В Італії уклали перший союз гомосексуалістів

Дата публікації:   2016-08-31
Автор:   Зі світу

 

В Італії уклали перший союз гомосексуалістів


ItaliaНаслідки «толерантності» папи Франциска вже проявляються назовні: В італійському місті Реджо-Емілія в області Емілія-Романья 1 серпня був укладений перший в історії країни одностатевий цивільний союз. Його зареєстрували письменники і журналісти П'єр Джорджо Фабріціо Патерліні і Марко Сотджу в присутності мера міста Луки Веккі, повідомляє місцеве видання Reggi Online.

Мер міста Лука Веккі подякував Фабріціо Патерліні і його партнеру за участь в політичній боротьбі за принцип рівності, «яка дозволяє сьогодні, хоч і з великим запізненням, приєднатися до досягнень цивілізації» (тобто досягнень антихристової, сатанинської цивілізації).

11 травня італійський парламент прийняв історичне рішення про легалізацію таких союзів. 20 травня закон підписав президент країни Серджо Маттарелла, 22 липня його підтримала Державна рада Італії. Гомосексуали отримали право взяти прізвище партнера, права поділу майна при «розлученні» і права спадкування у разі смерті. Однак у них немає права всиновлювати дітей. У зв'язку з цим італійська ЛГБТ-спільнота назвала законопроект зрадницьким.

Італія залишалася єдиною з великих європейських країн, де до сих пір не були дозволені ні одностатеві цивільні союзи, ні гей-шлюби. ЛГБТ-союзи були дозволені місцевим законодавством у деяких муніципалітетах, але на національному рівні заборонені. Минулого року Європейський суд з прав людини постановив, що відсутність в Італії норм про одностатеві союзи або шлюби є порушенням прав людини. В результаті цього парламент «католицької» Італії прийняв історичне рішення про легалізацію гріховних союзів.

Джерело: http://3rm.info/main/63748-poshla-voda-v-hatu-zaklyuchen-pervyy-sodomitskiy-soyuz-v-italii.html