Евтаназія стала примусовою

Дата публікації:   2016-10-08
Автор:   Зі світу

 

Евтаназія стала примусовою

 

26 серпня 2016 року в американських ЗМІ була опублікована стаття про те, як «казки» про користь евтаназії закінчилися примусовим умертвінням людей без жодної згоди або консиліуму. У статті йдеться про розвінчання міфу про нібито якусь частку «корисності» евтаназії. Виявилося, що це створений механізм найжорстокішого примусового вбивства під виглядом невинної медичної допомоги.

eutanazieЯкщо ви думаєте, що евтаназія і допомога при вмиранні стосуються тільки важкохворих людей, яким залишилося жити місяць-два при страшних болях, то ви глибоко помиляєтеся. Обидва ці нововведення Західного світу можуть торкнутися сьогодні будь-якої людини, причому не тільки в тих країнах, де подібні методи примусового умертвіння людей вже узаконені і широко поширені. «Допомога при вмиранні» і евтаназія є легальними і узаконеними сьогодні в Албанії, Бельгії, Канаді, Колумбії, Японії, Швейцарії та Голландії. У США «прискорення смерті» легальне в штатах Каліфорнія, Монтана, Нью-Мексико, Орегон, Вашингтон і Вермонт.

 

У статті розповідається, що в 1970-ті роки в Голландії почали говорити про добровільну евтаназію, легалізували її в 2002-му році. А в 2013, лише 11 років опісля, евтаназії піддали вже 650 ні в чому невинних немовлят. За 20 років Голландія від добровільної «допомоги при вмиранні» перейшла до примусової евтаназії. У сучасній Голландії вже половина евтаназій сьогодні навіть не протоколюється, а приблизно чверть евтаназій відбувається вже офіційно «БЕЗ повідомлення пацієнта».

 

У Бельгії ще гірше. За офіційними даними, там піддають евтаназії вже просто самотніх людей. Медики кажуть там приблизно наступне: «Ми не можемо допомогти тобі створити сім’ю, але ми можемо допомогти тобі покінчити з самотністю – прийми евтназію (вмирай)». А якщо пацієнт раптом скаже, що «втомився від життя» або йому «не по собі», то це сьогодні в Бельгії інтерпретується як благання пацієнта про «евтаназію».

Нарешті, Канада. Там знаменита організація начебто з захисту дітей – ЮНІСЕФ – відкрито і завзято зажадала від законодавців Канади, щоб вони негайно узаконили евтаназію для дітей будь-якого віку.

Джерело: http://inok-arkadiy.livejournal.com/635269.html