Кардинали, почніть покаяння від себе самих

Дата публікації:   2016-11-24
Автор:   ВВП

 

Кардинали, почніть покаяння від себе самих

 

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП), який в даний час є голосом волаючого в пустелі, закликає всіх кардиналів Католицької Церкви розпочати правдиву реформу Церкви. Умова – кожен повинен почати від себе самого.

 

Ватикан вигнав Святого Духа і прийняв духа світу – т.зв. аджорнаменто Івана XXIII. За цю програму секуляризації Церкви він був проголошений святим. II  Ватиканський Собор проголосив єресь синкретизму з поганством, тобто пошану до поганських релігій, фактично і до їхніх демонів. Її реалізував Іван Павло II в Асижі, і за цей наступний цвях в труну також був проголошений святим. Єресі неомодернізму за півстоліття отруїли майже всіх семінаристів, священиків і монахів.

 

Франциск Бергольйо сьогодні цілує ноги транссексуалам і гомосексуалістам, а світ ще за життя проголошує його святим. Якщо хочемо наслідувати цих  трьох «святих», то однозначно не потрапимо до неба. Ми повинні наслідувати Ісуса Христа, святих, апостолів, а не єретиків, які накликали на себе Божу анатему згідно Гал. 1,8-9. Однак провина за сучасну катастрофу Церкви лежить не лише на цих названих особах. Тут є ціла армія єретичних теологів, які через історично-критичну теологію (метод) зробили з єресей нове вчення Церкви. Історичні критики не мають нічого спільного з вчителями Церкви, які, на відміну від них, справді знали Святе Письмо і мали того ж Духа, що й святі автори Біблії, натхнені Богом. На жаль, цього Святого Духа єретичні теологи не мають. Плодом вчення Святих Отців завжди була правдива віра, яка дала силу тисячам святих і мучеників залишитися вірними Христу аж до смерті. Сучасна теологія, а швидше єресіологія, породжує духовні трупи, які поширюють сморід та смертельну інфекцію там, де перебувають – навіть в найменшій парафії.

 

Приклад з семінарії. Хлопець, який отримав покликання, поступає в семінарію. Там протягом року йому промиють мізки і зроблять його таким же відступником і єретиком, як вони самі. Якщо не підкориться, не може бути священиком. Тільки єретики можуть стати священиками. Це до неба волаючий злочин!

 

Те, що сьогодні проповідується інше євангеліє та інший Христос (Гал. 1,8-9), приносить плоди масового відпаду і морального розвалу. Католицька Церква стала гниючим трупом, який отруює території християнських народів і паралізує їх, щоб вони не могли чинити правдиве покаяння.

 

Який сором для церковників, що тепер, після виборів в США, поки вони сплять, новий президент і віце-президент вказують, що «Америку може врятувати тільки Христос, перед яким американці повинні схилити голову і коліна». Подібно закликав до покаяння американський народ і Візантійський Вселенський Патріархат (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=28515).

 

Ви, шановні кардинали, посідаєте уряд, а тому на вас лежить відповідальність розпочати процес порятунку і відродження Католицької Церкви. Поки що постійно прогресує процес самознищення Церкви. Єдиний шлях порятунку – це покаяння!

 

У чому саме маєте каятися ви і довірені вам душі?

 

1) Відректися єресей історично-критичного методу, який у своїй суті є атеїстичним і заперечує основні правди віри! Відректися синкретизму з поганством! Відректися духа цього світу і єдності з масонами, які сьогодні фактично керують Ватиканом!

 

2) Необхідно виховати молоде покоління правдивих священиків, які будуть проводити реєвангелізацію і місії на відпалих християнських територіях. Замість синкретизму з поганством, поганам треба проповідувати живого Христа і закликати їх до прийняття спасіння, яке є тільки в Ісусі Христі (див. Ді. 4,12). Ні в кому іншому немає спасіння: ні в Будді, ні в Мухаммеді, ні в йозі, ні в східних медитаціях, ні в міжрелігійних діалогах. Спасіння є тільки в Ісусі Христі!

 

3) Каятися повинні і монастирі – сьогодні вони з’єдналися з духом відпаду.

 

4) Єпископи або мовчать, або ще самі пропагують єресі і моральний розклад. За це зловживання урядом падає прокляття на кожного, хто проповідує інше євангеліє (див. Гал. 1,8-9). З апостолів Христа стали апостоли-Юди. Ці фальшиві пастирі несуть повну відповідальність і за світську владу християнських держав та за закони, які легалізують найважчі злочини: гомосексуалізм, покарання "гомофобів" (як затавровують моральних людей), викрадання дітей у невинних батьків під прикриттям т.зв. насильства в сім'ї.

 

Шановні кардинали, усвідомте свою відповідальність, і хай кожен з вас почне правдиву реформу – покаяння, але спершу від себе самих.

 

Ісус тепер каже кожному з вас особисто: «Якщо не покаєтеся, всі загинете!» (Лк. 13,3).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр   +Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


+ Самуїл, ЧСВВр
прес-секретар17.11.2016


Копії:  Президентам і урядам держав Північної та Південної  Америки і Європи


Завантажити: Кардинали, почніть покаяння від себе самих (17.11.2016)