Паралімпійська чемпіонка вирішила зробити евтаназію

Дата публікації:   2016-09-01
Автор:   Зі світу

 

Паралімпійська чемпіонка вирішила зробити евтаназію

 

Паралімпійська чемпіонка з Бельгії Маріка Вервут зізналася, що після Ігор в Ріо має намір вдатися до евтаназії. Спортсменка страждає прогресуючим захворюванням м’язів, і, ймовірно, більше не зможе займатися спортом. Оскільки спорт – єдиний сенс її життя, вона вирішила померти цього вересня.

olimpijska_chempionkaКоли евтаназія тільки входила в легальну практику, її прихильники аргументували болем: людина вмирає в муках, то ж чи не буде актом співчуття перервати її агонію? Однак тепер апелюють вже не до болю, а до особистої автономії: людина має право сама за себе вирішувати, ніхто не повинен зазіхати на її свободу вибору.

Однак «право на смерть» цілком плавно переходить в «обов’язок померти». За словами радниці британського уряду з питань етики, баронеси Уорнок, люди, які страждають деменцією, «зобов’язані померти», тому що «даремно виснажують ресурси своїх сімей і систему охорони здоров’я».

Отож евтаназія вже розглядається як щось необхідне в інтересах суспільства: щоб позбавити його від тягаря турботи про хворого. Поки що мова йде про психологічний тиск. Найгірше, коли такий примус виявляється не результатом злої волі конкретних приватних осіб, а стає частиною культури, суспільної свідомості.

Цій згубній брехні треба ясно протиставити спасительну істину, що кожна людина створена Богом з певною метою. Кожен зобов’язаний з терпеливістю проходити шлях свого земного очищення, щоб потім з радістю увійти у вічну слову. А самогубство – це не шлях полегшення страждань, а шлях до вічної погибелі і вічних мук.

С. Худієв «Ілюзія добровільності»

За даними інтернет-ресурсів

 

Джерело: http://3rm.info/main/63873-kakoe-strashnoe-bezumie-i-bezverie-paralimpiyskaya-chempionka-reshila-umeret-v-sentyabre.html