Пророчий заклик американському народу після президентських виборів

Дата публікації:   2016-11-23
Автор:   ВВП

 

Пророчий заклик американському народу

після президентських виборів

 

Результат виборів у США був Божим чудом!

 

Що робити після виборів? Більшість мас-медіа в США є в руках масонів. Інформаційно-психологічна війна триває. Тому ви, американці, підтримайте свого нового президента в поглибленні його програми боротьби з тероризмом Ісламської держави і вимагайте:

 

1) заборони масонської організації та всіх її відгалужень, які є коренем міжнародного тероризму, сконцентрованого сьогодні в ІД;

2) скасування гомосексуалізму як пріоритету закордонної політики США, проголошеної Обамою.

 

Як християни та їхні пастирі мають створити умови, щоб могла реалізуватися президентська програма відродження?

1) Розпочніть безперервні молитовні сторожі (кожен нехай вибере одну конкретну годину дня).

2) Пастори нехай виділять один день на тиждень для молитви і Божого слова (Ді. 2,42).

 

Тоді Бог врятує Америку і всю нашу Землю від катастрофи!

 

Зміст пророчого заклику:

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП) не має під собою ніяких єпархій, але на даний час виконує пророчий уряд в Церкві і є голосом волаючого в пустелі (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185).

 

Перед президентськими виборами ВВП закликав народ США не голосувати за такого кандидата, який підтримує гомосексуалізм і глобалістську політику самознищення (див http://vkpatriarhat.org.ua/?p=28287). Тільки невеликий відсоток визначив перемогу! Це було Боже чудо! Цей стратегічний післявиборчий час є часом боротьби Божого Царства з царством темряви. Для вас, американців, це заклик до всенародного покаяння. Архітектори Нового Світового Порядку (НСП) через колишній режим просовували програму гомосексуалізму, викрадання дітей у люблячих батьків системою ювенальної юстиції і повну ліквідацію моральних цінностей та справедливого законодавства. Йшлося про запрограмовану і приховану сатанізацію народів, тобто запровадження пекла на землі і після смерті. Для цього служать передусім мас-медіа і мережа недержавних організацій. Метою є самознищення християнства і редукція людства до т.зв. золотого мільярда, тобто всесвітній голокост, проголошений Римським клубом масонів. Масони приховано і підступно проникають і в релігійні організації (Ватикан), щоб їх паралізувати і зловживати для своїх цілей. Злочини, які масони закулісно організовували проти людства в минулому (розпалювання революцій, кривавих масакрів, війн), були лише прелюдією до запланованої геноцидної політики – перетворити людство в концтабір очіпованих зомбі та біороботів.

 

Ця сатанинська структура масонів має на сумлінні і вбивство президента США Джона Кеннеді. Існує серйозна небезпека, що якщо ви, громадяни США, не змобілізуєтесь, то людина, яка виступила проти цієї злочинної системи, і яку Бог дає вам за президента, закінчить, як президент Кеннеді. З часів президента Кеннеді і аж до сьогодні масони постійно просовували своїх кандидатів, які виконували їхню багаторічну програму з таємною метою сатанізації Америки і людства. Ви, громадяни США, мали стати наче заручниками цих масових убивць, які виступають як ангели світла, як іллюмінати – просвічені. Насправді йдеться про «просвічення» сатаною до найпідліших, найпідступніших і найважчих злочинів. Тому ваш обов'язок – підтримати свого нового президента, щоб він поглибив свою програму, спрямовану проти терористичної організації ІД, заборонивши її головного ініціатора – напівтаємну організацію масонів з її відгалуженнями. Хай ця організація правдиво буде визнана терористичною та незаконною і як така нехай буде заборонена законом!

 

Америка і її Конституція побудовані на християнських принципах, а не на сатанинських принципах НСП, за якими стоїть терористична організація масонів.

Далі наполягайте, щоб новий президент скасував проголошений Обамою т.зв. пріоритет закордонної політики, яким є гомосексуалізм.

 

Якщо ви не підтримаєте президента і увага буде відвернена на неосновні програми, то ви і він втратите шанс, який Бог дає вам для порятунку Америки і людства!

Необхідно, щоб передусім ви, християни, створили умови для початку реалізації рятівної програми. Без вас і вашої духовної підтримки президент буде безсильний.

 

Конкретні кроки:

1) Кожен християнин хай внутрішньо прийме програму духовної обнови – покаяння, зміни мислення (метанойя – Мр. 1,15). Треба знову усвідомити собі короткість людського життя та реальність смерті, а після неї – вічну нагороду в небі з Ісусом Христом, святими і праведникам, або вічне покарання в пеклі з дияволом, демонами і проклятими. Сенс нашого життя на землі – любити Бога, тобто шукати і реалізовувати Його волю, яка дана в Божих заповідях. Фальшивим сенсом життя є золотий телець – мамона, гедонізм, наркотики, сексуальні збочення з демонським окультизмом. Все це шлях до погибелі.

 

Нехай проявом вашого правдивого покаяння і любові до свого народу буде виділення часу – щодня однієї години – на т.зв. молитовні сторожі. Вибери ту годину, яка тобі найбільше підходить (можна і вночі). Дотримуйся її протягом усіх чотирьох років (рекомендуємо і ці конкретні молитви: Молитва єдності і сили згідно Мр. 11,23 (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27103) і Пророцька молитва за воскресіння народу згідно Єз. 37,1-10 (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27184). Крім того, нехай кожен хоча б раз на місяць молиться т.зв. Святу годину з 20:00 до 21:00 (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=25200). Дай Богу обіцянку, що будеш дотримуватися своєї години молитви як відповідальної сторожі в час історичної боротьби з силами темряви (див. Еф. 6,12). Таким чином в Америці створиться безперервна молитва (Лк. 18,1), через яку Бог врятує американський народ!

 

2) Другий крок, до якого закликаємо: щоб кожний священик і кожний пастор один день на тиждень відійшов на самоту від галасу світу. Там нехай група з 4-12 пасторів присвячується молитві і Божому слову. Бог даватиме їм пророче слово для порятунку Америки. Їхнє слово – сказане або написане – спричинить зміну духа, а тим самим створить духовне підгрунття для президента і програми відродження.

 

Якщо ви, американці, разом з вашими духовними пастирями, почнете проводити безперервну молитву, а пастирі будуть сходитись щотижня на 1-1,5 дня для молитви і братньої спільноти, Бог дасть президенту світло і силу для реалізації найосновніших кроків порятунку Америки.

 

Ісус через нас сьогодні вам говорить: «Якщо не покаєтеся, всі загинете» (Лк. 13,3). Тому розпочнімо сьогодні!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр +Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


+ Самуїл, ЧСВВр

прес-секретар13.11.2016


Копії:

- Новообраному президенту США Д. Трампу і уряду США

- ЗМІ США

- Церковним представникам США

- Президентам держав-членів ЄС

- Президентам держав Американського континенту і представникам Церков

- Представникам урядів Росії і Китаю


Завантажити: Пророчий заклик американському народу після президентських виборів (13.11.2016)