Франциск обійняв блудниць і попросив у них прощення

Дата публікації:   2016-09-08
Автор:   Зі світу

 
 Франциск обійняв блудниць і попросив у них прощення

 

Як повідомило «Радіо Ватикан», 12 серпня, в рамках так званих «п’ятниць милосердя», папа Франциск відвідав один з будинків Асоціації Іоанна XXIII, заснованої в 1972 році італійським священиком Оресте Бенці. У стінах цієї організації знайшло притулок 20 молодих жінок, які пішли з борделів. Середній вік мешканок будинку – 30 років; шість з них з Румунії, чотири з Албанії, сім з Нігерії, а інші три – з Тунісу, Італії та України.

 

Як відомо, Христос колись простив блудниці, відпустивши її зі словами: «Іди і надалі не гріши» (Ів. 8,4-11). Але папа Франциск вирішив бути «милосерднішим Христа». Він сам попросив вибачення у блудниць… від імені всіх християн.francysk-i-bludnyci

Редакція «Радіо Ватикану» з розчуленням повідомляє з цього приводу: «Святіший Отець прийшов зустрітися саме з ними, почути їх історії. Це були дійсно чудові моменти: важкі спогади про пережите, і сльози, але також велика ніжність по відношенню до них з боку Святішого Отця. Папа Франциск сказав дуже добрі, але і дуже сильні слова: від імені всіх християн він просив вибачення за все насильство і зло, яке цим дівчатам довелося пережити».

 

Немає сумнівів в тому, що деяким з них довелося пережити жорстоке насильство, але на жаль, ці нещасні самі вибрали свою долю, вирішивши торгувати своїм тілом. Звичайно, гріховність і мерзенність даної «професії» зовсім не виправдовує їх клієнтів, навіть якщо вони називають себе християнами. Але християнин, який таким займається, відлучає себе від Церкви, від Христа. Він робить це не як християнин, а як відступник. Тому вибачення Папи Франциска «від імені християн», адресовані розпусницям, звучать, м’яко кажучи, дивно: «Я прошу вибачення за всіх тих католиків і віруючих, які вас експлуатували і ґвалтували. Живіть в надії і радості з майбутнього, яке вас чекає». Такі слова папи ображають всіх християн і, фактично, роблять похвалу пороку та його носіям, представляючи їх невинними жертвами віруючих людей.

 

Примітно, що на фотографії, виставленій на сайті «Радіо Ватикану», папа Римський цілується з негритянською блудницею. Чому ж саме фото папи, що цілується з негритянкою, було виставлено в ЗМІ, а не, скажімо, з європеоїдною італійкою, румункою, або албанкою? Справа в тому, що папа Франциск веде просто істеричну політичну пропаганду за заселення Західної Європи мігрантами (і теж під виглядом милосердя!). Тому і фотографія продумана саме таким чином, в стилі вихваляння горезвісного мультикультуралізму. В цілому «робота» папи Франциска, як «релігійного менеджера» Нового Світового Порядку полягає в тому, щоб піарити смертні гріхи і їх носіїв.

Джерело: http://3rm.info/main/63903-brat-pkirilla-iezuit-francizsk-obnyal-bludnic-i-poprosil-u-nih-proscheniya.html