До Британських шкіл-інтернатів запроваджують «гендерно-нейтральну» мову

Дата публікації:   2016-08-26
Автор:   Зі світу

 

До Британських шкіл-інтернатів запроваджують «гендерно-нейтральну» мову

 

Директиви, видані Асоціацією шкіл-інтернатів, вимагають від вчителів всіх британських шкіл-інтернатів означувати транссексуальних учнів гендерно-нейтральним займенником, «zie», замість «she»(вона) або «he» (він), які могли б їх образити.

Наказ посилається на Закон про рівність з 2010 року, який забезпечує захист гендерної ідентичності і включає також дітей, які «ідентифікуються» як інша стать.

За словами Еллі Барнс, автора розпорядження, «руйнування  стереотипу про існування тільки двох статей для цих шкіл є життєво необхідним  кроком, бо все більше і більше учнів ідентифікують себе транссексуалістами, тому школи мусять забезпечити рівність для всіх».

britania-school«Ця нова мова у школах є абсолютно необхідною. Ми, звісно, маємо обмеження в рамках англійської мови, але чим більше будемо використовувати ці займенники, тим швидше вони будуть включені до стандартної мови», – продовжує Барнс.

Алекс Томпсон, заступник директора Асоціації шкіл-інтернатів, заявив, що «директива повинна допомогти  вчителям, щоб при розмові про транссексуалістів вони не «були в темряві», щоб не образити учнів неправильним гендерним означенням».

Зі слів пані Барнс і пана Томпсона, можна побачити, що саме вони перебувають в «не просвітній  темряві», а з ними всі, які поділяють їхні погляди.

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/do-britsk%C3%BDch-intern%C3%A1tnych-%C5%A1k%C3%B4l-zav%C3%A1dzaj%C3%BA-%E2%80%9Crodovo-neutr%C3%A1lny%E2%80%9D-jazyk