Шукай правду! 17 частина: Буддизм

Дата публікації:   2016-09-26
Автор:   ВВП

 

Шукай правду!

17 частина: Буддизм

 

Самі буддисти згідні з характеристикою буддизму, яка говорить, що буддизм – це релігія без Бога і без душі, тобто атеїзм.

Буддисти вважають вкрай принизливо приймати існування Вищої Істоти, яка чуває над своїм творінням і керує людським життям. Буддистам дозволено поклонятися різним богам, але вважається, що вони («боги») також підлягають розпаду і стоять на нижчому рівні, ніж людина, і на значно нижчому, ніж Будда у своїй «досконалості» і ніж ті, які до його досконалості наближаються. Як це не парадоксально, один лама закликав всіх «“просвічених”, справжніх учнів Будди, щоб привели на шлях порятунку християнських варварів Європи, які до сих пір застрягли в глибині прірви релігійного невігластва».

 

Буддизм рішуче бореться проти правди про Бога, як Творця світу і не визнає доктрини про те, що Бог дав світові спасіння. На відміну від християнства, буддизм проповідує абсолютне неприйняття світу. Його ідеал – повне знищення світу, і особливо знищення особового буття – самознищення.

Мета буддистів – побачити, що в світі немає нічого цінного і гідного любові та прийти до переконання, що все буття існує лише в залежності від потоку свідомості і має бути радикально знищене шляхом самознищення особистості.

Для буддизму характерне безкомпромісне навіювання співчуття до тварин, а водночас байдужість до людських страждань.

 

Буддизм, який прагне руйнування життя, ненавидить жінку як носительку нового життя. Жодна релігія не відноситься до жінки так ворожо і зневажливо, як буддизм. З точки зору буддизму, жінка не тільки нерівноправна з чоловіком, але вважається значно нижчою, глибоко недосконалою істотою, як інтелектуально, так і морально. І найгірше, що цей її стан є незмінним, а тому вона ніяк не здатна «досягти мудрості» і, отже, нібито не може досягти спасіння, поки зберігає характер жіночності і не перевтілиться в чоловіка (корінь гендер-ідеології). Отже, ставлення буддизму до жінки не тільки байдуже, але фактично радикально вороже. Цитати з «святих» текстів: «Жінка – найбільш нечиста і найбільш ненормальна з усього існуючого». «Жінка – це пекло для живих істот». У всіх своїх численних легендах буддизм не припиняє зображати жінку як щось мерзенне.

 

Також буддизм повністю відкидає сільське господарство, тому що нібито «немає нічого більш винищувального для комах, ніж сільське господарство».

Буддизм дуже легко поєднується з різними культами та ідолами. Абсурдно, але китайці стверджують, що шанують понад 30 мільйонів богів, а крім того можуть паралельно поклонятися і безлічі індійських, японських, корейських, тайських, в'єтнамських та інших богів. А єдиного Бога, Творця і Спасителя, буддисти не приймають. Згідно своєї псевдомістики, що все є одно, буддисти є атеїстами і в той же час шанувальниками демонів. Найбільшим парадоксом є т.зв. міжрелігійні зустрічі християн і буддистів з богохульними твердженнями християн, що ми нібито маємо одного Бога.

 

Релігійній місії далай-лами в Європі посприяли апостатичні церковні прелати: віденський кардинал Франц Кеніг та інші. В Асижі (1986) папа Іван Павло II молився з буддистами за участю далай-лами, який вважає себе перевтіленим божеством. Це була публічна апостазія і жест практичного руйнування основних догм християнства.

З настанням т.зв. демократії, вже на початку 1990 року громадяни Чехословаччини дізнаються про візит «Його Святості» далай-лами, якого запросило керівництво Католицької Церкви. Католицька преса оспівувала далай-ламу і назвала його «Його Святість». При цьому ніхто не згадав важливу правду, що Ісус є дорогою до неба, а Будда – дорогою до пекла. Цього стосується Боже слово: «Немає згоди між світлом і темрявою, між Христом і Веліалом» (Буддою) (див. 2 Кор. 6,14 і наст.).

