Багатоженство в Італії? Мусульмани намагаються добитися нових прав за прикладом гомосексуалістів

Дата публікації:   2016-08-27
Автор:   Зі світу

 

Багатоженство в Італії? Мусульмани намагаються добитися нових прав за прикладом гомосексуалістів

 

Італія недавно схвалила реєстроване партнерство для гомосексуалістів. Цей закон був прийнятий парламентом 11 травня, а через дев’ять днів його підписав президент Маттарелла. Сотні тисяч громадян все ще не прийшли до тями через це потрясіння, а вже готується наступний шок – італійська мусульманська організація також хоче добитися своїх прав. За її словами, Рим мав би забезпечити право на багатоженство.

Засновник італійського Союзу ісламських громад і організацій (UCOII) Хамза Піккардо стверджує, що хоча мусульмани не були згідні з гомосексуальними партнерствами, вони все ж були визнані цивільним законодавством. Отож тепер на черзі італійці, які повинні прийняти багатоженство (полігамію). Піккардо також зазначив, що схвалення багатоженства може допомогти цілій країні збільшити народжуваність дітей (мусульманських).

Хто така UCOII? Це найбільша мусульманська організація Італії. Ні в Італії, ні в світі її не дуже полюбляють  начебто через її зв’язки з радикальним угрупуванням ісламізму Братів-мусульман.

Цю пропозицію також прокоментував віце-президент правлячої Демократичної партії Дебора Серрак’ян, яка рішуче виступає проти багатоженства. Вона сказала: «Століття  боротьби за права жінок не можуть бути так легко відкинені на бік», а потім додала, що «полігамія не має нічого спільного з цивільними правами».

Як бачимо, лавина аморальності вже розпочалася, однак зупинити її може тільки живе та правдиве християнство.

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/mnoho%C5%BEenstvo-v-taliansku-moslimovia-sa-sna%C5%BEia-vydoby%C5%A5-nov%C3%A9-pr%C3%A1va-po-vzore-homosexu%C3%A1lov