Заклик до Франциска Бергольйо відступити з уряду папи

Дата публікації:   2016-11-24
Автор:   ВВП

 

Заклик до Франциска Бергольйо відступити з уряду папи

 

Візантійський Вселенський Патріархат, який в даний час є голосом волаючого в пустелі, оцим закликає Франциска Боргольйо, щоб за прикладом Бенедикта XVI якнайшвидше покинув уряд папи. Згідно доктринальної булли папи Павла IV Cum ex Apostolatus Officio Бергольйо ніколи не був і не є справжнім папою. На ньому лежить анатема, виключення з Церкви, Боже прокляття за єресі згідно Гал. 1,8-9. Франциск є медіумом наддержавних еліт і банкірів, посвячених сатані, які просувають голокост людства до «золотого мільярда». Патріархат вже раніше закликав його до покаяння (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27521). Франциск покаяння відкинув. Тому нехай хоча б тепер, перед відходом, покірно вибачиться перед обманеними католиками, яким сьогодні за нього соромно, і яких він публічно скомпрометував і повністю дискредитував. Нехай хоча б цим направить всі завдані згіршення, а водночас публічно відкличе всі єресі. Тоді зможе на самоті підготуватися до смерті, щоб так уникнути вічного засудження в пеклі.

 

Що стосується його заклику, щоб в кожну парафію, в кожен монастир і на кожне прочанське місце були прийняті мусульмани – це злочин проти Церкви. Крім того, тут йдеться про просування широкомасштабної ісламізації, що також є злочином проти народів Європи. Франциск цинічно просовує ісламізацію і, незважаючи на всі криваві плоди ісламських терористів, абсурдно стверджує, що іслам не пов'язаний з насильством. Рік тому відбувся авіатеракт над Єгиптом, а потім теракт в Парижі, два теракти в Брюсселі, зґвалтування християнських жінок в Німеччині, ритуальне вбивство священика під час богослужінні у Франції, брутальне вбивство монахинь на території Ємену... Останніми днями дізнаємося, що ісламісти в Сирії не тільки спалили 6 християнських пекарів, але в змішувальних машинах для виробництва хліба садистично змасакрували 250 невинних християнських дітей віком 5-10 років. Діти могли врятувати собі життя, якщо б відреклися Ісуса Христа. Але вони радше добровільно вибрали мученицьку смерть.

 

Франциска цей шокуючий факт про катування дітей не цікавить. Він далі буде лицемірно мантрувати фрази про милосердя до т.зв. біженців, фактично до замаскованих джихадистів.

 

Візантійський Вселенський Патріархат оцим закликає Франциска Бергольйо, який незаконно окупує папський уряд, якнайшвидше його залишити і таким чином вже не скликати прокляття на Католицьку Церкву.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр   +Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


+ Самуїл, ЧСВВр
прес-секретар17.11.2016


Копії:

- Президентам і урядам держав Північної та Південної Америки і Європи


Завантажити: Заклик до Франциска Бергольйо відступити з уряду папи (17.11.2016)