 

Колишній прихильник далай-лами, Станіслав М., написав страхітливе свідчення про тибетський буддизм:

«Я був буддистом. В далай-ламі ми приймаємо і вшановуємо одного з антихристів!

 

Під час повторювання мантр буддист запрошує до себе демонів і дияволів, щоб буквально його опанували. Наприклад, найвідоміша практика Тибетського буддизму – т.зв. “ходіння” проводиться на цвинтарях, які фактично є долиною людських трупів – тіл, кинених грифам. Те саме робить в уяві медитуючий, але кидає куски м’яса зі свого тіла не грифам, а демонам і своїм божкам. І я в джоґхені так медитував. Сам текст звучить: “Жертвую вам своє тіло, м’ясо, кров, серце і мозок, відрізую собі череп і кидаю його вам, боги лісів і вод”. Ці медитації мають свою жестикуляцію при кожному слові пожертви і таким чином людина може протягом одного дня жертвувати своє тіло і понад 1000 разів. Наприклад, вже в нижчій формі буддизму, в т.зв. вайраян-буддизмі, існує підготовча практика нґондро. 111 111 разів ти маєш ототожнитися з божеством (демоном), рецитуючи його мантру. Тільки тоді, коли людина завершить медитації жертвоприношення, її можуть довірити наступні медитаційні техніки. Всі вони базуються на такій системі, щоб людину опанувало те чи інше божество. А я говорю про божків (демонів), що мають намисто із відрубаних голів і людських черепів з відкритим мозком (Вайракіла, Екаяті, Калачакра і подібні божки).

 

Тибетський ваджраян-буддизм – це великий обман сатани, а далай-лама, як і панхен-лама чи кармапа – це лами, з дитинства одержимі злими духами.

 

Співпраця з демонами

Ідеї та медитативні техніки Магаяни (тибетського ваджраян – тантричного буддизму) вже ведуть прямо до інтерперсональної одержимості звичайних людей дияволом і демонами. Я сам прийняв понад 60 різних посвят різним божкам (мирним і гнівним) – всі вони ведуть до одержимості. Через ці вправи необхідно дійти до стану “порожнечі”, тобто до стану Будди.

В практичному застосуванні через постійне намаганням не думати ні про що, людина стане дуже чутливою на впливи та інспірації злого духа.

 

Буддизм – великий обман

Буддизм – це великий обман, бо повністю заперечує Творця. Хоча й має категорії богів, але вони смертні (індуїзм і буддизм мають однакову науку про 6 сфер існування: боги, напівбоги, люди, тварини, голодні духи і пекельні істоти). Для буддиста головним є перевтілення і досягнення нірвани. Нірвана – це ідентифікація з божеством (з демонами) і цілковите заперечення власної особи, коли в думках вже не відбивається жодна думка. Тоді після смерті людина вже далі не перевтілюється (її душа є в пеклі). Там начебто вже є стан всевідання.

 

Це всевідання тибетці плутають зі станом, в якому людина потрапляє під вплив демонів, які передають їй “знання”. Нірвана – це великий обман ангела світла (тобто демона) (див. 2Кор. 11,4).

Одним зі знаків фальшивого “об’явлення” є те, що людина при цьому переживає велике щастя, але після нього наступає неспокій. Коли я медитував, то переживав таке щастя, але коли не працював розумом, мав відчуття тісноти і депресії.

Дійсно, це жахливо загравати з дияволом!

(взято із статті наверненого буддиста С.М. зі Словаччини).

 

Буддизм і т.зв. християнський дзен

Дзен-буддизм виник в VII столітті. Японська форма дзен-буддизму почала розвиватися в XII-XIII століттях. Дзюдо, айкідо та інші види бойового спорту походять із дзену.

На початку інтенсивної медитації учнів дзену очікують абсурдні загадкикоани, як напр.: «Коли хлюпнете обома руками, то почуємо один тон. А який тон однієї руки?». Мета дзену – усунути нормальне, здорове мислення і людську совість – голос Божий в нас. Вся ця система побудована на демонській гордині і брехні, яка зловживає порушеною людською природою і розвиває все негативне в нас – первородний гріх. Через медитації душа з'єднується з цією зміїною силою, тобто гріхом в нас, а цим також з'єднується з брехливою системою світу і князем світу цього – дияволом (Ів. 16,11; 14,30).

