За вираження думки про гомосексуалістів чеському депутату загрожує виключення з партії

Дата публікації:   2016-08-26
Автор:   Зі світу

 

За вираження думки про гомосексуалістів чеському депутату загрожує виключення з партії

 

Останнім часом в Чехії вирішується питання «Нітрової», члена правлячої партіїČSSD, яка наважилась висловити свій погляд на гомосексуалістів.

Депутата Павліну Нітрову переслідують ЗМІ, оскільки вона  дозволила собі вказати на те, що гомосексуальні лобі щораз збільшують свої вимоги. А це  призведе аж до вимоги зниження вікової границі сексу з дітьми.

Нітрова вказала на те, що коли десять років тому в Чехії був прийнятий закон про реєстроване партнерство, звучали запевнення, що не будуть слідувати жодні подальші вимоги: «Гомосексуальні лобі намагаються повільними поступовими кроками руйнувати століттями перевірену модель – діючу модель сім’ї».

Nitrova-deputatЗа останніми даними, їй загрожує виключення з партії ČSSD. «Пані Нітрова не має нашої підтримки», – заявив глава соціал-демократів і мер міста Фрідек-Містек Міхал Побудскі.

Однак Нітрова заявила, що вибачатися не збирається. «Я  залишуся в ČSSD. Прем’єр взагалі не говорив зі мною про те, що я мала б вийти з партії», – заявила Нітрова в  інтерв’ю iDNES.cz.

Отака свобода слова в ЄС. Хто захищає правду і моральні цінності за свої погляди є переслідуваний і цькований, як це можемо бачити на прикладі депутата Нітрової.

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/za-vyjadrenie-n%C3%A1zoru-o-homosexu%C3%A1loch-hroz%C3%AD-%C4%8Deskej-poslankyni-vyl%C3%BA%C4%8Denie-zo-strany