Великобританія: англіканський єпископ заявив про свою гомосексуальність

Дата публікації:   2016-10-10
Автор:   Зі світу

 

Великобританія: англіканський єпископ заявив про свою гомосексуальність

 

Англіканський єпископ британського Грантема Ніколас Чемберлен 3 вересня став першим ієрархом своєї Церкви, який публічно заявив, що є гомосексуалістом і живе з партнером.
Цей крок ще більше поглибив розкол між «прогресистами» і консерваторами всередині англіканського співтовариства.

bishopgrantham_1Отримавши від редакції однієї з газет загрози опублікувати відомості про його сексуальну орієнтацію, єпископ вирішив розповісти про все сам, пише «Guardian». При цьому Чемберлен підкреслює, що спочатку камінг-аут не входив в його плани, оскільки він добре уявляв собі, до якого скандалу це призведе.

Останнім часом віруючі Церкви Англії розділилися на два табори у питанні ставлення до представників сексуальних меншин. Протягом останніх двох років пройшов цілий ряд гострих дискусій про те, чи можливо благословляти одностатеві шлюби. Чутки про те, що серед англіканських єпископів є гомосексуалісти, циркулювали вже давно, проте до цих пір ніхто з них публічно не зізнавався в цьому.

Ніколас Чемберлен став єпископом недавно – в листопаді минулого року. За твердженням газети «Guardian», ієрархи, які приймали рішення про його хіротонію – в тому числі примас Церкви Англії Джастін Уелбі, – знали про його схильності. Архієпископ Кентерберійський підтвердив цю інформацію, зазначивши, що «сексуальність Чемберлена не має ніякого відношення до його функцій».

bishopgrantham_2Однак Слово Боже виразно говорить: «Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники … Царства Божого не успадкують!» (1Кор. 6,9-10)

Джерело: http://316news.org/novosti/velikobritaniya-anglikanskij-episkop-zayavil-o-svoej-gomoseksualnosti/