Технології контролю над людьми: бездротові датчики розміром з піщинку зможуть контролювати процеси людського організму

Дата публікації:   2016-09-01
Автор:   Зі світу

 

Технології контролю над людьми: бездротові датчики розміром з піщинку зможуть контролювати процеси людського організму

 

Група вчених з Каліфорнійського університету в Берклі розробила першу версію сенсора, розміром з рисове зернятко. Кожен такий сенсор містить п’єзоелектричний кристал, який здатний конвертувати ультразвукові вібрації в енергію. Він також дозволяє цьому крихітному пристрою посилати назад в мозок дані, отримані від нервових клітин, коли використовується для управління біомеханічними кінцівками. Отож такий чіп зможе по команді ззовні навіть вбити людину.

microchipХоча нинішня версія датчика мініатюрна (довжина складає всього 3 міліметри з прикріпленим до нього міліметровим кубиком), вчені планують суттєво зменшити її габарити. Вони мають намір створити версію пристрою розміром вдвічі менше товщини людської волосини, яку автори називають «нейронним пилом», а в кінцевому підсумку створити датчики, які зможуть перебувати в людському організмі постійно.

Один з учасників дослідницької групи Ріан Нілі сказав: «Початкова мета проекту зі створення «нейронного пилу» полягала в тому, щоб створити наступне покоління інтерфейсів машина-мозок і перетворити їх в життєздатну клінічну технологію. Якщо людина, що страждає параплегією, хоче управляти комп’ютером або роботизованою рукою, потрібно всього лише імплантувати цей електрод в мозок і, по суті, він може працювати все життя».

Вчені вважають, що крім моніторингу внутрішніх органів і управління протезами, ці датчики можуть також застосовуватися для виявлення пухлин і навіть для підвищення ефективності протиракової терапії. Вони також вважають, що може бути створена версія датчика, який зможе стимулювати нерви і м’язи, або навіть лікувати такі захворювання як епілепсія. Дослідники вже успішно випробували першу версію на лабораторних щурах.

Однак, хоча мікрочіпи виглядають привабливо, слід розглянути і морально-етичний бік питання. Адже диявол часто обманює нас, подаючи фальшиве добро – в цьому випадку різноманітні «вигоди», які пропонує мікрочіп, – однак не показує нам правду, що людина після прийняття чіпа по суті втрачає свобідну волю і попадає в рабство темних сил.

 

Джерело: http://3rm.info/main/63786-tehnologii-antihrista-besprovodnye-datchiki-razmerom-s-peschinku-smogut-kontrolirovat-processy-nashego-organizma.html