Московський Патріарх виступає за Трампа, проти мультикультуралізму та ісламізації..., але?

Дата публікації:   2016-11-28
Автор:   ВВП

 

Московський Патріарх виступає за Трампа,

проти мультикультуралізму та ісламізації..., але?

 

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП), який в даний час є пророчим голосом волаючого в пустелі, захищає правовірне вчення Святого Письма і Традиції апостолів, Отців Церкви та святих від сучасних єресей і єретиків, які зловживають церковним урядом для самознищення християнства. В цьому листі ми вказуємо не тільки на позитиви в висловлюваннях патріарха Кирила в день його сімдесятиріччя, але у висновку і на закулісся, яке патріарх Кирило представляє.

 

Цитати з висловлювань патріарха Кирила 20 листопада 2016 року:

«Близький Схід – це колиска християнства. Знищення християн, вигнання християн з цього регіону є не тільки злочином проти віри, проти людських прав і свобод, а й цивілізаційною катастрофою».

Згода з Трампом в питанні тероризму: «На мене позитивне враження справили висловлювання обраного президента США Трампа, який ясно сказав про необхідність вирішити проблему ісламського радикалізму і тероризму».

 

«Політкоректність спрямована на те, щоб обмежити можливість християн сповідувати їхню віру».

«Під виглядом політкоректності, прав і свобод для всіх проглядається безсумнівна дискримінація людей, які хочуть відкрито сповідувати свої християнські переконання».

 

«Мультикультуралізм не має майбутнього, тому що він передбачає культурне змішання. З різних культур і релігій зливається коктейль».

«В Європу нахлинуло стільки іммігрантів, носіїв іншої культури та інших релігійних поглядів, які негативно ставляться до тієї культури, до тих країн, куди вони приїхали».

 

Критика західної секуляризації: «Віруючій людині незатишно відчувати себе в агресивно-секулярному суспільстві, так само як і нам в Радянському Союзі було незатишно відчувати себе в агресивно-атеїстичному суспільстві».

Критика сучасного західного законодавства: «Вперше за всю історію людства закони стали виправдовувати те, що не відповідає моральній природі людини. Закони пішли проти моральної природи людини... Можна провести паралель – закони апартеїду в Південній Африці або фашистські закони».

 

Проти легалізації гомосексуалізму: «Це не наше, це звідкись накинуто, це з якоїсь ідеології, це не відповідає нашим життєвим цілепокладанням... Але ні в якому разі таку модель поведінки не можна представляти як норму нарівні з тією моделлю поведінки, яка походить з моральної природи людини, – це природні відносини між чоловіком і дружиною, це створення сім'ї, це народження дітей».

 

Пропаганда антиморальних цінностей в ЗМІ: «Якщо ви подивитеся на кінематографію, на телевізійні передачі, на літературу, то вибудовується абсолютно ясна ідеологічна парадигма, спрямована в тому числі і на руйнування цих релігійних і моральних цінностей – часто без прямої конфронтації. Просто створюється образ щасливого, благополучного життя без Бога...».

(https://russian.rt.com/russia/article/334313-patriarh-kirill-intervyu-rt)

 

Висновок: Вибори президента США призвели до всесвітнього перелому і до зміни духовної атмосфери в світі.

Патріарх Кирило висловив в інтерв'ю об'єктивні істини, з якими ми повністю згідні. Але з болем мусимо констатувати, що необхідно розрізняти, хто є той, хто говорить правду, і яка його мета! Ким є патріарх Кирило? Чи відповідають його дії словам, які проголошує? І яку він має мету, коли говорить саме в цей час на ці теми?

 

Якби він дійсно репрезентував Духа Істини, то спочатку мав би покаятися зі своєї апостазії, а саме:

1) Він повинен публічно засудити єретичний Собор на Криті, як його засудили правовірні монахи з Афону. Він зобов'язаний ясно вказати на відступництво Західної Церкви, а саме, на неомодернізм, який руйнує фундаментальні правди християнства, і на синкретизм II Ватиканського Собору з пропагандою т.зв. пошани до поган і до їх демонів. Він мусить зробити з цього ясний висновок, що сьогодні екуменічні (богословські) діалоги православних з єретичними католицькими богословами, передбачені Собором на Криті, є зрадою Христа, Євангелія і Священної Традиції.

 

2) Він повинен вимагати реабілітації правовірних монахів з Афону, які виступили проти вовчого Собору на Криті. Єретичний патріарх Варфоломій тепер їх підступно ліквідує.

 

3) Він повинен публічно покаятися і вибачитися за свою участь в міжрелігійній зустрічі в Астані (2011). Адже цим жестом він дав згіршення, оскільки так висловив єресь, що Православна Церква і поганські культи є рівноцінними дорогами до спасіння. За цей жест він скликав на себе Божу анатему (прокляття згідно Гал. 1,8-9), яка була оприлюднена того ж року.

 

4) Він повинен відкликати декларацію, яку підписав в Гавані разом з єретичним папою Франциском. У ній вони пропагують єресі міжрелігійного діалогу під прикриттям миротворчих зусиль.

 

До тих пір, поки патріарх-відступник Кирило не буде публічно каятися, то навіть якщо б і висловлював правду, цією правдою тільки прикриває своє відступництво! Цим він обманює православних віруючих і російський народ та скликає на них прокляття!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

+ Самуїл, ЧСВВр
прес-секретар

 

23.11.2016

 

Копії:

- Президенту і Уряду РФ

- Новому Президенту і Уряду США

- Православним єпископам і монастирям

- Секретаріату Ватикану

- Монахам на Афоні

- ЗМІ

 

Завантажити:  Московський Патріарх виступає за Трампа, проти мультикультуралізму та ісламізації..., але? (23.11.2016)