Англіканські священики-геї звернулися до Синоду з вимогою легалізувати одностатеві шлюби

Дата публікації:   2016-10-05
Автор:   Зі світу

 

Англіканські священики-геї звернулися до Синоду з вимогою легалізувати одностатеві шлюби

 

Група священнослужителів-геїв Англіканської Церкви виступила з відкритою заявою, в якій пастори зізналися, що перебувають в одностатевих шлюбах, незважаючи на офіційну заборону з боку керівництва, повідомляє 316NEWS з посиланням на sedmitza.ru. Близько десяти пасторів підписали відкритого листа, в якому закликають Церкву дозволити благословляти парафіян на одностатеві шлюби. Половина підписаних заявили, що самі перебувають в так званих шлюбах, включаючи Андрю Форш-Кейн, який став одним з перших відкритих геїв-пасторів.

homosexualistyНагадаємо, одностатеві шлюби були дозволені офіційно в Англії і Уельсі в березні 2014 р. У відповідь на новий закон керівники Церкви – архиєпископ Кентерберійський і архиєпископ Йоркський – оголосили, що священнослужителі не можуть вступати в подібні шлюби і ті, які перебувають у них, не можуть прийняти священичий сан. У 2014 р священик Джеремі Пембертон, що вступив в одностатевий шлюб, був позбавлений сану, в той час як Андрю Форш-Кейн, який вступив в гомосексуальний шлюб минулого року, залишається як і раніше на посаді вікарія двох церков в північному Лондоні, незважаючи на відкриту прихильність до гомосексуалізму. Він був також обраний в Синод, що з тривогою зустріли традиціоналісти, які зажадали негайного його усунення від церковного керівництва.

У листі міститься заклик до єпископів на черговому соборі Синоду, яке відбудеться в лютому, визнати право гей-пар вступати в шлюб і проводити вінчання таких пар. У відповідь на цю акцію священиків глава консервативної групи «Christian Concern» («Християнська турбота») Андреа Вілльямс звинуватила пасторів у спробі підірвати авторитет вчення Церкви.


Джерело: http://316news.org/novosti/anglikanskie-svyashhenniki-gei-obratilis-v-sinod-s-trebovaniem-legalizovat-odnopolye-braki/