У школах штату Огайо скасують викладання релігійних поглядів на створення світу

Дата публікації:   2016-10-08
Автор:   Зі світу

 

      У школах штату Огайо скасують викладання релігійних поглядів на створення світу

 

У школах штату Огайо (США) скасовується викладання релігійних поглядів на створення світу і всі згадки в шкільній програмі про розумний вищий задум. Таким чином креаціонізм відкинутий як т.зв. «ненауковий світогляд».

Кріс Мохіп, головний керуючий школами в Янгстаун штату Огайо, заявив, що в школах штату більш не допускаються ніякі «ненаукові» релігійні доктрини в програмах навчання.

 

shkolaЦе рішення було прийнято після того, як вчитель-креаціоналіст показав в одному з класів Янгстауна відеоролик, що розповідає про наукові основи сотворення світу Творцем, оскільки шкільна програма штату Огайо передбачала показ подібних роликів в курсі навчання учнів 10-х класів. Але тепер ситуація в школах повинна змінитися – відповідно до нових норм, введених департаментом освіти штату. Вони вимагають, щоб школи та інші освітні установи штату вели навчання виключно на строго науковій основі і не допускали в програмі виклад релігійних і т.зв. ненаукових доктрин. Час, що звільнився, має виділятися на різного роду навчальну діяльність, обговорення, відеоперегляди і розвиваючі ігри. Шкільне навчання в Янгстаун і в штаті Огайо в цілому тепер буде будуватися на основі т.зв. наукових теорій – наприклад, теорії великого вибуху, згідно з якою всесвіт колись був малою стислою масою, яка одного разу начебто вибухнула і з тих пір продовжує розширюватися з утворенням зоряних світів і сонячної системи; а також еволюційної теорії Дарвіна (достовірність якої, однак, вже давно заперечена вченими!) та інших подібних теорій, які будуть рекомендовані для шкільної програми урядом штату.

 

З новими змінами в шкільних програмах, які почнуться з міста Янгстаун, очікується хвиля протестів і судових позовів від різних релігійних груп і організацій. Проте, головний керуючий шкіл Янгстауна абсолютно впевнений в тому, що його рішення прийнято в повній відповідності з директивами департаменту освіти штату Огайо і, таким чином, абсолютно законно. Шкільні вчителі зараз отримують нові інструкції та повноваження на основі останніх директив. На той час, коли громади віруючих зберуться відстоювати права на викладання релігійних догматів в школах, атеїсти вже повністю збудують систему оборони, і розпочата реформа шкільних програм штату вже розглядається як важлива і символічна перемога атеїстів.

Джерело: http://316news.org/novosti/v-shkolax-shtata-ogajo-otmenyat-prepodavanie-religioznyx-teorij-sozdaniya-mira/