Лицемірна заява єпископів США після обрання президента Трампа

Дата публікації:   2016-11-27
Автор:   ВВП

 

Лицемірна заява єпископів США після обрання президента Трампа

 

На другий день після обрання президентом Дональда Трампа єпископська конференція США виступила з заявою.

 

Цитата: «Зараз настав момент, щоб просуватися у напрямку до відповідального правління на благо всіх наших громадян».

Відповідь: Відповідальне правління означає насамперед відновлення християнських цінностей і здорових коренів, на яких була побудована Америка – так, як про це йдеться в програмі Дональда Трампа. Однозначно, що відповідальним правлінням не є підтримка ісламізації через прийняття т.зв. біженців, як цього бажає Конференція єпископів США.

 

Цитата архиєп. Курца: «...спробуємо розгледіти лик Христа в наших ближніх, особливо в страждаючих або тих, з ким ми рішуче розходимося у поглядах».

Відповідь: Якщо в даній ситуації ісламізації Америки, запрограмованої архітекторами Нового Світового Порядку, Курц закликає до милосердя і патетично говорить про страждаючих та про лик Христа, то це огидне лицемірство. Кілька днів тому в Сирії ісламісти садистично замучили в машинах для замішування хліба 250 християнських дітей у віці 5-10 років. Однак ні архиєпископ Курц, ні псевдопапа Франциск про «страждаючих і про лик Христа», звичайно ж, говорити не буде.

 

Якщо б президент прийняв програму єпископів-зрадників з їх псевдо-милосердям і псевдо-правами, Америку б залила кров жертв жорстоких ісламістів. Згадаємо тих, хто останнім часом дійсно страждав: авіатеракт над Єгиптом, де залишилися страждаючі сім'ї, страждаючі діти без батьків – це лик Христа, про який Курц мовчить. Теракт в Парижі: сотні мертвих і скалічених ісламськими терористами, досі у Франції проголошено надзвичайний стан. В Німеччині безкарне ґвалтування жінок. У Данії та Швеції масове грабування будинків корінних мешканців, які мусять втікати від ісламістів і ніхто за них не заступається. У Франції ритуальне вбивство священика прямо під час Богослужіння. В Англії міліція не має доступу до ісламських гетто, а ісламізація масово продовжується.

 

Вершиною лицемірства є заява архиєп. Курца: «Ми висловлюємося на користь політики, яка відкриває перспективи всім без винятку людям, що належать до всіх віросповідань…».

Відповідь: Це твердження єретичне і суперечить Євангелію. Християни в своєму власному домі і народі повинні захищати християнські і моральні цінності та змагатися за очищення і поширення спасительної віри. Цю віру повинні проповідувати не тільки у своєму народі, але й буддистам, індуїстам і мусульманам та іншим поганам (див. Мт. 28,19 і наст.).

 

Підтримувати політику всіх віросповідань, тобто просовувати поганські і сатанинські культи та ігнорувати проповідування Христового Євангелія – це злочин і зрада Христа та Церкви. Курц і єпископи, які перебувають з ним в єдності, є зрадниками Христа і Євангелія. Хто презентує ідеологію Нью Ейдж так, як Курц, той явно виключив себе з Христової Церкви і стягнув на себе Божу анатему. Такого єпископа віруючі не сміють слухати, бо він є Юдою, який продав Христа за гроші.

 

Суть християнства – це любов до Бога і ближнього. На противагу цьому, просовувати поганство означає просовувати цинізм, егоїзм, насильство щодо ближніх та пошану не до Бога, а до демонів. Про це пан Курц і подібні Юди в єпископських мітрах не згадують.

 

Цитата Курца: «Ми сповнені рішучості і надалі тепло вітати наших братів і сестер з числа мігрантів та біженців, не жертвуючи при цьому нашою власною безпекою».

Відповідь: Це демагогія і протиріччя церковного брехуна. Створювати ісламістам умови для інвазії через т.зв. теплі вітання наших братів і сестер – це те саме, що свідомо готуватися до самогубства. Ці антихристові сліпці в єпископських ризах є найбільшими злочинцями по відношенню до американського народу.

 

Архиєп. Курц сьогодні разом з псевдопапою Франциском мантрують лицемірні нісенітниці про т.зв. милосердя і страждаючих, обманюють громадськість і підбивають ноги політикам, які прагнуть врятувати християнські території від ісламізації. Згідно Гал. 1,8-9 на Франциску лежить Боже прокляття – анатема. Згідно доктринальної енцикліки «Cum ex Apostolatus Officio» (папи Павла IV), все що Франциск здійснює з позиції свого уряду, є недійсним. На архиєп. Курца була проголошена Божа анатема за його зраду Христа і Євангелія ще в 2010 році.

 

Цитата Курца: «Так давайте ж молитися за наших лідерів, щоб вони змогли опинитися на рівні покладених на них завдань і приступили до їх вирішення в дусі благодаті і з безстрашністю».

Відповідь: По-перше, цей архиєпископ і ті, які перебувають з ним в єдності, щиро молитися не будуть, а навіть якщо б молилися формально, Бог не буде слухати їхньої молитви, бо вони є відступниками від Христа і ворогами Христового хреста (Фил. 3,18). По суті вони працюють над самознищенням християнства і Америки. Щоб президент дійсно опинився на рівні покладених на нього завдань, він не може виконувати програму їхніх лицемірних закликів. Вони моляться не Богу, а сатані.

 

Оцим Візантійський Вселенський Патріархат, який в даний час є голосом волаючого в пустелі, закликає всіх єпископів США дистанціюватися від заяви архиєпископа Курца. Навпаки, нехай закличуть католиків, щоб на період 4 років кожен дав Богу обіцянку молитися одну годину на день за президента, за відновлення істинного християнства і порятунок Америки! Нехай всі єпископи також дадуть Богу цю обіцянку – одну годину щирої молитви щодня протягом 4-х років.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


+ Самуїл, ЧСВВр
прес-секретар21.11.2016


Копії:

- Новому президенту США Дональду Трампу

- Віце-президенту Майку Пенсу

- Уряду Америки

- Ватикану

- Єпископам США

- ЗМІ


Завантажити: Лицемірна заява єпископів США після обрання президента Трампа (21.11.2016)