Шефа рекламного агентства звільнили з роботи за те, що він висловися стосовно гендер-проблематики

Дата публікації:   2016-08-31
Автор:   Зі світу

 

Шефа рекламного агентства звільнили з роботи за те, що він висловися стосовно гендер-проблематики


Kevin RobertsШеф рекламної агенції «Saatchi and Saatchi» був звільнений з роботи за свої висловлювання щодо проблематики гендеру. Британець Кевін Робертс сказав в інтерв’ю «Business Insider», що не думає, що нестача жінок на керівних посадах рекламної індустрії «є проблемою». Однак Наглядова рада організації його висловлювання вважає проблемою, повідомив сервер Echo24.cz з посиланням на BBC.

Кевін Робертс, шеф рекламного агентства, на питання журналістів, чи він не бачить жодних проблем у зв'язку з відсутністю жінок на керівних посадах, сказав, що цим не займається. Він додав, що це його не турбує, бо жінки є щасливі, успішні, і добре роблять свою роботу. Він також заявив, що про дискримінацію за статевою ознакою не може говорити, бо дякуючи Богу, з цим  ніколи не було проблем. Однак своїми заявами він розлютив Наглядову раду матірної компанії.

Директор «Publicis Group», до якої належить агентство «Saatchi & Saatchi», Моріс Леві сказав, що Роберта попросили негайно звільнити посаду. За його словами, причина полягає в серйозності заяв шефа рекламного агентства.

Іншим прикладом дискримінації за вираження своїх поглядів може служити Брендан Ейч, який пішов у відставку з посту виконавчого директора Mozilla. Ейч був одним із засновників компанії. У березні 2014 року він був призначений на посаду генерального директора. Однак цей крок викликав хвилю критики. Причиною був його погляд на сімейну політику і той факт, що в 2008 році він пожертвував1000  $ на підтримку Каліфорнійського закону Propositіon 8, спрямованого на прийняття конституційного захисту шлюбу як союзу одного чоловіка і однієї жінки.

Ейч в своєму блозі написав, що суму не пожертвував від компанії Mozilla, але як приватна особа. На кінець, після хвилі бурхливих дискусій Ейч вирішив піти у відставку з поста виконавчого директора Mozilla.

Хто сьогодні насправді дискримінований? Ті, які проходжаються на гей-парадах і домагаються нестандартних прав, або ті, які мають здорові християнські принципи і цінують традиційні християнські вартості, такі як традиційна сім'я, що складається з чоловіка, жінки і дітей? Ці випадки говорять самі про себе!

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/%C4%8Fal%C5%A1%C3%AD-%C4%8Dlen-skupiny-%E2%80%9Cnehovor-%C4%8Do-si-mysl%C3%AD%C5%A1-inak-pr%C3%ADde%C5%A1-o-pr%C3%A1cu%E2%80%9D-%C5%A1%C3%A9fa-agent%C3%BAry-suspendovali-kv%C3%B4