Сатаністи пропонують дітям початкової школи свій власний клуб

Дата публікації:   2016-08-31
Автор:   Зі світу

 

Сатаністи пропонують дітям початкової школи свій власний клуб


Американська «церква сатани» оголосила, що з нового навчального року буде діяти в початкових школах країни, де запропонує учням свою нову групу продовженого дня «Клуб сатани після уроків».

USA_shkola_sУ своєму зверненні сатаністи посилаються на постанову Верховного суду США, де йдеться про те, що «державна школа, яка дозволяє використовувати свої приміщення для світських груп, не має права на дискримінацію релігійних груп».

І тепер, коли християнські організації заснували по всій країні біблійні клуби «Добра новина», сатаністи пропагують свій клуб, що буде спрямовувати дітей до «вільнодумства, раціоналізму і веселого проведення часу».

Примітно, що сатаністи у відкритті своїх клубів ідуть по п'ятах біблійних шкіл: «Усі школи, до яких ми відправили листи, знаходяться поблизу місцевих відділень The Satanic Temple, і в кожній з цих шкіл уже відкритий або збирається відкритися християнський клуб Good News», – розповів представник сатаністів Люсьєн Грівз, цинічно додавши: «Ми впевнені, що адміністрація шкіл добре розуміє, що вони не мають права відмовити нам у використанні приміщень та іншої активності, дозволеної іншим шкільним клубам – напр. поширення брошур і загальношкільні оголошення ... Хочемо особливо подякувати Liberty Council за те, що вони відкрили двері шкіл для після урочного «клубу сатани» за допомогою своєї боротьби за релігійну свободу».

В цілому з цих кричущих фактів можна зробити висновок, до чого призводить екуменічний принцип «рівноправності» релігій, породжений фальшивим принципом секуляризму.

Джерело: http://3rm.info/main/63793-sataninskie-shtaty-ameriki-hram-satany-predlagaet-svoy-sobstvennyy-klub-detyam-nachalnoy-shkoly.html