Заклик католикам США

Дата публікації:   2017-02-02
Автор:   ВВП

 

Заклик католикам США

 

 

Дорогі католики США!

В цей історичний час, кілька днів після інавгурації вашого нового президента, звертається до вас Візантійський Вселенський Патріархат.

 

Насамперед, треба усвідомити, що наша головна мета як християн – це не будувати рай на цій землі. Наша головна мета – через спасительну віру в нашого Господа Ісуса Христа і Його наслідування здобути після закінчення цього життєвого випробування вічний рай. Кожного з нас чекає момент фізичної смерті, коли також відбудеться особистий суд і буде вирішено: або наша душа опиниться у вічному полум’ї разом з демонами і покидьками людства, або ж свою вічність будемо переживати у Божій славі разом з Пресвятим Триєдиним Богом, з Пресвятою Богородицею, святими, ангелами і архангелами.

 

Єпископи Католицької Церкви зобов’язані вести довірене стадо на безпечне пасовище правовірного вчення і Божих заповідей з метою вічного спасіння. Якщо цей напрям порушений єресями, вічне спасіння знаходиться під загрозою! Католицька віра базується на Святому Письмі, Священній Традиції апостолів, вченні святих Отців і святих вчителів Церкви, а також на прикладі героїчних мучеників та святих. Після II Ватиканського Собору єресь т.зв. пошани до поганських релігій (фактично і до їхніх демонів) зупинила справжню місію і на католицьких територіях відкрила двері для псевдомісії індуїзму, буддизму, ісламу.Декларація Nostra aetate містить єресь, що ми, християни, нібито маємо одного Бога поклонниками найвищого з 360 поганських богів Мекки – кровожерного Аллаха! Фальшива толерантність після Собору створила умови для ісламізації і сьогодні в Європі вже є понад 50 мільйонів мусульман, які далі просовують ісламізацію. Останнім цвяхом в труну є жести і слова недійсного папи Франциска, який поширює самогубний заклик, що ми повинні в кожну парафію, в кожен монастир і на кожне прочанське місце приймати ісповідників Аллаха і його фальшивого пророка Мухаммеда. Для пришвидшення ісламізації Франциск просовує т.зв. гуманітарні коридори. Міграційна хвиля, штучно викликана і запрограмована архітекторами Нового Світового Порядку (НСП), має на меті ліквідацію християнства в Європі. Франциск Бергольйо своїми жестами (цілування ніг транссексуалів) і своїми висловлюваннями в літаку про ставлення до гомосексуалістів підтверджує глобалізаційний проект самознищення християнства і нашої планети.

 

Бергольйо є недійсним папою. Через єресі на нього впала Божа анатема – виключення згідно Гал. 1,8-9 і згідно доктринальної булли Cum еx аpostolatus оfficio.

Псевдопапа Франциск виступив проти кандидата в президенти США, який чітко висловився проти наддержавних еліт, тобто найбільших банкірів та масонів-ілюмінатів, які є на найвищому ступені посвяти сатані. Мета атак Франциска – обрання особи, яка буде й надалі зловживати урядом президента на шкоду США і для ліквідації християнства.

 

Коли президент Трамп повністю перейняв владу, то першого ж дня скасував т.зв. права гомосексуалістів ЛГБТ. Далі він почав касувати закон «Обамакер», який мав на меті чіпування людей на праву руку числом 666, і оголосив боротьбу проти ісламського тероризму. Франциск різко виступив проти президента. Вершиною цього є його брехливе очорнення, що начебто ви – громадяни – голосували так, як німці в 1933 році, за т.зв. харизматичного лідера, який, на думку Бергольйо, знищить народ. Франциск зловживає папським авторитетом і злочинно маніпулює світовою громадською думкою! Нормально мислячий християнин знає, що згідно Біблії прокляття – вогонь з неба, перед яким Бог перестерігає, – приходить за гомосексуалізм, а сьогодні за т.зв. гендерну ідеологію (Юд. 7; 2 Пт. 2,6). Також християнин знає з Біблії, що чіпування на руку або чоло пов’язане з Божою пересторогою, що хто його прийме, опиниться у вогненному озері (Об. 14,9-10).

