Федеральний суд в німецькому місті Карлсруе відмовився визнати існування третьої статі

Дата публікації:   2016-09-03
Автор:   Зі світу

 

Федеральний суд в німецькому місті Карлсруе відмовився визнати існування третьої статі

 

federalnyj syd v nimeckomu mistiІнтерсексульна особа на ім'я Ван’я у 1989 році була зареєстрована в свідоцтві про народження як жінка. Однак, особисто, вона не відчуває себе жінкою. Але не відчуває себе ані чоловіком, а тому хоче зареєструвати себе як  третій варіант статі з означенням «інтер».

Суд стверджує, що немає умов для реєстру третьої статі і це не відповідає  законодавству. Але Ван’я має можливість викреслити зі свідоцтва про народження, те, що є жінкою.

Однак інтерсексуальна особа і її прибічники з ініціативи «Третій вибір» з рішенням суду не погоджуються і на початок вересня готують конституційну скаргу.

Портал Echo24.cz пригадує, що з листопада 2013 року в Німеччині в окремих випадках можна не конкретизувати стать дитини. Але юридичний порядок не дозволяє встановляти якусь третю стать.

Сьогодні люди хочуть бути означені як «інтер», бо так себе відчувають, а завтра, можливо, хтось буде відчувати себе конем чи ослом, або хтозна чим іще. Чи це вже не повна втрата розуму?

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/osoba-ktorá-sa-cíti-intersexuálna-žiada-tretie-pohlavie-nemecký-súd-sa-k-žiadosti-postavil-r