Президент Трамп – протилежність до псевдопапи Франциска

Дата публікації:   2017-01-24
Автор:   ВВП

 

Президент Трамп – протилежність до псевдопапи Франциска

 

Франциск мав би публічно вибачитися не лише перед президентом США, але й перед всією світовою громадськістю!

Франциск Бергольйо в єдності з програмою архітекторів Нового світового порядку інтенсивно впливав на виборців в США ще в лютому 2016 року. Він цілеспрямовано очорнив Д. Трампа – буцімто він «не є християнином». Цим дієво втрутився до виборчої кампанії. Однак президент Трамп є християнином! На противагу цьому, Бергольйо не є ані християнином, ані католиком, ані дійсним папою! Згідно послання до Галатів 1,8, він стягнув на себе Божу анатему – прокляття за єресі. Його недійсне обрання підтверджує і догматична булла папи Павла IV.

 

Бергольйо зловживає папським авторитетом для ліквідації Католицької Церкви (ексгортація Amoris laetitia), всіх моральних цінностей (цілує ноги транссексуалам) і для збезчещення моральних особистостей.

 

Президент Трамп вже в день своєї інавгурації зробив рішучі кроки для порятунку християнства і моральних цінностей:

- скасував (пріоритетні) права ЛГБТ;

- відмінив закон «Обамакер» (чіпування на руку, див. Об.13.)

- оголосив боротьбу проти ІД і міжнародного тероризму.

 

Завдяки цьому настав радикальний перелом в дотеперішній глобалізаційній політиці, що вела до самознищення окремих народів.

Ці кроки справжній папа мав би надзвичайно оцінити!

 

Але Франциск, навпаки, знову накинувся на нового американського президента і цим публічно викрив себе, що є пропагандистом моральних збочень, прихильником чіпування числом антихриста 666 (Од. 13), прихильником ісламізації та міжнародного тероризму.

 

Франциск підступно і хитро зманіпулював суспільною думкою через свою підлу заяву: «Гітлера також обрали люди, але потім він їх нищив». Цим псевдопапа скоїв карний злочин грубого очорнення з метою моральної ліквідації президента і зупинення започаткованого ним процесу відродження. За цей злочин Бергольйо мав би постати перед міжнародним судом. Як мінімум, він мав би публічно вибачитися не тільки перед президентом США, але й перед всією світовою громадськістю!

 

Візантійський Вселенський Патріархат, який в даний час здійснює пророчу службу в Церкві, закликає всіх католиків: Якщо єпископ або священик у Святій Літургії згадує недійсного папу Франциска, виявляючи свою духовну єдність з ним, то хай правовірний католик тихо чи напівголосно скаже: «АНАТЕМА» (див. Гал. 1,8). Цим відділиться від прокляття, яке в іншому випадку скликає на нього псевдопапа своїми єресями.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


 

22.01.2017

 

Копії:

- Президентам і урядам держав Америки та Європи

- Держсекретаріату Ватикану і католицьким єпископствам

- ЗМІ

 

Завантажити: Президент Трамп – протилежність до псевдопапи Франциска (22.01.2017)