Шукай правду! 14 частина: Напівтаємна організація масонів

Дата публікації:   2016-08-08
Автор:   ВВП

 

Шукай правду!

14 частина: Напівтаємна організація масонів


Організація масонів націлюється на т.зв. еліту, на лідерів в Церкві і в державі. Їм обіцяють кар'єру або фінанси. Ця організація представляє себе корисною для народу, але насправді робить протилежне. Організація напівтаємна і розділена на 33 рівні, відповідно до ступеня посвяти. Громадськості масони відкривають лише початкові рівні, а вищі приховують. Кандидатом на членство в цій організації може бути хто завгодно – формальний католик, атеїст, мусульманин, буддист і т.д., але він повинен дотримуватися основної лінії послуху. Якщо адепт в серйозних випадках правила порушить, йому загрожує суворе покарання і навіть смерть. Тому вже при початковому посвяченні йому кладуть на шию меч для усвідомлення того, що коли зрадить організацію, його чекає смерть. Чи він буде повішений, як один високопоставлений масон під мостом в Італії – як застереження для інших, чи буде отруєний або зліквідований іншим чином – це вже вирішує таємне керівництво. Ця організація також має свою членську базу, з якої вибирає здібних або, скоріше, перспективних людей для реалізації своїх інтриг і підлих злочинів. Ця база включає в себе різні клуби, такі як Ліонс-клуб, Ротарі-клуб, та різні ордени: наприклад, орден Станіслава, орден Михаїла, орден Реєстрового козацтва і т.д.. В організацію масонів залучають, перш за все, інтелігенцію, пропонуючи швидке просування в кар'єрі. Наприклад, викладачам в університетах обіцяють, що вони стануть деканами або ректорами, людям на політичній арені – що організація швидко просуне їх вгору і вони стануть відомими політиками. Але є одна умова: вони повинні продемонструвати безмежну відданість організації. Церковним особам також дають зрозуміти, що в разі ефективної співпраці їм забезпечать сан єпископа або кардинала, тобто швидку церковну кар'єру. Від церковних ієрархів часто навіть не вимагають, щоб були офіційними членами організації. Досить мати з масонською організацією єдність духа. Це трагедія, що в даний час дуже великий відсоток кардиналів має з масонами єдність духа. Це проявляється в тому, що вони не виконують свої пастирські обов'язки, не виступають проти духа, який руйнує Церкву, але лицемірно мовчать або активно сприяють її ліквідації. Трагедія полягає в тому, що духу глобалізації, що просувається наддержавними організаціями, світовими банкірами і масонами (які знаходяться в тіні), сьогодні вірно служать представники Ватикану. Вони просувають все, що веде до внутрішнього і зовнішнього автогеноциду Церкви. В офіційній структурі Католицької Церкви немає жодного кардинала або єпископа, який би радикально виступив проти цієї системи смерті.

 

Якщо людина, яка є певним авторитетом у науці, культурі або політиці, відмовиться співпрацювати з цією таємною організацією, її систематично очорнюють і її кар'єра закінчена. Якщо ж займе лояльну позицію щодо організації, то її тримають на посаді, щоб вона створювала добрий імідж університету. Але ректором університету залишається той, кого масонська організація обрала як вірного члена, навіть якщо з професійної точки зору він не може зрівнятися з авторитетним науковцем.

 

Масони заманюють членів такою пропозицією, якою диявол спокушав Христа в пустелі: «Якщо впадеш і мені поклонишся, одержиш владу, все це дам Тобі» (пор. Мт. 4,9). Але він вже не скаже, що вся кар'єра і слава – польова трава, і людина може її скоро втратити, а тим більше не скаже, що за цю славу потрібно заплатити своєю душею.

