У Сальвадорі аборти прирівняють до вбивств, скоєних з особливою жорстокістю

Дата публікації:   2016-08-31
Автор:   Зі світу

 

У Сальвадорі аборти прирівняють до вбивств, скоєних з особливою жорстокістю


Salvador_abortyКонсервативна партія Сальвадора запропонувала карати жінок, які роблять аборти, тюремним ув'язненням до 50 років. Поправки в кримінальному кодексі передбачають посилення відповідальності медичних працівників, причетних до абортів, а також осіб, що беруть участь в пропаганді переривання вагітності.

Законопроект передбачає внесення змін до статті Кримінального Кодексу про заборону абортів, згідно з якими максимальний термін покарання збільшується до 50 років. Подібне покарання в Сальвадорі накладається за вбивство, вчинене з особливою жорстокістю.

«Зміни покликані дотримати конституційні вимоги, які гарантують право на життя, починаючи з моменту зачаття», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту. Крім того, зміни торкнуться і відповідальності за «заподіяння шкоди плоду через необережність» – покарання збільшиться з 100 днів ув'язнення до 2 років. За «продаж препаратів, що провокують викидень», планується посилення покарання з 30 днів до 3 років.

На даний момент за спробу здійснити незаконний аборт або придбати абортивні препарати для провокування викидня або мертвонародження вже було засуджено 17 жінок. У ряді випадків жінки, які вчинили аборт, були засуджені як вбивці. За вчинення аборту передбачено покарання у вигляді тюремного ув'язнення від 2 до 8 років.

Нагадаємо, з 1998 року аборти в Сальвадорі заборонені: переривати вагітність неможливо навіть у випадках зґвалтування та інцесту. Сальвадор став однією з небагатьох країн у світі, де аборти заборонені повністю.

Таким чином Сальвадор став прикладом для всіх т.зв. християнських країн, що у боротьбі з гріхом слід зайняти радикальну позицію.

Джерело: http://sovest.dnepro.org/2016/6847.html