Візит Франциска принесе Білорусії благословення чи прокляття?

Дата публікації:   2016-12-20
Автор:   ВВП

 

Візит Франциска принесе Білорусії благословення чи прокляття?

 

«Папа» планує відвідати Білорусію. Згідно статистики, тут проживає 78% білорусів, 13% росіян, 4% поляків і 3% українців. Більшість жителів є православними. Яка мета Франциска? Це знає він і архітектори Нового Світового Порядку. Яку користь приніс його візит іншим країнам колишнього Радянського Союзу, таким як Грузія, Вірменія, Азербайджан? Жодну – ні політичну, ні релігійну, але навпаки.

 

Яка ідеологічна програма Франциска?

Франциску не йдеться про внутрішнє відродження християнства через особисте відношення до Христа.

Франциску не йдеться про відновлення християнської Європи. Навпаки, йому йдеться про ліквідацію моральних основ і знищення християнської Європи.

 

Франциск не був і не є справжнім папою, бо на ньому, як на єретику, лежить Божа анатема – прокляття – згідно Гал. 1,8-9. Своєю діяльністю і своїми візитами це Боже прокляття він вносить на ту територію, де його приймають.

 

Візантійський Вселенський Патріархат, який є пророчим голосом волаючого в пустелі, закликає як православних, так і католиків, особливо священиків і монахів, щоб звернулися до папського нунція з проханням, щоб запланований візит Франциска до Білорусії був відмінений. Водночас закликаємо всіх віруючих, православних і католиків, щоб об’єдналися в молитві від 20:00 до 21:00 години в спільному молитовному намірі – за охорону Білорусії. Хай моляться будь-які молитви – молебень, вервицю чи псалми, або принаймні в цей час протягом одного місяця хай щиро моляться «Отче наш». Тоді Бог захистить Білорусію від прокляття, яке вносить Франциск через просування гомосексуалізму та ісламізації.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

+ Самуїл, ЧСВВр
прес-секретар

 

17.12.2016

 

Копії:

- Президенту і Уряду Республіки Білорусь

- Єпископам, монастирям і священикам Білорусі

- Держсекретаріату Ватикану

- Православним єпископам України та Росії

- ЗМІ

 

Завантажити:  Візит Франциска принесе Білорусії благословення чи прокляття? (17.12.2016)