Нові дослідження: Діти, усиновлені гомосексуалістами, страждають від депресій і насильства

Дата публікації:   2016-08-27
Автор:   Зі світу

 

Нові дослідження: Діти, усиновлені гомосексуалістами, страждають від депресій і насильства

 

Діти, виховані гомосексуальними парами, у підлітковому віці мають значно більший ризик постраждати від депресій, надмірної ваги та інших проблем, у порівнянні з їхніми  однолітками. Це результат багаторічного дослідження, проведеного Католицьким університетом Америки (CUA).

У той час як в дитинстві не можливо спостерігати відмінності, вони починають проявлятися як тільки діти відокремляться від батьків. Відсутність батька в підлітковому віці є найбільш частою причиною негативних впливів, включаючи депресію. dytyna_depresiaЗгідно з дослідженням, дорослі, які виховувалися в гомосексуальних парах, в два рази більше страждають від надлишкової ваги, ніж пересічні громадяни (пропорційно 72 % : 37 %). Також відомо, що в гомосексуальних партнерствах насильство зустрічається частіше, ніж у гетеросексуальних пар. Це, очевидно, проявиться також і у дітей, які в них виростають. 85-90 % з них сказали, що були цим позначені.

Висновки CUA ґрунтуються на довгостроковому дослідженні даних про здоров’я підлітків і дорослих. У 1995 р. було опитано понад 20 000 американців, які тоді мали 15 років. Опитування цих людей знову повторили, коли вони мали 22 і 28 років.

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/nov%C3%A1-%C5%A1t%C3%BAdia-deti-homosexu%C3%A1lov-trpia-depresiami-aj-n%C3%A1sil%C3%ADm