У грецьких школах скасували ранкову молитву перед початком уроків

Дата публікації:   2016-10-06
Автор:   Зі світу

 

У грецьких школах скасували ранкову молитву перед початком уроків


Ранкові спільні молитви школярів і вчителів, згідно з новим циркуляром Міністерства освіти країни, з цього року перестали бути обов'язковими у всіх навчальних закладах Греції.


1_grecija_molytvaПравослав'я – державна релігія Греції. До Елладської архиєпископії себе відносять до 98% громадян країни. У той же час Конституція гарантує свободу віросповідання для всіх громадян.


Перед початком навчального року всі навчальні заклади Греції отримали циркуляр від Міносвіти, в якому вперше не згадується ранкова молитва. «Щоденна програма школи починається о 8 ранку (...) О 8:10 після дзвінка закриваються входи і учні збираються в установленому місці, за ними доглядають всі вчителі», –  йдеться в циркулярі Міністерства.


Міністр освіти країни публічно ставить під сумнів важливість шкільних молитов, заявляючи, що «це не гріх, якщо день починається без неї». Всі інструкції міністерства минулих років починалися зі слів: «Ранкова молитва, підняття прапора». Але тепер бачимо плоди секуляризації і євро-стандартів, які змінюють мислення населення


Джерело: https://ria.ru/religion/20160908/1476395917.html