Слово для Польщі 2 частина: Шокуюча позиція: Сповідь перед евтаназією?! (+ відео)

Дата публікації:   2017-02-17
Автор:   ВВП

 

Слово для Польщі 2 частина:

Шокуюча позиція: Сповідь перед евтаназією?!

 

У телепередачі польський священик Кобилінський в рамках розмови про т.зв. децентралізацію Церкви говорить також про питання евтаназії, поєднаної зі Сповіддю і Святим Причастям.

Цитата з телепередачі: «В Канаді католицькі єпископи видали два документи – частина виступила за те, що можливо уділяти Святі Таїнства (Тайну Сповіді та Євхаристії) тим людям, які готуються до евтаназії. Частина єпископів висловилася, що людям, які готуються до евтаназії, Святі Таїнства уділяти не можна і їм навіть не можна відправляти церковний похорон».

Відповідь: Як взагалі могло дійти до того, що в такому питанні, як евтаназія, частина єпископів евтаназію – самогубство – може схвалити тим, що дозволяє священикам уділяти самогубцям перед свідомим вчиненням самогубства Святі Таїнства? Згода єпископів є ознакою того, що суть Таїнств вони повністю ігнорують. Це не тільки пасторальне питання, це питання догматичне. 

 

 

Єретичні єпископи, які дозволяють, а таким чином і пропагують уділювання Святих Таїнств перед асистованим самогубством (евтаназією), мабуть не знають 5 основних умов Святої Сповіді, які знають вже діти з Катехизму: 1) іспит совісті, 2) жаль за гріхи, 3) постанова поправи, 4 ) визнання гріхів, 5) покута. Хто вирішить вчинити гріх асистованого самогубства, той не виконує ні умови розбудження жалю, ні справжньої постанови поправи, ані правдивого визнання гріхів, бо не вважає самогубство гріхом. Це стосується і єпископа чи священика, який дає такій людині розрішення і Святе Причастя. Йдеться про святотатське уділювання і приймання Святих Таїнств! Цим єретичні священики дають схвалення на дорогу до погибелі тим людям, які вирішили вчинити самогубство, і зловживають для цього Святими Таїнствами. Це до неба волаючий злочин! Крім того, вони вбивають в людині і останню краплю совісті, яка в ній, можливо, ще могла б пробудитися. Своєю єретичною позицією будуть винні в тому, що згодом й інші люди без найменших докорів сумління підуть тією ж дорогою самогубства до погибелі. Такі єпископи і священики зовсім не рахуються з Божим судом і з вічною погибеллю. Своїм фальшивим гуманізмом вони масово тягнуть людей до пекла.

 

Ставлення єретичних єпископів і священиків до Таїнств, у зв’язку з евтаназією, є позицією абсолютної невіри! Багато людей вмирають раптово, не готові до смерті. Терпіння, які Бог допускає перед смертю, з огляду вічності і з погляду Церкви є для душі великим благословенням, бо це час для покаяння. Тоді і терпіння в єдності з Христом має не тільки очисний характер, але ця жертва є і формою місії та любові, передусім для найближчих членів родини.

 

Суттю пасторації цих невиліковно хворих мало б бути наголошування на Божій любові, що проявилась у Христовому відкупительному стражданні на хресті. Священик мав би пояснити найосновніші правди, які актуально стосуються особливо важко хворого: про сенс людського життя і терпіння, смерть, Божий суд, вічне засудження в пеклі або вічне життя у небі.

Перед асистованим самогубством – евтаназією – єпископ чи священик, який зловживає Святою Сповіддю та Святим Причастям, асистує дияволу, щоб таким чином запровадити обманену душу до пекла!