 

Організація масонів виникла в 1717 році. Її засновником був протестантський пастор. Він отримав натхнення, як зловжити військовим послухом і дисципліною, яку спостерігав в ордені єзуїтів. Єзуїти стали відомою релігійною організацією і незабаром зайняли ключову роль в керівництві Католицької Церкви. Засновник масонів також запозичив багато практик у попередніх таємних організацій, якими були деякі католицькі лицарські ордени, особливо військові ордени, як наприклад орден Тамплієрів, які захищали святий Господній Гріб. Кажуть, що в цьому ордені проводили магічні обряди і різні таємні посвяти керівників лицарів, тому цей орден був скасований Церквою. Ліквідації сприяло і те, що французький король заздрив надзвичайно великому багатству і майну, яке накопичив цей орден, а тому мав вплив і на світську політику. Подібно було і з Тевтонським орденом. В даний час масони перебувають у тісній співпраці з Мальтійськими лицарями, багато з яких є їх безпосередніми членами.

 

Секрет полягає в тому, що окремим членам не відкривають ні суть організації, ні її стратегію. Вони роблять лише часткові послуги, які їм представлять як позитивні. Аж на вищих рівнях посвяти людина дізнається, що тут не йдеться про добро, а добро тут є всього лиш прикриттям для просовування зла. На вищих рівнях члени вже знають про важкі злочини, інтриги і навіть людські жертви. А на найвищому рівні вони посвячуються прямо сатані. Таким чином, ця організація є організацією прихованого сатанізму. Вона виступає як ангел світла, щоб обдурити багатьох. Згубні плоди часто чітко видно тільки після декількох десятиліть, так що на певних етапах дуже просто постійно підтримувати імідж і логічними аргументами обманювати окремих членів, нібито робиться добро для людей і суспільства. Система брехні дуже замаскована, а дух брехні і смерті має тут свій осередок для систематичного обману людства.

 

Треба викрити коріння цієї організації і вказати, які злочини вона має на совісті. Це були не тільки дві світові війни, в яких ця організація зіграла ключову роль, але масони з церковних або політичних кіл проривалися на найвищі посади, щоб впливати на подальший розвиток подій. Чоловік імператриці Марії Терезії був членом масонської організації. Масонські ставленики також були дорадниками російських царів і європейських монархів. Масони подбали про те, щоб напіввійськовий орден єзуїтів був скасований у ІІ половині XVIII століття. Чому? Бо єзуїти своєю систематичністю впливали на церковну і світську політику в Європі. Вони були сповідниками і духовними радниками багатьох європейських монархів, а також впливали на їхніх дружин і оточення. Це не подобалося масонам, тому їм потрібно було очорнити єзуїтів, щоб самим перейняти стратегічну роль психологічного і духовного впливу на тих, хто має владу.

 

В даний час ми бачимо плоди цієї напівтаємної організації в Америці. Вже перший американський президент вступив в масонську ложу, і не тільки він – скоріше світлим винятком є ті, які не вступили до масонів. Очевидно, масонами не були брати Кеннеді, тому обидва ці президенти були усунені через атентати. Вони не підкорилися масонській лінії, яка вже тоді взяла верх і керувала політикою. Змінити політичну систему в Америці так, як це сьогодні відбувається в Європі, неможливо. Там існує чітка лінія, забезпечена закулісною програмою масонів, а демократія є всього лиш театром для обману громадськості. Президент (неважливо, з якої політичної партії) має шанс тільки тоді, коли співпрацює з масонами і виконує їхню програму. Якщо він цього не робить, буде мати великі неприємності. Вони подбають про те, щоб викликати скандал, оприлюднити якийсь компромат і підкопати його авторитет. На наступну каденцію він уже не матиме шансів стати президентом. Отож, в Америці немає демократії, але – диктатура. За нею приховуються світові банкіри і наддержавні організації, що перебувають в єдності зі світовими масонами. Вони мають заздалегідь розроблений план редукції людства і знищення правовірного християнства. Для досягнення своїх цілей масони використовують передусім професійну брехню, політичні інтриги, закулісні вбивства, організацію воєн згідно з принципом: посварити двох, щоб вони, як треті, на цьому нажилися. 100 років тому три найсильніші монархії в Європі в міжусобній боротьбі дійшли до власного самогубства, а в закуліссі всіх трьох були «мудрі» поради масонів. Також Гітлеру масони підготували умови, щоб він міг почати і провести Другу світову війну.