 

Буддизм і християнство

Їх розділяють непоєднувальні відмінності: християнство вірить в єдиного Бога Творця, який є особистим Богом. Християнство дивиться на людину як на творіння, яке потребує спасіння і не здатне само себе спасти. На відміну від цього, буддизм не вірить і не визнає Бога як Творця і як особистого Бога. Також стверджує, що людина може спастися власними силами і цей порятунок бачить в т.зв. нірвані. Однак, все це – великий обман.

 

«Відкуплення – це пізнання, що все є одне і те ж!» Так зване пізнання, що все є одне і те ж, може народитися тільки в головах тих, хто втратив природне розрізнення добра і зла. Ми маємо розум для того, щоб з його допомогою шукати правду і правильно відрізняти добро від зла, правду від брехні, а також розумно усвідомлювати різні рівні і закони в матеріальній, душевній і духовній області. Наприклад, робітник працюватиме цілий місяць, але замість справедливої зарплати отримає настанову: «На цей раз не отримаєш нічого, тому що все є одне і те ж». Але якби він вдарив роботодавця, і в результаті цього той би помер, то це також було б одне і те ж? На суді він би сказав: «Я не вчинив ніякого зла. Через коан я пережив просвічення і тому кажу вам, що все – одне і те ж!». Така філософія веде до тотального розкладу людини і суспільства, до втрати здорового глузду, до запровадження закону джунглів і пекла на землі.

 

Пекло – це місце для тих, які відкинули Любов і Правду, а також повірили фундаментальній брехні, що все є одне і те ж. Але коли там їм відкриються очі, буде вже пізно. Тому потрібно знати, що з місця вічних мук їх ніколи не звільнить ні карма, ні реінкарнація, ні нірвана, ні медитація. З цього вогненного озера вони вже ніколи, повторюємо – ніколи – не вийдуть.

 

Що означає відкуплення для християнина? Ісус визволив нас від гріха і демонських сил: «Бог визволив нас з-під влади темряви і переставив до Царства Свого улюбленого Сина, в якому маємо відкуплення і прощення гріхів» (Кол. 1,13-14). Отже, нас визволив і відкупив Бог, а не фальшива дорога дзен-буддійських медитацій. У Ньому – в Христі – маємо відкуплення і прощення гріхів, і ні в кому і ні в чому іншому! Нірвана – це демонський обман. За фальшивим просвіченням буддизму ховається «ангел світла» – Люцифер!!!, а Святе Письмо називає його дияволом.

 

Боже слово нас застерігає, і ця пересторога стосується також дзен-буддизму! «Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським» (Кол. 2,8).

 

Буддизм не визнає особистого Бога Творця і відкидає Ісуса Христа як Спасителя. Через байки про карму, реінкарнацію і нірвану він позбавляє людину моральної відповідальності і дає їй фальшиву надію на інші форми життя (перевтілення в звірів, птахів, плазунів, комах). Однак після смерті людина отримає або вічну нагороду, або вічне покарання. Там вже немає ніякої можливості до покаяння і спасіння! Підступною вигадкою є передусім вчення про реінкарнацію, яке заперечує основні правди християнства (особистого Бога, Ісуса Христа як Спасителя, безсмертну душу, небо, пекло, гріх).

 

Духовність і медитації

Місіонер св. Франциск Ксаверій (XVI століття) після триденної дискусії (тобто діалогу) з буддійськими монахами в Японії заявив, що дискусія цілком безрезультатна, тому що за ними і за всією цією брехливою системою є демони.

Подібний досвід в сучасності мав християнський місіонер з Сеула в Південній Кореї: «Японців, які хотіли прийняти Ісуса Христа, тримала якась сила, але коли вони сіли в літак і покинули територію Японії, всі прийняли Господа Ісуса і Святого Духа». Це підтверджує правду зі Святого Письма: «Наша боротьба... проти світоправителів темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Еф. 6,12).

