Дослідження довели, що збоченцями не народжуються

Дата публікації:   2016-10-06
Автор:   Зі світу

 

Дослідження довели, що збоченцями не народжуються


Нерідко можна почути виправдання збоченців, що вони такими народилися і, на жаль, нічого з цим вдіяти не можуть. Але не існує наукових доказів того, що содоміти і трансгендери «такими народжуються».


3_genderДва провідних психіатра університету Джонса Хопкінса заявляють, що в даний час не існує переконливих наукових підстав для тези, що люди при народженні мають схильність до гетеросексуальної, гомосексуальної або бісексуальної орієнтації.


«Розуміння сексуальної орієнтації як вродженої, біологічно встановленої характеристики людської істоти, або, простіше кажучи, ідея про те, що люди такими народжуються не отримала наукового підтвердження», заявляють у своїй новій роботі «Сексуальна орієнтація і гендер» психіатри доктор Лоуренс Майер і доктор Пол МакХью. Порівняльний аналіз структури мозку у трансгендерів та цісгендерів (гетеронормативності індивідуумів, у яких соціальна стать збігається з біологічною) свідчить про «слабку кореляцію між структурою мозку і крос-гендерною ідентифікацією» і не дає ніяких підстав говорити про нейробіологічне походження крос-гендерної ідентифікації, стверджують вчені.


Джерело: http://gearmix.ru/archives/30249