Європа утилізує померлих

Дата публікації:   2016-09-01
Автор:   Зі світу

 

Європа утилізує померлих

 

Відомий фрацузько-німецький  журналіст Олів’є Рено провів розслідування з приводу пластифікації і переробки людських трупів на території Німеччини. Так званий Пластинаріум відкрито існує з 1977 року. Він був створений в НДР сином СС-сівського офіцера.

Зараз компанія розширила свою сферу діяльності і вже переступила межі Європейського Співтовариства. Штаб-квартира компанії знаходиться на півночі Німеччини, в місті Губен, неподалік від польського кордону.

Тепер в Німеччині є кілька центрів виробництва «вторинного використання людських тіл».babca На фабриці встановлено чани для розчинення тіл та інші технічні споруди, необхідні для отримання хімічних елементів з останків. Для реклами своєї діяльності Пластинаріум відкрив постійну експозицію з художньо оформленими трупами без шкіри в центрі Берліна та проводить пересувні виставки по всьому світу, організовує шкільні екскурсії.

Замислюючись над вищесказаним, можемо лише задати риторичне питання: до чого дійшла «європейська цивілізація»? І що можемо очікувати в майбутньому?

 

Джерело: http://3rm.info/main/63858-evropa-utiliziruet-svoih-starikov.html