 

Не можна применшувати той факт, що в США під Єллоустонським парком є сильний епіцентр вулкану. Багато експертів заявляє, що якби вулкан вибухнув, Америці загрожує зникнення. Над Америкою висить дамоклів меч. Цього прокляття і цієї катастрофи Америка уникла через вибір людини, яка скасувала політику, що накликає прокляття за гомосексуалізм і чіпування, які є бунтом проти Бога і насмішкою над Його законами та закликами.

 

Президентські вибори були великим чудом. Майже всі мас-медіа служили архітекторам НСП для просунення їхньої кандидатки. Вона не приховувала своєї програми просування гомосексуалізму, чіпування, ісламізації та сатанинської глобалізації планети! Дякуємо Богу за всіх, які в Америці молилися і просили Бога про це чудо! Злоба ворогів проявилась навіть в погрозах фізичного вбивства.

 

Хто дав незаконним іммігрантам гроші на дорогу, хай тепер також дасть їм грошу на дорогу назад. А якщо хтось хоче іммігрувати, хай робить це законним способом, а не обманом. Імміграція – це антимісія для християн. Цей обман підтримують єпископи США з метою самознищення християнства!

 

Закликаємо всіх католицьких єпископів в США, щоб чинили правдиве покаяння і дбали про те, щоб настала справжня внутрішня місія в США замість т.зв. діалогу і фальшивої пошани до поганських культів та їх демонів (Nostra аetate). Америка повинна проводити не фальшивий діалог, але спасительну місію також на території мусульманських держав і на територіях, де поки що панує буддизм, індуїзм… Євангеліє повинно проповідуватися вчасно і невчасно! (2 Тим. 4,2). Для нас – так як і Перша Божа Заповідь – є зобов’язуючим наказ Христа йти і проповідувати Євангеліє всьому створінню (див. Мт. 28,18-20). Це останні і зобов’язуючі слова Ісуса, які ці єпископи ігнорують та своєю єдністю з духом єресі накликають прокляття на американський народ!

 

Дорогі католики США, чи ви усвідомлюєте, що сьогодні йдеться про історичний злам? Після вбивства президента Кеннеді наступив етап влади напівтаємних еліт, архітекторів НСП, які зловживали США для запровадження системи самознищення світу через поширення аморальності і антизаконів. Через ці вибори Бог дав США надзвичайний шанс! Сумно, що за президента Трампа голосувала лише половина католиків. Очевидно, решта стали жертвами брехень мас-медіа. Сьогодні йдеться про надзвичайний злам в історії, і кожен щирий громадянин США зобов’язаний у сумлінні перед Богом повністю підтримувати напрямок відродження, розпочатий президентом, передусім молитвою.

 

Цей рік водночас є трагічною річницею – 300 років – від заснування масонської організації, яка за час свого існування здійснила цілий ряд глобальних злочинів проти людства. І саме цього року через президента США розпочинається процес обновлення Божих законів та моральних цінностей в американському суспільстві і, таким чином, у всьому світі.

 

Американські католики повинні вирішити, чи залишаться на повідку у псевдопапи Франциска, який всіма силами підтримує ЛГБТ і міграційну хвилю запрограмованої ісламізації, або чи будуть активно співпрацювати в процесі відродження США і світу.

 

Що робити?

1. Якщо єпископ або священик в Літургії згадає ім’я Франциска, то нехай католик тихо відділиться від духовної єдності з його єресями і прокляттям словом «анатема» (див. Гал. 1,8-9).

2. Хай всі католики об’єднаються в покаянні і молитві за духовне воскресіння США. Хай щодня моляться і жертвують час, який в іншому випадку присвячують телевізору, від 20:00 до 21:00 (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27184 – Пророча молитва за воскресіння народу). Бог здійснить воскресіння Церкви і народу!

3. Хай католики чинять тиск на священиків і єпископів, щоб відділилися від апостатичного Ватикану до того часу, поки не буде вибраний правовірний папа.

 

Реалізація цих трьох пунктів є конкретною місією католиків США. Метою є наше спасіння і спасіння щирих американців!

 

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі
 

 

23.01.2017

 

Завантажити: Заклик католикам США (23.01.2017)