 

Місія св. Франциска та інших місіонерів була жорстоко придавлена, багатьох замучили.

Основою християнського розважання є з’єднування з Христом, приймання не лише Його мислення (Фил. 2,5 і наст.), але і Його Духа (Рим. 8,9). Щоб Ісус міг жити в нас, потрібно безнастанно (див. 2Кор. 4,10) відділятися від грішної природи – «старої людини» в нас (див. Рим. 6,6; Гал. 2,20). Буддизм і поганські медитації ведуть в протилежному напрямку: відкривають душу, щоб вона стала інструментом гріха. Медитуючий стає медіумом демонів. Ця дорога веде до вічної загибелі.

 

Місія буддизму

Бойове мистецтво:

Сьогодні проводиться наймасовіша місія буддизму на території колишнього християнського світу. Вже немає жодного міста, де б не пропагувалося бойове мистецтво, яке зовсім не є звичайною фізкультурою. Воно поєднане з буддійськими медитаціями, які ведуть християн до апостазії від Христа.

Масова пропаганда буддизму розпочалася близько 30-ти років тому через фільми, літературу і різні шоу. Шокуючим був виступ каратиста з майстром тай-чі в Остраві. Останній, навіть не доторкнувшись до каратиста, лише порухом руки забрав в нього т.зв. «енергію» і той безвладно впав на землю. А це є очевидним доказом, що за бойовим мистецтвом є духовність – демони.

 

Практики віщування і магії:

Йдеться, наприклад, про віщування через т.зв. і-чінґ, китайські гороскопи зі знаками зодіаку тощо.

 

Магічне лікування:

Акупунктура, акупресура і китайські масажі походять з вчення про т.зв. позитивні і негативні енергії, про інь-янь, про т.зв. меридіани, однак це все є ірраціональна і фальшива духовність. Усе це поєднане з медитаціями, а отже з відкриванням себе демонам. Науково жодні меридіани ніколи не були виявлені. На запитання, чому в одному випадку акупунктура діє, а іншому – ні, експерт відповів: «Це потрібно робити так, як це роблять “китайські майстри”». Отож, за цим мусить бути контакт з духовністю – демонами.

 

Орієнтальні масажі також поєднані з т.зв. енергетичними каналами (чакрами) і з окультним вченням про інь-янь. Під час проведення подібного масажу клієнт відкривається нечистим і окультним духам, негативна дія яких часто проявляється не одразу, а пізніше. Приклад: Один експерт з орієнтальних масажів в Братиславі після навернення до Христа відрікся цих демонів. Потім він переносив великі болі, духовна боротьба продовжувалась декілька днів – він знаходився між життям і смертю, хоча лікарі не виявили симптомів жодної конкретної недуги.

 

І гомеопатія, яка сьогодні є наймасовішим окультним ліком, має духовні корені в орієнтальній магії.

Культура:

Бонзай – мистецтво вирощування дерев, пов’язане з т.зв. вшановуванням предків; в бонзаях нібито живуть духи померлих предків. Інша форма – т.зв. дзеновий сад, викладений камінцями, де проводяться медитації (наприклад, учасники тримаються за руки і мусять передавати один одному якусь думку).

 

Ікебана – це японське символічне укладання квітів, пов’язане з орієнтальною духовністю.

 

Китайське мистецтво – китайські дракони, символи демонів на гобеленах, порцеляні; татуювання драконів і окультної символіки на тілі; медитаційні зображення, фігурки Будди, ароматичні палички, музика і танець, тибетські дзвіночки, вітер-куранти, грання на мисках, поєднане з окультним лікуванням, тибетські бубни, фен-шуй (т.зв. прикрашання дому жабами, черепахами, слонами…). Все це має окультне коріння і сьогодні стає частиною життя необізнаних християн.

