Чи собор на Криті був канонічний, чи єретичний? Патріарх Варфоломій погрожує

Дата публікації:   2016-12-17
Автор:   ВВП

 

Чи собор на Криті був канонічний, чи єретичний?

Патріарх Варфоломій погрожує.

 

У своєму листі (від 18. 11. 2016) Варфоломій погрожує Афінському архієпископу Єроніму, що припинить церковне і євхаристійне спілкування з ієрархами, які будуть критикувати Критський лжесобор. Варфоломій, будучи єретиком, вже припинив євхаристійне спілкування з Христом і з Його Містичним Тілом – Церквою, але церковний уряд і надалі незаконно займає. Мати будь-яку єдність з єретиком – це нонсенс. Це духовний суїцид – самогубство.

 

Критський собор, ініційований патріархом Варфоломієм, є явно єретичний! Він суперечить і Святому Письму, і Священній Традиції, та веде до автогеноциду Православної Церкви! Т.зв. екуменізм з апостатичним Ватиканом, на чолі якого стоїть архиєретик Франциск, в даний час веде і до синкретизму з поганськими культами та пошани до їхніх демонів (пор. II Ватиканський собор з т.зв. пошаною до поганства).

 

На третьому Константинопольському соборі (680-681) за єресі монотелітизму були виключені з Церкви чотири східні патріархи, а також папа Гонорій I. Єретична програма вовчого собору на Криті відкриває двері набагато більшим єресям, ніж монотелітизм. Католицькі єресі неомодернізму заперечують найосновніші правди віри і Божественне натхнення Святого Письма. Через т.зв. екуменізм православні мають прийняти не тільки ці єресі, але й т.зв. міжрелігійний діалог. Він веде до повного відкривання поганській псевдо-духовності. Його плодом є схвалення аморально-шизофренічного гендеру (Франциск цілує збоченцям ноги). Варфоломій прийняв апостатичного духа сучасного Ватикану. Через єресі від нього відступила Божа благодать.

 

Візантійський Вселенський Патріархат, який в даний час є пророчим голосом волаючого в пустелі, знову нагадує: Варфоломій, згідно Святого Письма, виключений з Церкви (Гал. 1,8-9). Водночас на нього падають «санкції, встановлені священними канонами». Патріарший уряд він займає вже незаконно і, як єретика, ніхто не сміє його слухати, інакше стягує на себе таке ж покарання. Відомо, що вовчий собор підтримують і просовують наддержавні еліти з метою створення однієї антихристиянської релігії Нью Ейдж. Лжепатріарх Варфоломій їм служить.

 

Його погрозливий лист від 18. 11. 2016 є зразком зухвалого засліплення і абсурдом!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


 

16.12.2016

 

Копії:

- Православним єпископам і урядам Греції, Болгарії, Румунії, України, Грузії, Росії, Молдови, Сербії

- Держсекретаріату Ватикану

- Католицьким єпископствам

- ЗМІ


Завантажити: Чи собор на Криті був канонічний, чи єретичний? Патріарх Варфоломій погрожує (16.12.2016)