Слово для Польщі 1 частина: Кроки Бергольйо до ліквідації папства і Церкви (+ відео)

Дата публікації:   2017-02-12
Автор:   ВВП

 

Слово для Польщі

1 частина: Кроки Бергольйо до ліквідації папства і Церкви

 

15.12.2016 р. закінчилася зустріч Франциска з його радниками. Темою була т.зв. децентралізація Церкви. Поляк, проф. Кобилінський, по телебаченні з ентузіазмом заявив: «Це Коперніківський переворот, наставатиме зміна розуміння в багатьох питаннях, які були незмінними впродовж 2000 років...».   

 

 

«Йдеться про перемоделювання релігійної освіти ... йдеться про включення до глобального планетарного процесу (прим.: Нового Світового Порядку)...».

«Папа може жити в Америці... Ватикан зі своїми конгрегаціями, Ватиканським банком вже не потрібні. Папа фактично буде лише символом...».

Ці «Коперніківські зміни» названі невинним терміном «децентралізація Церкви».

 

Цитата Кобилінського: «Сьогодні в Католицькій Церкві кристалізується основний спір, головна проблема якого – якою повинна бути структура Католицької Церкви, оскільки представлена нова модель, т.зв. децентралізація, на противагу централізованій моделі, яка раніше встановлювала спільну доктрину через Римський Апостольський Престол і заторкувала всі частини Католицької Церкви по всьому світу, чи то в Азії, чи в Африці, чи в Америці».

Відповідь: Кобилінський під абсолютно індиферентними поняттями, такими як «нова модель», «децентралізація», приховує, що сьогодні йдеться про намагання найвищих представників Церкви створити умови для того, щоб децентралізовані, т.зв. місцеві Церкви, могли офіційно запроваджувати єресі, а при тому і надалі виступати під маркою Католицької Церкви. Єретичні рішення називалися б синодальними. Тоді, якщо б у майбутньому був обраний і правовірний папа, то вже не мав би компетенції захищати віру і мораль на цих децентралізованих територіях. Власне тому це і запроваджує псевдопапа Франциск.

 

Говориться про зміну структури Католицької Церкви, але справжня і прихована мета полягає в тому, щоб усунути правовірну доктрину Церкви, тобто вчення Святого Письма і апостольської Традиції. Кожен єретичний керівник матиме компетенцію в місцевій Церкві карати правовірних католиків і священиків, якщо вони не підкоряться його єресям. Отож під послухом буде змушувати їх іти дорогою до погибелі.

 

З чим порівняти єресі в Католицькій Церкві? Це наче б лікарі в лікарні, замість намагання лікувати і врятувати людське життя, розвивали хвороби з тією метою, щоб з лікарні вже ніхто не вийшов живим. Єретичні єпископи і священики духовно отруюють єресями душі і таким чином позбавляють їх вічного життя та кидають в пекло.

 

Цитата: «Це перехід від централізованої моделі до децентралізованої моделі, т.зв. синодальної, що означає, що місцеві Церкви самостійно будуть вирішувати багато питань. Окремі країни, єпархії – кожна буде вирішувати їх окремо».

Відповідь: На практиці буде відбуватися асистоване духовне самогубство – евтаназія – солодка смерть Католицької Церкви, асистентами якої будуть Франциск та інші єретичні ієрархи.

 

Цитата: «... права рука папи, архиєпископ М.Фернандес з Буенос-Айреса, заявив: “Папа може жити в Америці чи на іншому континенті. Ватикан зі своїми конгрегаціями, Ватиканським банком вже не потрібні. Папа фактично буде лише символом єдності Христових учнівˮ».

Відповідь: В цих «Коперніківських змінах» на базі просування єресей папа ні в якому разі не може бути «символом єдності Христових учнів». Христові учні визнають Христове вчення. Хто проповідує і приймає єресі, вже не є Христовим учнем. Є трагедією, що переважна більшість Францискової ієрархії, крім поодиноких винятків, є єретиками!

 

Фактично у т.зв. децентралізації йдеться про ліквідацію папства і Церкви. Франциск зі своїм Фернандесом діють у стилі: Після нас хоч потоп! Це означає, що під красномовною назвою «децентралізація» і «синодальність» забезпечать, що Католицька Церква вже не буде нареченою Христа, але під офіційною владою єресей стане блудницею антихриста і духовним Вавилоном.