 

Ця організація, маючи за собою 300 років прихованих інтриг і злочинів, сьогодні планує провести автогеноцид людства. На різних етапах вона просуває ліквідацію Церкви. Багато самогубних кроків, як в Церкві, так і в світовій політиці, вже було зроблено. Тепер вона просуває свою програму через декадентську культуру і фальшиве християнство з ідеями екуменізму і міжрелігійного діалогу. Ця психологічна війна спрямована на самоліквідацію народів. Цим масони хочуть домогтися знищення християнства і демократії, а також встановити одну світову владу, тобто диктатуру з програмою сатанізації. З метою сатанізації вводяться самогубні закони у всіх країнах, що опинилися під владою міжнародних і наддержавних організацій, таких як ЄС, ООН, ЮНІСЕФ, ВООЗ, які керуються масонами і мають план редукції людства. Прикладом є шкідлива вакцинація, яку під міжнародним тиском почали проводити в Україні з метою стерилізації українців. І так йдуть далі, вводячи все нові і нові закони і дороги назад вже немає. Все по-диявольськи продумано, і не тільки Україна, але й країни ЄС в даний час копають собі могилу. Одним із засобів самознищення є також поступова ісламізація, яка приховується під наданням допомоги «бідним іммігрантам». Спершу хочуть через ісламізацію остаточно ліквідувати християнство в Європі, потім психологічно настроять мусульман одних проти одних, розсварять їх між собою (як це їм вдалося у випадку багаторічної війни між Іраком та Іраном), а потім під позитивними поняттями встановлять владу антихриста.

 

Ще 20 років тому ці слова звучали б як наклепи і фантазії. Але тепер стратегія масонів вже стає ясною і можна побачити її згубні плоди смерті. Тому сьогодні з певністю можна сказати, що організація масонів є злочинною організацією, яка планує моральне, духовне та фізичне знищення людей, сімей та народів. Достатньо всього лиш подивитися на статистику і побачити плоди. На жаль, багато людей не хочуть чути правду, а тим більше шукати її. Але трагедія, приготована людству, вже при дверях. Виникає питання: чи взагалі можливо зупинити цей план і цілеспрямований процес? Сьогодні можна сказати, що цей запланований автогеноцид людства може зупинити тільки надзвичайне Боже втручання! Оскільки вся ця система побудована на натхненні з пекла і на владі, яку дають демонічні сили, то і порятунок може прийти тільки через натхнення з неба і втручання Божих ангелів і самого Бога. В іншому випадку перемоги не досягнемо. Зрештою, від людини, як індивідуума, вимагається тільки одне – щоб в той час, в який вона живе, любила правду, виступила проти системи зла і в годину смерті спасла свою душу. Наше життя – це тільки період випробування, а в цьому випробуванні в житті кожної людини діє не тільки Божа благодать, приховано і непомітно, але діють також приховані сили темряви, які обманюють і спокушають людину, щоб вона повірила брехні і попала в рабство зла. Напівтаємні організації, особливо масони, ведуть людину до того, щоб вона продала свою душу дияволу, після смерті розділила долю з пекельними істотами і навіки страждала та мучилась, як ті, які виступили проти правди і Бога. Фізична смерть не є найбільшим нещастям. Найбільше нещастя – втратити вічне життя.

 

Тому ця наддержавна організація, яка має на меті самознищення народу, повинна бути заборонена, а конкретних осіб, які вчинили важкі злочини, необхідно належним чином і справедливо покарати. Організація повинна бути заборонена так, як на Нюрнберзькому процесі був заборонений фашизм і названий системою, що здійснює злочини проти людяності. Людство необхідно застерігати перед масонством!

 

Студенти, допоможіть в духовній мобілізації всього народу! Зверніться особливо до своїх бабусь і жінок-пенсіонерок, щоб вони каялися за себе і за весь народ та відреклися всіх форм ворожіння, магії і окультизму! Нехай організовуються в молитовні сторожі і взивають до Бога в безперервній молитві за духа покаяння і воскресіння народу! Приєднайтеся до них і ви, студенти, а також середнє покоління. Бог дасть перемогу! Але це залежить і від тебе! Почни молитися щодня хоча б чверть години!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі25.12.2015


Завантажити: Шукай правду! 14 частина: Напівтаємна організація масонів (25.12.2015)