 

Ще кілька десятиліть тому в католицькому селі навіть малі діти з великою серйозністю переживали, коли хтось був важко хворий чи помирав. Боялися, щоб священик не прийшов запізно і ще встиг вчасно підготувати помираючого до переходу у щасливу вічність. Але коли священик не встиг прийти або коли вмираючий відмовився його прийняти, це вже діти разом зі своїми батьками переживали як великий біль, усвідомлюючи, що така особа йде до вічної погибелі. Навіть прості віруючі були навчені, що в неочікуваній ситуації, наприклад при аварії або важкій робочій травмі, коли вже немає часу покликати священика, вони самі мають намагатися розбудити у вмираючого досконалий жаль, повторюючи біля нього, або прямо йому на вухо, слова: «Ісусе, я Тебе люблю, за гріхи жалую». Свідомість потреби врятувати душу була великою мотивацією любові до ближнього.

 

Через вплив лібералізму сьогодні в католицьких храмах вже майже не говориться про вічність, про гріх і про Христову відкупительну смерть на хресті, ані про останні речі людини. Чуємо лише мантрування про спільного «бога» з поганами, про потребу приймати ісламістів, про те, що треба мати співчуття до гомосексуалістів... Ця єдність з єресями і любов до гріха є новим антиєвангелієм, але воно веде до пекла.

 

Постсоборова атмосфера повністю змінила мислення. Статистики перед Собором показують, що більшість католиків приймали таїнство для хворих – Єлеопомазання. Однак сучасні статистики вже протилежні. Більшість католиків вмирають без Святих Таїнств. Який парадокс, що в цій ситуації Церква нав’язує добровільним самогубцям святотатські Таїнства!

Єпископські конференції, які схвалюють уділення Таїнств перед евтаназією, лише доводять, що такі єпископи є єретиками, а тому все, що роблять, є недійсним – і їх «таїнства» (див. булла папи Павла IV).

 

Цитата Кобилінського: «Аналогічно у випадку евтаназії: в Канаді державою була легалізована евтаназія, яка там називається асистованим самогубством... Єпископи видали документи: на Заході (Канади)  що таким людям не можуть уділяти Святі Таїнства, а на Сході  що можуть».

Відповідь: На цьому прикладі з Канади бачимо, що сьогодні псевдопапа Франциск дає можливість в рамках Католицької Церкви на офіційне існування єресей всіх видів. Крім того, єпископським авторитетом вони вже запроваджуються у т.зв. пасторальну практику.

 

Псевдопапа Франциск цілує ноги транссексуалам, просуває ісламізацію в кожну парафію, в кожен монастир. У ексгортації Amoris laetitia він заперечив існування об'єктивних моральних норм. Ця його діяльність заохочує ліберальних єпископів, священиків і всіх єретиків в Церкві дозволити собі вже будь-що. Вони можуть заперечити всі правди католицької віри і цю апостазію офіційно втілювати на практиці.

 

Цитата журналіста: «Це момент, в якому йдеться про пасторацію, бо вони наголошують на тому, що не йдеться про зміну доктрини, кажуть, що евтаназія залишається злом, вбивством людини, людина не має права про це просити, ані не може цього робити. Тут розходиться доктрина з пасторацією, але необхідно проводити пасторацію і таких людей».

Відповідь д-ра Шалати: «Що стосується пацієнта в лікарні, який просить про евтаназію, то священик може поговорити з ним, але інша справа – уділювання Таїнств. Коли людина свідомо відрікається постулатів, проповідуваних Католицькою Церквою, тобто втрачає єдність з нею, то як може мати єдність з нею через Таїнства? … Церква повинна бути милосердною, але коли Господь Ісус сказав грішниці: “Прощаються тобі гріхиˮ, – то продовжив: “Іди і більше не грішиˮ. А тут священик мусів би сказати: “Прощаються тобі гріхи, і йди, зреалізуй цей гріхˮ. А це нонсенс. Часто аргументують емоційними кадрами з фільмів, де засуджені до смертної кари мають право висповідатися, але це зовсім інша ситуація, бо вони не хочуть цієї смерті».

 

Коментар: Що стосується пасторації католиків, які просять про евтаназію, вона повинна полягати в зусиллі відвернути їх від цього наміру і потім через правдиве покаяння вести їх до спасіння своєї душі!