 

Цитата: «Це вимагає перемоделювання релігійної освіти ... щоб ми були включені до глобального планетарного процесу змін, що завершуються в Католицькій Церкві».

Відповідь: Глобальний планетарний процес змін запроваджує Новий Світовий Порядок (НСП), за яким стоять світові банкіри та ілюмінати. Їх програма – сатанізація планети і знищення правовірного християнства. Відповідно до цієї сатанізації має бути перемодельована релігійна освіта. Католики будуть перемодельовані на слуг антихриста.

 

Цитата: «Це Коперніківський переворот! Це революція, якої Католицька Церква ще не бачила за всі 2000 років, бо в цьому процесі, який тепер є перед нашими очима, наставатиме зміна розуміння багатьох питань, які були незмінними впродовж 2000 років».

Відповідь: Це не Коперніківський, але антихристовий переворот! Такої революції Католицька Церква ще не зазнала, бо її б не пережила. Йдеться про духовне самогубство!

 

Сьогодні необхідна революція, але правдива! Мусить настати Коперніківський переворот, але від єресей до правовірного вчення! Без цього Христова Церква залишиться лише в невеликих групах правовірних і її пекельні ворота не подолають (Мт. 16,18). Ісус провістив: «Виключать вас із синагог. А й година настане, коли кожен, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові. Чинитимуть вам те, бо ані Отця, ані Мене вони не пізнали» (Ів. 16,2-3).

 

Далі Кобилінський повідомляє, що ця революція Франциска призведе до зміни розуміння в багатьох питаннях, які були незмінними впродовж 2000 років. Отож відбудеться зміна догм – вчення. Результатом цієї революції буде антихристова зміна мислення і похорон офіційної Католицької Церкви.

Йдеться про план масового процесу в Церкві, який усуне правовірне вчення, яке єдине веде до спасіння. Ця церква антихриста поведе своїх «віруючих» широкою дорогою до загибелі. Ісус сказав: «Змініть мислення і віруйте в Євангеліє» (Мр. 1,15). Єретичні революціонери всупереч цьому кажуть: Змініть мислення і віруйте в єресі!

 

Цитата: «І такого рішення хоче більшість католицьких представників, а папа Франциск лише виражає волю більшості».

Відповідь: Цього хочуть єретичні церковні представники, але в жодному разі цього не бажає більшість щирих католиків, які хочуть бути спасенними. Псевдопапа Франциск виражає не волю більшості католиків, а лише волю більшості єретичних церковних лідерів – а це велика різниця! Нагадуємо, що на цих єретичних представниках Церкви вже лежить Боже прокляття згідно Гал. 1,8-9: «Коли б чи ми самі, чи ангел з неба проповідували вам інше євангеліє, ніж те, яке ми вам проповідували, нехай буде проклятий (анатема)! Як ми казали перше, так і нині повторюю: Коли хтось вам проповідує інше євангеліє, ніж те, що ви прийняли, нехай буде анатема!». Згідно цього Божого слова і згідно догматичної булли папи Павла IV ця більшість єретичних церковних представників перебуває під Божим прокляттям і треба знати, що Божий люд не сміє слухати цих єретиків. За них треба молитися і атакувати їх вимогою відректися єресей, щоб вони були врятовані від вічного прокляття.

 

Той факт, що більшість католицьких церковних представників, на яких посилається Франциск, проповідують єресі, є плодом духа, який заволодів після Другого Ватиканського собору! Папа Бенедикт XVI признав, що після Собору існував неписаний закон приймати на єпископів і на ключові пости в Церкві передусім лібералів, тобто потенційних або явних єретиків. Тепер Франциску легко посилатися на цю єретичну більшість.

Але йти з цією єретичною більшістю до пекла – це не рішення. Але йти з цією єретичною більшістю до пекла – це не рішення.  

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр          + Тимотей ЧСВВр
єпископи-секретарі


8.01.2017


Копії:

- Держсекретаріату Ватикану

- Католицьким єпископам

- ЗМІ


Завантажити: Слово для Польщі 1 частина: Кроки Бергольйо до ліквідації папства і Церкви (8.01.2017)