Роздуми над Словом Життя Ді. 4,11-12

Дата публікації:   2016-11-19
Автор:   ВВП

 

Роздуми над Словом Життя Ді. 4,11-12

 

«Ісус є той камінь, який ви, будівничі, відкинули і який став головним на розі. І нема ні в кому іншому спасіння,
бо й імені немає іншого під небом, що було дане людям, яким ми маємо спастися».

 

Петро та Іван стали перед первосвящениками, старшими та книжниками, які схопили їх через оздоровлення кривого і проповідування Євангелія. Петро перед усіма промовив свою першу апологетичну проповідь.

 

Як це можливо, що ті, які ще кілька днів тому повні страху ховалися за закритими дверима, тепер відкрито і не боячись погроз та покарань, твердо стоять і проповідують воскреслого Христа? Боже слово говорить: «Ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде, і будете Моїми свідками, мартирес (мучениками)». Апостоли прийняли Святого Духа в повноті. Тоді в їхніх душах вже не було місця для страху. Навпаки, при погляді на безстрашність апостолів і силу, яку Ісус їм дав, почали боятися первосвященики та книжники.

 

Нема ні в кому іншому спасіння! Тільки в Ісусі є спасіння! Немає жодних інших доріг чи можливостей спасіння, крім Ісуса Христа. Немає іншого Імені, в якому ми могли б спастися. Це слово діє і буде діяти навіки. І навіть якщо б весь світ був переконаний у протилежному, не матиме рації! Це слово дійсне і для тебе. Немає іншого Імені, в якому маєш вічне життя. Немає іншої дороги, на якій можеш бути спасенний. Немає жодних інших можливостей чи варіантів спасіння. Ісус є тим Каменем, який особливо сьогодні теологи на теологічних факультетах відкидають, ставлять під сумнів і висміюють. Духа невіри і смерті, якого мали жидівські книжники та фарисеї, сьогодні втілила офіційна католицька ієрархія, і як тоді вони, так сьогодні відпала структура переслідує, карає і ліквідує все живе. Коли в якійсь спільноті є живий Ісус, негайно Його розпинає.

 

Бог явив Свою силу – Петро та Іван оздоровили кривого і навернулося багато чоловіків. Внаслідок цього кількість віруючих зросла до 5 000. Первосвященики та книжники відразу ж почали планувати, як перешкодити поширенню Христового Євангелія. Однак ув’язнити Боже слово їм не вдалося – ні тоді, ні тепер.

 

Завантажити: Роздуми над Словом Життя Ді. 4,11-12