Підхід канадських єпископів є ознакою сучасної духовної шизофренії в Католицькій Церкві. Якщо не йдеться про зміну доктрини, як вони стверджують, то перед евтаназією – самогубством – не можна уділяти Таїнств! Якщо йдеться про зміну доктрини, то ця Церква є вже єретичною і Таїнства є недійсними!

 

Цитата Кобилінського: «Отож тепер ми маємо членів однієї Католицької Церкви, які, однак, цілком відмінним способом оцінюють таку важливу річ – тобто евтаназію і Святі Таїнства».

Відповідь: Одна частина єпископів Канади схвалює уділення Таїнств перед евтаназією, інша це відкидає, і одні й другі мають для цього авторитет учительського уряду і посилаються на єдність зі Святим Престолом. Цей нонсенс можемо порівняти з ситуацією, якби Міністерство транспорту розділилося і схвалило б 2 документи. Одна частина міністерства першим документом підтвердить, що необхідно їздити класичним способом по правій стороні, а друга видасть документ, що одночасно можна їздити і по лівій стороні. Який буде результат? Або якщо б Міністерство охорони здоров'я аналогічно видало два закони: перший – що лікарі повинні лікувати людей, а другий – що можуть з людей виймати органи і так їх убивати.

 

Поєднання евтаназії з Таїнством Сповіді є повною деградацією цього Таїнства.

Який справжній сенс Таїнства Єлеопомазання і Таїнства Примирення (Сповіді)? Приготуватися до смерті через визнання гріхів, прийняття Святого Причастя і помазання святим єлеєм на щасливий перехід у вічність. Але святотатство перед асистованим самогубством забезпечує нещасний перехід у вічність!

Таїнства Сповіді та Євхаристії християнин має приймати для того, щоб боротися з гріхом. Але якщо гріх нормалізований і людина не хоче назвати його гріхом, а тим більше проти нього боротися, то який сенс приступати до Сповіді і Святого Причастя? Тут йдеться про явне святотатство!

 

Що стосується евтаназії, її також рішуче просував Гітлер з метою винищення неарійських рас, таких як цигани, євреї, слов'яни і політично неугодні особи. Сьогодні Новий Світовий Порядок втілює візію Римського клубу про редукцію людства до т.зв. золотого мільярда. У цьому архітекторам НСП має послужити масове застосування евтаназії. Для цього ще треба змінити суспільну думку, передусім через мас-медіа, пристосувати законодавство, а тоді церковники мають урочисто посвятити і дати благословення цьому злочину вбивства людей. Лікарі, які складали клятву Гіппократа, мають стати вбивцями, такими як німецькі лікарі в концтаборах, які давали смертельні ін'єкції для припинення життя.

 

Правдивий католицький погляд на евтаназію такий: це є самогубство і людина не має права сама позбавити себе життя, оскільки сама собі його не дала. Тому Католицька Церква ясно вчить, що така людина з найбільшою вірогідністю є навіки засуджена. На жаль сьогодні, коли єретики окупували найвищі уряди в Церкві, а також теологічні факультети, настала зміна мислення і Католицька Церква вже не є ні світлом світу, ні сіллю землі, але через свої єресі стала духовним Вавилоном.

 

Яке рішення?

Для обнови Церкви потрібно лише одного – правдивого покаяння! Необхідно повернутися до правовірного вчення, що базується на Святому Письмі і Традиції. Це має бути пов'язане з прийняттям Божого Духа – Духа правди, – і з відреченням духа брехні, єресей і смерті! 

 
+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей ЧСВВр
єпископи-секретарі


9.01.2017


Копії:

-      Держсекретаріату Ватикану

-      Канадським єпископам

-      Єпископам Європи

-      ЗМІ

 

Завантажити: Слово для Польщі 2 частина: Шокуюча позиція: Сповідь перед евтаназією?! (09.01.2017)