Франциск Бергольйо є недійсним папою, недійсною є його єретична ексгортація Amoris laetitia, недійсним є і призначення 17 кардиналів

Дата публікації:   2016-12-01
Автор:   ВВП

 

Франциск Бергольйо є недійсним папою,

недійсною є його єретична ексгортація Amoris laetitia,

недійсним є і призначення 17 кардиналів

 


Франциск Бергольйо, SJ, є архиєретиком, недійсним папою і є лише почесним Великим Магістром Ватиканської ложі і різником Католицької Церкви та моральних цінностей.

 

Боже слово через апостола Павла актуальне і сьогодні: «Дивуюся, що ви так швидко покинули того, хто вас покликав Христовою благодаттю, і перейшли на іншу євангелію; не те, щоб вона була справді інша, але деякі баламутять вас, бажаючи перемінити Євангелію Христову. Та коли б чи ми самі, чи ангел з неба проповідували вам іншу, більше за те, ніж ми вам проповідували були, нехай буде анатема! Як ми казали перше, так і нині повторяю: Коли хтось вам проповідує іншу євангелію, ніж ту, що ви прийняли, нехай буде анатема!»(Гал. 1,6-9).

 

Візантійський Вселенський Патріархат, який є пророчим голосом волаючого в пустелі, оцим знову перед усіма католиками і християнами оприлюднює: В ім'я Триєдиного Бога – Отця, Сина і Святого Духа – проголошуємо, що ФранцискБергольйо є проклятий і виключений з Католицької Церкви, тому що він проповідує іншеєвангеліє, ніж те, яке проповідували апостоли і Христова Церква!

 

У згоді з Божим словом це підтверджує і догматична конституціяCum ex Apostolatus Officio папи Павла IV. Вона чітко встановляє, що все, що робить такий псевдопапа, є недійсним і нечинним. Також його призначення17 кардиналівє недійсним! Недійсною є ійого єретична ексгортаціяAmorislaetitia (AL), а тому є незобов’язуючою і шкідливою для душ.+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


+ Самуїл, ЧСВВр
прес-секретар

 

28.11.2016


Копії:

-       Єпископським урядам

-       Політичним представникам країн Європи і Америки

-       ЗМІ


Завантажити: Франциск Бергольйо є недійсним папою, недійсною є його єретична ексгортація Amoris laetitia, недійсним є і призначення 17 кардиналів (28.11.2016)