 

Приклад: В Чехії (Острава-Крнов) проводяться платні курси для жінок перед пологами, де вивчаються мантри і різні т.зв. звільняючі техніки – бубнування і т.д., які наче мали б полегшити пологи, а викликані «нові духовні істоти» мають привітати новонародженого. З цього приводу одна медсестра висловилась, що сьогодні в пологовому будинку в Крнові наче в цирку – майбутні мами викрикують мантри і бубнують у бубни і глеки – точніше сказати, там наче в будинку для божевільних.

Також модно стало використовувати замість дзвінків (напр., в магазинах) т.зв. тибетські дзвіночки.

 

Чайні:

Вони поширені вже майже в кожному місті. Їх відвідують особливо інтелектуали і прихильники орієнтальної псевдофілософії. Атмосфера чайної має диспонувати відкриванню себе орієнтальній духовності. Для них характерна орієнтальна музика, декорації, література, портрети різних вчителів (дзену), езотеричні аромати. Багато чаїв мають наркотичний характер і викликають залежність. Вживання чаю поєднане з певним окультним обрядом, а часто і з медитаціями. Чаї мають відповідні назви, напр. «криниця дракона» і т.д.

 

Нездатність захищатись

Західні теологи фальшивими фразами присипляють сумління християн. Католицькі монахи, замість того, щоб робити справжні місії, роблять антимісії – відкривають буддизму двері до Церкви (напр., ксаверіани в Італії). А пастирі, замість того, щоб обороняти стадо, мовчать.

 

Біблійний погляд

Погляньмо на буддизм, символом якого є хижий звір (бойове мистецтво) і дракон – диявол. «А звірина, що я її бачив, була подібна до рися… І дракон дав їй свою силу, і трон, і владу велику… І вся земля ішла за цією звіриною… І було їй дано, щоб говорила зухвало 42 місяці (тобто 3,5 роки) і зневажала Бога і Його Ім’я…» (Об. 13, 2-6). Сьогодні буддизм є головною духовною силою в новій антихристівській релігії і системі Нью Ейдж.

 

Буддист воскрес із мертвих, щоб звіщати Євангеліє

В 1998 році помер один буддійський монах, що належав до бірманської етнічної групи в М’янмі. Тіло вже було застигле з очевидними ознаками початку розкладу. Він безсумнівно був мертвим!

 

Сотні його товаришів монахів і родичів зібралися, щоб взяти участь в обряді. Перед тим, як його труп мали спалювати, монах раптово підвівся і став кричати. Він кричав до переляканих людей: «Все брехня! Все брехня! Ми говорили брехню! Я бачив наших праотців, як вони горять і мучаться у палаючому озері! Я бачив там Будду і всіх славних буддійських вчителів. Усі вони були в вогненному озері!».

 

Монах почав наполягати: «Ви мусите послухати християн! Тільки християни знають правду!»

Не дивно, що ця подія шокувала цілу область. Понад 300 буддійських монахів стали християнами і почали приймати християнське вчення. Воскреслий чоловік продовжував наполягати, щоб усі повірили в Ісуса Христа, бо Він є єдиним справжнім Богом.

 

Молитва agere contra

Буддисти та індуїсти заперечують Тебе, Бога Творця, і вірять диявольській брехні. Я виступаю проти цього і визнаю: «Ти, Боже, створив цей світ і весь Всесвіт! Ти Творець!».

Буддисти, індуїсти і погани поклоняються дияволу, а не Богу. А я взиваю: «Вони повірили брехні! Тільки Ти, Триєдиний Бог, Отець, Син і Святий Дух, гідний пошани і любові!».

Буддисти, обмануті духом брехні, вірять у фальшиве щастя в нірвані, а це великий обман духа брехні. Єдине справжнє щастя даєш Ти, Боже, ціною смерті Твого Сина. Це щастя є в Твоїй славі у небі.

Буддисти заперечують Божий суд, вічне покарання в пеклі і вічне щастя в небі, але я вірю в Тебе, єдиного Бога Творця!

Буддисти вірять в реінкарнацію, перевтілення в тварин і комах. Але я вірю в воскресіння тіла і вічне життя! Амінь.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі31.12.2015р.


Завантажити: Шукай правду! 17 частина: Буддизм (31.12.2015)