anders-breivik-dite-barnevernetu-prevychova-podle-hitlera-brzy-i-u-nas-desitky-tisic-deti-rocne-predmetem-statniho-byznysu-demnostrace-po-cele-evrope.htm, http://www.liveinternet.ru/journalshowcomments.php?jpostid=260317458&journalid=3536288&go=next&categ=0).

 

12) 3 травня 2013 року в норвезькому місті Тронхеймі відбувся санкціонований мітинг проти «Барневарн». Організатор мітингу, Елізабет Беттан Кйельстад, сказала в інтерв’ю: «Я працювала в Барневарн”, мої троє онуків є під їхньою “опікою”. Я бачила цю систему зсередини і хочу, щоб люди знали, які правопорушення там відбуваються». Рушійною силою злочинності «Барневарн» є грандіозний бізнес викраденими дітьми (Джерело: http://www.juvenaljustice.ru/index.php/news/1281-juvenalnaja-justitsija-v-norvegii-ili-pokornoe-stojlo-bezglasnyh-suschestv).

 

13) У норвезькому дитячому садку немовлят і дітей годують теплою їжею 1 раз на тиждень. Матері обурюються і просять збільшити видачу дітям їжі в дитсадках хоча б до двох разів на тиждень. Але норвезькі вихователі за це опосередковують вилучення дітей у тих матерів, які незадоволені їхнім режимом харчування. Цих дітей бере у свої злочинні клешні «Барневарн». (Джерело: liveinternet.ru/tags/норвежская+детская+полиция).

 

14) Норвегії 1/5 всіх дітей (200 000 з 1 млн.) вже відібрані у батьків. (Джерело: http://panteleimon.org.ua/konec-sveta-dlya-semi/).

 

15) Пан Морозов приїхав в Норвегію з сином. Хлопчику було 6 років, він пішов у школу і сподобався вчительці. Оскільки хлопчик був розумний і вихований, вчителька захотіла взяти його собі. Вона зателефонувала в «Барневарн», звела наклеп на батька – прибули працівники «Барневарн» і відібрали у батька сина. Ця цинічна і брехлива жінка отримала дитину і до того ж мільйон крон від злочинного «Барневарн». (Джерело: http://www.nakanune.ru/articles/16956/).

 

16) 1 листопада 2014 року «Лайф-ньюз» повідомили подробиці вилучення в Норвегії дівчинки, яку забрали у батьків лише через те, що вдома виявили непомитий посуд. (Джерело: http://lifenews.ru/mobile/news/144079).

 

Беручи до уваги, що наведені протиправні дії містять ознаки тяжких та особливо тяжких злочинів проти людяності, які підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду, Візантійський Вселенський Патріархат, який захищає Божі закони і моральні цінності, звертається до Міжнародного кримінального суду зі скаргою. Вимагаємо встановлення винних у скоєнні злочинів проти людяності, передбачених статтями 5, 6, 7 Римського статуту Міжнародного кримінального суду, та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб «Барневарн» та інших осіб, які можуть бути встановлені прокурором Міжнародного кримінального суду.

 

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі
 

 
20.07.2016

 

Копії скарги:

- Держсекретаріату Ватикану і католицьким єпископствам

- Московському і Константинопольському Патріархатам та православним єпископствам

- Представникам інших християнських Церков

- Президентам і урядам європейських держав

- Президентам і урядам США, Канади, Бразилії, Китаю

 

 

Додаток: Закликаємо церковне керівництво Ватикану, керівництво Православних Патріархатів, керівництво різних протестантських конфесій, а також різні громадські організації і навіть звичайних громадян, щоб надсилали скарги на «Барневарн» за нашим прикладом. Якщо залишаться байдужими, то цим виявляють, що погоджуються з сатанізацією дітей! Йдеться про систему нелюдського катування і сексуального зловживання дітьми. Злочини «Барневарн» накликають прокляття не тільки на Норвегію, але й на ті держави, які мовчки спостерігають!

Мас-медіа зобов’язані оприлюднювати інформації про масові злочини! Мовчання є злочином співпраці в автогегоциді свого власного народу! «Якщо не покаєтесь, всі загинете!» (Лк. 13,3).

Люди всіх народів, об’єднайтеся! Пишіть, стукайте, кричіть, поки злочинний «Барневарн» не буде справедливо покараний і ліквідований!!!

 

 

Завантажити: Скарга на «Барневарн» (20.07.2016)