У Франції зносять церкву, щоб побудувати паркінг. Поліція жорстоко придушує демонстрантів

Дата публікації:   2016-08-26
Автор:   Зі світу

 

У Франції зносять церкву, щоб побудувати паркінг. Поліція жорстоко придушує демонстрантів

 

Церква була готова до зносу, але протестувальники відмовилися покинути небезпечну зону. Відео, на яких поліція тягне демонстрантів, поширюється інтернетом.

Фотографії з місця подій показують поліцію, яка насильно витягує священика з церкви. «Близько 30 осіб зайняли будівлю, протестуючи проти знесення. Евакуація була проведена без будь-яких інцидентів», – заявила Паризька поліційна префектура.

kostol_francПарижани в соціальній мережі Twitter виступали проти знесення, і підкреслили, як виглядають знакові події після нещодавнього холоднокровного вбивства священика. «Думаю, що знесення храму – це такий же злочин, як минулотижневе вбивство священика», – сказав один місцевий житель.

Керівник правого крила Національного фронту Марін Ле Пен написала на Twitter: «Що було б, якби побудували паркінг на місці салафістських мечетей, а не наших храмів?»

 «Джихадисти зарізали священика, а Енн Гдалг (мер Парижа) допомагає їм руйнувати церкви», – заявив у соцмережі один парижанин.

Християнський храм був офіційно закритий минулого року. На його збереження необхідно зібрати суму  3 млн. €, повідомляє France TV Info. Власник нерухомості продав його після того, як сам не зміг впоратися з ремонтом. Однак місцеві священнослужителі кажуть, що їм нікуди йти, якщо храм буде зруйнований. «Ми не можемо це залишити просто так, якщо нам ніхто нічого не запропонує, або будемо відправляти Богослужіння на вулиці», – сказав архиєпископ Парижа монсеньйор Домінік Філіппе.

Відео знесення храму:https://www.facebook.com/426449100755941/videos/1169692489764928/

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/%C3%BAtok-od-vlastn%C3%BDch-vo-franc%C3%BAzsku-b%C3%BAraj%C3%BA-kostol-aby-postavili-parkovisko-pol%C3%ADcia-tvrdo-zasahov