Норвежці, переслідувані «Барневарн», втекли з країни разом з дітьми і просять притулку в біднішій Польщі

Дата публікації:   2016-08-27
Автор:   Зі світу

 

Норвежці, переслідувані «Барневарн», втекли з країни разом з дітьми і просять притулку в біднішій Польщі

 

Норвезька пара Наталія та Ерік були включені в список людей, переслідуваних «Барневарн». У батьків в лікарні відібрали близнят чотири години після пологів на підставі неправдивих тверджень про те, що мати розумово відстала. Після того, як їхніх дітей повернули, вони втекли з Норвегії в Польщу.

Молода пара після відібрання близнюків погодилася на перебування в закладі для батьків з дітьми. Однак «Барневарн» і далі намагався віддати дітей в опіку до прийомної сім’ї з обмеженим контактом з батьками. Тому Наталія й Ерік вирішили зробити рішучий крок і втекли до Польщі. Вони живуть тут за підтримки норвезьких і польських друзів у прихованому місці.

barnevarn_simyaЗгодом в Норвегії відбувся суд без присутності батьків. Їх представляв адвокат. На користь батьків свідчило багато експертів. Однак суд виграв «Барневарн». Він постановив, що діти будуть передані на постійно в прийомну сім’ю, а батьки можуть їх бачити тільки чотири рази на рік 1 годину.

Тепер Наталія з Еріком в Польщі очікують розгляду їх клопотань про надання притулку. Дії норвезької поліції засудили і самі норвежці. На рішення батьків дивляться як на їх вільний вибір, на який мали повне право.

Ось яке безумство відбувається в Норвегії: власні громадяни повинні покинути країну і шукати притулок в біднішій країні.

Джерело: http://www.hlavnespravy.sk/nori-utiekli-s-detmi-z-vlasti-a-ziadaju-o-azyl-v-chudobnejsom-state-dovodom-je-barnevernet/817443