Камбоджа стає одним з основних постачальників дітей для гей-пар з Європи

Дата публікації:   2016-10-08
Автор:   Зі світу

 

       Камбоджа стає одним з основних постачальників дітей для гей-пар з Європи

 

Одна за одною азіатські країни законодавчо вводять заборону на надання послуги сурогатного материнства іноземцям, яка стала особливо популярною серед гей-пар з Європи. Від популярної послуги в сфері т.зв. медичного туризму послідовно відмовилися Індія, Непал і Таїланд.

 

Жінки переважно не знають, для кого вони виношують дитину. Ті, які роблять це не вперше, виявляють мало інтересу до таких «деталей». geji«Перший раз, коли я була сурогатною матір’ю, я дізналася, що дитина призначається для гей-пари з Іспанії. Але це не має значення, оскільки мені заплатили за це», — розповіла виданню Guardian 26-річна мешканка Бангкока Кью. Жінкам платять за вагітність 300 000 батів (6 600 долл.), оплата проводиться в кілька етапів. За словами Кью, інших способів заробити такі великі гроші для жінки в Таїланді немає.

 

Після заборони в Таїланді комерційного сурогатного материнства для іноземців в лютому 2015 р клініки і агентства перенесли свою діяльність в сусідню Камбоджу, де до недавнього часу такого роду бізнесу навіть не існувало. Законів, що регулюють дану процедуру, в Камбоджі також не існує.

Згідно з новим законом в Таїланді, комерційне сурогатне материнство заборонено повністю. Подібний закон був прийнятий в жовтні 2015р і урядом Індії.

Джерело: http://316news.org/novosti/kambodzha-stanovitsya-odnim-iz-osnovnyx-postavshhikov-detej-dlya-gej-par-iz-evropy/