Більшість жителів США вважають зміну статі морально допустимою

Дата публікації:   2016-10-05
Автор:   Зі світу

 

Більшість жителів США вважають зміну статі морально допустимою

 

За даними останнього опитування, більшість жителів США вважають зміну статі морально допустимою, і лише більшість християн-євангелістів вважає її аморальною. Опитування було проведене фондом LifeWay Research. Його дані показують, що 6 з 10 американців не вважають, що зміна статі – це аморальний вчинок. Вони вважають, що з точки зору морально-етичних норм немає нічого поганого, щоб змінити стать хірургічним шляхом або за допомогою гормональних препаратів. «Виходить, що більшість американців відкидає думку про те, що стать дана їм Богом при народженні і тому не може бути змінена» – повідомляє в своєму письмовому звіті Скотт Макконнел, виконавчий директор фонду LifeWay Research.

zmina-statiСеред християн-євангелістів 44% вважають зміну статі аморальною, і ця цифра вища, ніж у католиків (26%) і членів інших релігій, в тому числі іудаїзму та ісламу (35%) і атеїстів (20 %). Крім того, євангелісти США майже вдвічі частіше (61%), ніж інші (32%), висловлюють думку, що активна зміна статі шляхом хірургії або гормонів – аморальний вчинок.

Опитування було проведено після того, як кілька штатів ввели закони, згідно з якими людям дозволено відвідувати туалети лише у відповідності з вродженою статтю.

Далі, 35% опитаних американців в цілому вважають, що аморально приписувати собі іншу статеву приналежність, що відрізняється від вродженої; а 45% не бачать в цьому нічого аморального. При цьому ще 14% вважають, що це питання не має ніякого відношення до моралі. Що стосується активних дій зі зміни статі, то 42% вважають їх аморальними, 43% не згідні з цим, і ще 11% виносять це питання за рамки моралі.

Макдоннел вважає, що це говорить про зміну світогляду. «Все більше американців не вірить в існування правильного і неправильного, – говорить директор фонду LifeWayResearch. – Вони не вірять в існування абсолютної істини, а якщо її не існує, вони ухиляються від роздумів і розмов про якісь морально-етичні норми».

 

Джерело: https://cnl.news/361793